101307
 

Подаруй курс фотографії!

11 занять у групі тривалістю по 2 години, присвячених мистецтву фотографії. Головна запорука ефективності курсу — акцент на практику. Досвідчений наставник піднесе інформацію доступно й цікаво — так, щоб її можна було застосувати в реальному житті. Усі теоретичні аспекти будуть розібрані в ході безпосередньої зйомки. Після кожного уроку передбачено домашнє завдання. Із собою необхідно взяти фотоапарат. детальніше...

1 люд. 11 занять по 2 години Використати до 30.11.2018
2 500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 34 раз
1 людина
11 занять по 2 години
Проходить у групі
Доступно з 14 років
Використати до 30.11.2018

Курс фотографії — що це?

Заняття в школі «Зелений квадрат» разом із групою однодумців. Щасливчик навчиться не тільки знаходити вдалий ракурс, працювати з редакторами та обробляти знімки, але й зрозуміє, як бачити в звичайному пейзажі готову фотографію. У даному курсі велика частка уваги приділяється інформації, яку можна використовувати безпосередньо в роботі. Для цього після кожного теоретичного уроку викладач запропонує виконати практичне домашнє завдання.

Як все відбувається?

Щасливчик вирушить до фотошколи «Зелений квадрат», де познайомиться з групою та викладачем. Курс розбитий на 11 занять по 2 години. У ході 5 теоретичних уроків такі поняття як гіперфокальна відстань, експокорекція та фокусування на нескінченність перестануть здаватися чимось невідомим і складним. Студенти будуть багато фотографувати навіть на лекціях. 3 семінари присвячені практиці: робити знімки доведеться в різних умовах. На підсумковій зустрічі належить повторити весь пройдений матеріал, виправити можливі недоліки й скласти тест на знання теорії. Також Щасливчик почує професійну оцінку своїх робіт і дізнається, куди рухатися далі.

11 занять

За цей час новачок зможе отримати значну базу знань в області фотографії. Кожен урок буде інформативним і цікавим — так вийде швидше досягти результатів.

Більше практики

Усі теоретичні моменти будуть закріплюватися в реальному житті. Робити знімки потрібно постійно й багато — так Щасливчик наб'є руку, не завантажуючи себе зайвою інформацією.

Навчання в групі

Курс фотографії проходитиме в команді до 10 осіб. Учень подивиться на роботи своїх одногрупників, виділить їх переваги та недоліки. Це допоможе сформувати власні вміння. Крім того, в групі однодумців заняття пройдуть веселіше.

Місце проведення враження:

Зелений квадрат - Фотошкола
вул. Андрія Фабра, 2 Показати на мапі

19 відгуків реальних людей

О
Ольга
16 грудня 2017
Окончила курсы в фотошколе "Зелёный квадрат". Могу уверенно рекомендовать обучение именно здесь! Снимаю теперь только в мануальном режиме, понимаю зачем столько кнопочек в моей камере и что с ними делать. Друзья говорят, что качество моих фотографий улучшилось на порядок!

К
Кирилл
21 листопада 2017
Я пришел, не зная ничего. Купил себе как-то фотоаппарат просто так. Пару раз поклацал и забил. Теперь я всерьез подумываю продолжить обучение и работать дальше в этом направлении. У меня один раз даже совета друг профи просил, гордость)))

А
Алина
1 листопада 2017
С юности мечтала стать профи в фотографии, но никак не решалась. А потом неожиданно муж подарил Bodo и сказал выбирать фотокурс (он знает, как я болею этим делом). У нас фотоаппарат дома лежал без дела года три, все не было времени заниматься этим. Да и кого фотографировать? Но после курса я поняла, что нужно было пойти на обучение раньше! Все занятия были необходимыми, проходили увлекательно, и...
С юности мечтала стать профи в фотографии, но никак не решалась. А потом неожиданно муж подарил Bodo и сказал выбирать фотокурс (он знает, как я болею этим делом). У нас фотоаппарат дома лежал без дела года три, все не было времени заниматься этим. Да и кого фотографировать? Но после курса я поняла, что нужно было пойти на обучение раньше! Все занятия были необходимыми, проходили увлекательно, и теперь я могу заниматься любимым делом профессионально! Спасибо :)

Г
Галина
23 жовтня 2017
Фотомастерклассом очень довольна. Для полноценного обучения фотомастерству одного занятия очень мало. Но для вдохновения, хорошего настроения замечательно

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень