101584
 

Подаруй курс гри на ударних!

Індивідуальний курс гри на ударних з досвідченим викладачем. Профі підбере вправи, покаже правильну техніку, а також розбере з учнем його улюблені треки. Новачок освоїть базові ритми, а більш досвідчений барабанщик покращить майстерність. Програма складається з 8 уроків по 45 хвилин. детальніше...

1 люд. 8 уроків по 45 хвилин Використати до 31.05.2018
1 200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 51 раз
1 людина
8 уроків по 45 хвилин
Доступно з 5 років
Використати до 31.05.2018

Курс гри на ударних — що це?

Заняття в музичній студії під керівництвом професійного барабанщика. Уроки пройдуть в індивідуальному форматі — Щасливчик зможе задати всі питання наставнику та розібрати з ним складні моменти. Музикант складе програму навчання, в залежності від навичок учня. Новачкові пояснить принцип пристрою ударної установки і розповість, як розвинути почуття ритму, а досвідченому барабанщику допоможе поліпшити звучання.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає музичну студію мистецтв ENGAmusic. Після короткого знайомства з викладачем, новачок відправиться на свій перший урок. Всього його чекає 8 персональних занять по 45 хвилин. За цей час учень опанує правильну постановку рук і ніг, теорію ритміки та основні прийоми звукопобудови. Також профі покаже вправи для пальців та кистей, які Щасливчику належить відпрацьовувати вдома.

Підійде починаючому музиканту

В студії може займатися будь-яка людина, незалежно від віку та рівня підготовки. Щасливчик зможе з нуля освоїти нотну грамоту і знайти власний стиль гри.

Досвідчені викладачі

Всі вчителі ENGAmusic — професійні музиканти, учасники міжнародних фестивалів і конкурсів. Вони активно виступають у складі різних оркестрів та ансамблів.

8 персональних уроків

Щасливчик отримає максимум уваги від викладача. На відміну від групового заняття, наставник не буде відволікатися на інших учнів і зможе виправити помилки на початковому етапі навчання.

Місце проведення враження:

ENGAmusic - Музична студія мистецтв
вул. Боброва, 1, 4 поверх, ТРЦ "Приозерний" Показати на мапі

41 відгук

Н
Никита
2 жовтня 2017
Идеальное впечатление, все очень понравилось!!!

Е
Елена
27 вересня 2017
Очень понравилось! 1 час ты рок-звезда!!! Преподаватель супер!!)

С
Сергей
12 вересня 2017
Супер впечатление. Супер подарок на ДР. Спасибо преподавателю, у меня даже немного получилось сыграть!)

И
Игорь
24 липня 2017
эээээто просто круто.. я с детства играю на гитаре, но не задумывался о барабанах вообще никогда, девушка подарила такуб вылазку на барабаны. в общем все супер, и преподаватель и уроки. думаю в будущем еще обращусь к этому преподавателю

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень