102770
 

Подаруй курс гри на фортепіано!

Повноцінний курс навчання грі на фортепіано з персональним викладачем. Досвідчений педагог проведе 8 уроків, щоб познайомити початківця з музичним мистецтвом. Він розробить індивідуальну програму з урахуванням усіх особливостей свого підопічного. На занятті учень дізнається, як перебирати клавіші та читати ноти. У кінці курсу він зможе зіграти улюблену мелодію, яку вивчить разом з наставником. Близько 15 хвилин спеціаліст присвятить розбору персональної програми та налаштуванню інструменту. Тривалість уроку — 45 хвилин. детальніше...

1 люд. 8 занять по 60 хвилин Використати до 28.02.2019
1 людина
8 занять по 60 хвилин
Доступно з 5 років
Використати до 28.02.2019

Курс гри на фортепіано — що це?

Серія занять з персональним викладачем, який навчить грі на класичному фортепіано. Талановитий педагог покаже правильне положення корпусу та рук, а також допоможе розвинути слух та почуття ритму. Кожен урок познайомить з різними гранями музики. Програма курсу складається індивідуально, а тому навчатися можуть як початківці, так та піаністи з досвідом. Все необхідне видається у студії.

Як все відбувається?

Щасливчик опиниться у стінах музичної студії мистецтв ENGAmusic. Тут його зустріне талановитий викладач, з яким він проведе наступні 8 занять. Під час першої зустрічі професіонал оцінить рівень майстерності свого підопічного та познайомить з азами гри на фортепіано. Після учитель скорегує програму під вміння учня — на це піде приблизно 15 хвилин. Основна частина уроку триватиме 45 хвилин.

Повноцінний курс навчання

Курс складається з 8 уроків, кожен з яких буде відкривати нові грані музичного мистецтва. За цей час новачок не просто навчиться перебирати клавіші, але також читати ноти і відтворювати мелодії.

Індивідуальний формат навчання

У музичній студії врахують всі особливості Щасливчика та запропонують ту програму, яка дозволить йому осягнути всі тонкощі гри за короткий термін.

Мелодія на вибір

Учень зможе сам обрати мелодію, яку в кінці курсу хоче виконувати досконало, а педагог допоможе йому досягти успіху в цій справі.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
ENGAmusic - Музична студія мистецтв
вул. Боброва, 1, 4 поверх, ТРЦ "Приозерний" Показати на мапі

1 відгук

О
Ольга
27 березня 2018
Отличный курс! Я никогда раньше не пробовала играть на фортепиано, и тут выпала отличная возможность - спасибо моему мужу) мне очень понравилось. Под конец у меня получилось сыграть мою любимую песню Эллы Фицджеральд, я очень рада))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень