101307
 

Подаруй курс фотографії!

11 занять у групі тривалістю по 2 години, присвячених мистецтву фотографії. Головна запорука ефективності курсу — акцент на практику. Досвідчений наставник піднесе інформацію доступно й цікаво — так, щоб її можна було застосувати в реальному житті. Усі теоретичні аспекти будуть розібрані в ході безпосередньої зйомки. Після кожного уроку передбачено домашнє завдання. Із собою необхідно взяти фотоапарат. детальніше...

1 люд. 11 занять по 2 години Використати до 28.02.2019
1 людина
11 занять по 2 години
Проходить у групі
Доступно з 14 років
Використати до 28.02.2019

Курс фотографії — що це?

Заняття в школі «Зелений квадрат» разом із групою однодумців. Щасливчик навчиться не тільки знаходити вдалий ракурс, працювати з редакторами та обробляти знімки, але й зрозуміє, як бачити в звичайному пейзажі готову фотографію. У даному курсі велика частка уваги приділяється інформації, яку можна використовувати безпосередньо в роботі. Для цього після кожного теоретичного уроку викладач запропонує виконати практичне домашнє завдання.

Як все відбувається?

Щасливчик вирушить до фотошколи «Зелений квадрат», де познайомиться з групою та викладачем. Курс розбитий на 11 занять по 2 години. У ході 5 теоретичних уроків такі поняття як гіперфокальна відстань, експокорекція та фокусування на нескінченність перестануть здаватися чимось невідомим і складним. Студенти будуть багато фотографувати навіть на лекціях. 3 семінари присвячені практиці: робити знімки доведеться в різних умовах. На підсумковій зустрічі належить повторити весь пройдений матеріал, виправити можливі недоліки й скласти тест на знання теорії. Також Щасливчик почує професійну оцінку своїх робіт і дізнається, куди рухатися далі.

11 занять

За цей час новачок зможе отримати значну базу знань в області фотографії. Кожен урок буде інформативним і цікавим — так вийде швидше досягти результатів.

Більше практики

Усі теоретичні моменти будуть закріплюватися в реальному житті. Робити знімки потрібно постійно й багато — так Щасливчик наб'є руку, не завантажуючи себе зайвою інформацією.

Навчання в групі

Курс фотографії проходитиме в команді до 10 осіб. Учень подивиться на роботи своїх одногрупників, виділить їх переваги та недоліки. Це допоможе сформувати власні вміння. Крім того, в групі однодумців заняття пройдуть веселіше.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Зелений квадрат - Фотошкола
вул. Андрія Фабра, 2 Показати на мапі

20 відгуків

В
Виолетта
25 червня 2018
Друзья знают, что фотография - это мое хобби, поэтому подарили такой мастер-класс. Фотограф объяснил, как правильно выставлять свет и выбирать композицию для кадра. Занятие очень понравилось, я узнала много нового) Рекомендую всем, кто увлекается фотографией)

О
Ольга
16 грудня 2017
Окончила курсы в фотошколе. Могу уверенно рекомендовать обучение именно здесь! Снимаю теперь только в мануальном режиме, понимаю зачем столько кнопочек в моей камере и что с ними делать. Друзья говорят, что качество моих фотографий улучшилось на порядок!

К
Кирилл
21 листопада 2017
Я пришел, не зная ничего. Купил себе как-то фотоаппарат просто так. Пару раз поклацал и забил. Теперь я всерьез подумываю продолжить обучение и работать дальше в этом направлении. У меня один раз даже совета друг профи просил, гордость)))

А
Алина
1 листопада 2017
С юности мечтала стать профи в фотографии, но никак не решалась. А потом неожиданно муж подарил Bodo и сказал выбирать фотокурс (он знает, как я болею этим делом). У нас фотоаппарат дома лежал без дела года три, все не было времени заниматься этим. Да и кого фотографировать? Но после курса я поняла, что нужно было пойти на обучение раньше! Все занятия были необходимыми, проходили увлекательно, и...
С юности мечтала стать профи в фотографии, но никак не решалась. А потом неожиданно муж подарил Bodo и сказал выбирать фотокурс (он знает, как я болею этим делом). У нас фотоаппарат дома лежал без дела года три, все не было времени заниматься этим. Да и кого фотографировать? Но после курса я поняла, что нужно было пойти на обучение раньше! Все занятия были необходимыми, проходили увлекательно, и теперь я могу заниматься любимым делом профессионально! Спасибо :)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень