102770
 

Подаруй курс гри на фортепіано!

Повноцінний курс навчання грі на фортепіано з персональним викладачем. Досвідчений педагог проведе 8 уроків, щоб познайомити початківця з музичним мистецтвом. Він розробить індивідуальну програму з урахуванням усіх особливостей свого підопічного. На занятті учень дізнається, як перебирати клавіші та читати ноти. У кінці курсу він зможе зіграти улюблену мелодію, яку вивчить разом з наставником. Тривалість уроку — 60 хвилин. детальніше...

1 люд. 8 занять по 60 хвилин Використати до 31.10.2018
1 людина
8 занять по 60 хвилин
Доступно з 5 років
Використати до 31.10.2018

Курс гри на фортепіано — що це?

Серія занять з персональним викладачем, який навчить грі на класичному фортепіано. Талановитий педагог покаже правильне положення корпусу та рук, а також допоможе розвинути слух та почуття ритму. Кожен урок триває 60 хвилин та знайомить з різними гранями музики. Програма курсу складається індивідуально, а тому навчатися можуть як початківці, так та піаністи з досвідом. Все необхідне видається у студії.

Як все відбувається?

Щасливчик опиниться у стінах музичної студії мистецтв ENGAmusic. Тут його зустріне талановитий викладач, з яким він проведе наступні 8 занять. Під час першої зустрічі професіонал оцінить рівень майстерності свого підопічного та познайомить з азами гри на фортепіано. Після учитель скорегує програму під вміння учня. Гра на фортепіано дозволить позбутися від стресів повсякденного життя та зосередити свій розум на музиці.

Повноцінний курс навчання

Курс складається з 8 уроків, кожен з яких буде відкривати нові грані музичного мистецтва. За цей час новачок не просто навчиться перебирати клавіші, але також читати ноти і відтворювати мелодії.

Індивідуальний формат навчання

У музичній студії врахують всі особливості Щасливчика та запропонують ту програму, яка дозволить йому осягнути всі тонкощі гри за короткий термін.

Мелодія на вибір

Учень зможе сам обрати мелодію, яку в кінці курсу хоче виконувати досконало, а педагог допоможе йому досягти успіху в цій справі.

Місце проведення враження:

ENGAmusic - Музична студія мистецтв
вул. Боброва, 1, 4 поверх, ТРЦ "Приозерний" Показати на мапі

1 відгук

О
Ольга
27 березня 2018
Отличный курс! Я никогда раньше не пробовала играть на фортепиано, и тут выпала отличная возможность - спасибо моему мужу) мне очень понравилось. Под конец у меня получилось сыграть мою любимую песню Эллы Фицджеральд, я очень рада))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень