101584
 

Подаруй курс гри на ударних!

Індивідуальний курс гри на ударних з досвідченим викладачем. Профі підбере вправи, покаже правильну техніку, а також розбере з учнем його улюблені треки. Новачок освоїть базові ритми, а більш досвідчений барабанщик покращить майстерність. Програма складається з 8 уроків по 45 хвилин. детальніше...

1 люд. 8 уроків по 45 хвилин Використати до 31.03.2019
1 800 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 96 раз
1 людина
8 уроків по 45 хвилин
Доступно з 5 років
Використати до 31.03.2019

Курс гри на ударних — що це?

Заняття в музичній студії під керівництвом професійного барабанщика. Уроки пройдуть в індивідуальному форматі — Щасливчик зможе задати всі питання наставнику та розібрати з ним складні моменти. Музикант складе програму навчання, в залежності від навичок учня. Новачкові пояснить принцип пристрою ударної установки і розповість, як розвинути почуття ритму, а досвідченому барабанщику допоможе поліпшити звучання.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає музичну студію мистецтв ENGAmusic. Після короткого знайомства з викладачем, новачок відправиться на свій перший урок. Всього його чекає 8 персональних занять по 45 хвилин. За цей час учень опанує правильну постановку рук і ніг, теорію ритміки та основні прийоми звукопобудови. Також профі покаже вправи для пальців та кистей, які Щасливчику належить відпрацьовувати вдома.

Підійде починаючому музиканту

В студії може займатися будь-яка людина, незалежно від віку та рівня підготовки. Щасливчик зможе з нуля освоїти нотну грамоту і знайти власний стиль гри.

Досвідчені викладачі

Всі вчителі ENGAmusic — професійні музиканти, учасники міжнародних фестивалів і конкурсів. Вони активно виступають у складі різних оркестрів та ансамблів.

8 персональних уроків

Щасливчик отримає максимум уваги від викладача. На відміну від групового заняття, наставник не буде відволікатися на інших учнів і зможе виправити помилки на початковому етапі навчання.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
ENGAmusic - Музична студія мистецтв
вул. Боброва, 1, 4 поверх, ТРЦ "Приозерний" Показати на мапі

55 відгуків

М
Марина
5 серпня 2018
Познавательный мастер-класс, приятная атмосфера. Удачно подобранная программа занятия вдохновляет продолжать пробовать и развиваться дальше. Порадовал индивидуальный подход к такому профану, как я)

С
Светлана
2 травня 2018
Здравствуйте, хочу написать отзыв о впечатлении игра на ударных инструментах. Дети мужу подарили на день рожденье впечатления на бодо. Муж в последнее время сам начал учится играть на разных музыкальных инструментах. Со всех впечатлений решили выбрать игру на ударных инструментах. И не пожалели! Это очень круто. Море эмоций у меня ( я наблюдала за всем этим), а у мужа так вообще!!!!! День был у...
Здравствуйте, хочу написать отзыв о впечатлении игра на ударных инструментах. Дети мужу подарили на день рожденье впечатления на бодо. Муж в последнее время сам начал учится играть на разных музыкальных инструментах. Со всех впечатлений решили выбрать игру на ударных инструментах. И не пожалели! Это очень круто. Море эмоций у меня ( я наблюдала за всем этим), а у мужа так вообще!!!!! День был у нас незабываемый!!! Спасибо большое учителю игры на барабанах!!!!!! И бодо спасибо за то, что вы дарите эти эмоции!!!!!!

2 квітня 2018
Хорошая идея - дарить эмоции и впечатления! Спасибо коллегам, набор впечатлений был под любое настроение. Из предложенных впечатлений выбрала, то что раньше никогда не пробовала - игру на ударных. Удобное место, приятный персонал - это было первое впечатление. Саша (преподаватель) умеет создать поддерживающую атмосферу, легко и понятно объясняет и показывает. К концу занятия уже играешь...
Хорошая идея - дарить эмоции и впечатления! Спасибо коллегам, набор впечатлений был под любое настроение. Из предложенных впечатлений выбрала, то что раньше никогда не пробовала - игру на ударных. Удобное место, приятный персонал - это было первое впечатление. Саша (преподаватель) умеет создать поддерживающую атмосферу, легко и понятно объясняет и показывает. К концу занятия уже играешь несложную партию из любимой песни. И хотя такое занятие не столько про обучение игре на ударных, сколько про новые впечатления и эмоции - но ведь в этом и заключался подарок!

Б
Богдан
19 березня 2018
Курс игры на ударных порадовал. Преподаватель очень опытный и объясняет очень хорошо. После занятия ушел довольный)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень