Подаруйте курс гри на ударних!

подарували вже 102 рази
1 людина
8 занять по 45 хв.
Доступно з 5 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Уроки пройдуть в індивідуальному форматі — учень зможе поставити всі запитання наставнику та розібрати з ним складні моменти. Новачкові він розповість про складові установки та допоможе розвинути почуття ритму. Протягом курсу ударник-початківець опанує правильну постановку рук і ніг, теорію ритміки та основні прийоми звуковидобування. Також профі покаже вправи для пальців та кистей, які потрібно відпрацювати вдома. Досвідчений драмер зможе зайнятися експериментальними техніками гри та імпровізацією.

Чому ми вибрали музичну студію мистецтв ENGAmusic

Студія знаходиться в пішій доступності від ст. м. «Вокзальна» і розташована в будівлі ТРЦ «Приозерний». Навчанням займеться професійний сесійний барабанщик із багаторічним досвідом гри і виступів.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

58 відгуків

Sonya
Вчора
Эмоций море) Всегда хотела попробовать игру на ударных, вот и подарили незабываемое впечатление) Саша потрясающий учитель. Всё понятно объяснил и показал \m/
Александр
18 лютого 2019
Осталось море эмоций и впечатлений, спасибо Александру за то, что за не такой большой промежуток времени почувствовать себя в роли барабанщика. За установкой находился первый раз в своей жизни, не думал что игра на ударных требует такой конструкции. Но уже в конце занятия понимаешь, что не хочется уходить а продолжать играть и играть дальше. Рекомендую, не пожалеете. PS: Спасибо Вам за положительные эмоции.
Евгений
18 січня 2019
Очень понравилось! Преподаватель Александр хорошо всё объясняет и терпеливо терпел моё барабаненье :) 45мин пролетели! Благодарю!
Марина
5 серпня 2018
Познавательный мастер-класс, приятная атмосфера. Удачно подобранная программа занятия вдохновляет продолжать пробовать и развиваться дальше. Порадовал индивидуальный подход к такому профану, как я)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.