Подаруй курс гри на ударних!

подарували вже 99 рази
1 людина
8 занять по 45 хв.
Доступно з 5 років
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Уроки пройдуть в індивідуальному форматі — учень зможе задати всі запитання наставнику та розібрати з ним складні моменти. Новачкові він розповість про складові установки та допоможе розвинути почуття ритму. Протягом курсу ударник-початківець опанує правильну постановку рук і ніг, теорію ритміки та основні прийоми звуковидобування. Також профі покаже вправи для пальців та кистей, які потрібно відпрацювати вдома. Досвідчений драмер зможе зайнятися експериментальними техніками гри та імпровізацією.

Чому ми вибрали музичну студію мистецтв ENGAmusic

Студія знаходиться в пішій доступності від ст. м. «Вокзальна» і розташована в будівлі ТРЦ «Приозерний». Навчанням займеться професійний сесійний барабанщик із багаторічним досвідом гри і виступів.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

55 відгуків

Марина
5 серпня 2018
Познавательный мастер-класс, приятная атмосфера. Удачно подобранная программа занятия вдохновляет продолжать пробовать и развиваться дальше. Порадовал индивидуальный подход к такому профану, как я)
Светлана
2 травня 2018
Здравствуйте, хочу написать отзыв о впечатлении игра на ударных инструментах. Дети мужу подарили на день рожденье впечатления на бодо. Муж в последнее время сам начал учится играть на разных музыкальных инструментах. Со всех впечатлений решили выбрать игру на ударных инструментах. И не пожалели! Это очень круто. Море эмоций у меня ( я наблюдала за всем этим), а у мужа так вообще!!!!! День был у нас незабываемый!!! Спасибо большое учителю игры на барабанах!!!!!! И бодо спасибо за то, что вы дарите эти эмоции!!!!!!
Кира
2 квітня 2018
https://www.facebook.com/100000433690691
Хорошая идея - дарить эмоции и впечатления! Спасибо коллегам, набор впечатлений был под любое настроение. Из предложенных впечатлений выбрала, то что раньше никогда не пробовала - игру на ударных. Удобное место, приятный персонал - это было первое впечатление. Саша (преподаватель) умеет создать поддерживающую атмосферу, легко и понятно объясняет и показывает. К концу занятия уже играешь несложную партию из любимой песни. И хотя такое занятие не столько про обучение игре на ударных, сколько про новые впечатления и эмоции - но ведь в этом и заключался подарок!
Богдан
19 березня 2018
Курс игры на ударных порадовал. Преподаватель очень опытный и объясняет очень хорошо. После занятия ушел довольный)

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.