101584
 

Подаруй курс гри на ударних!

Індивідуальний курс гри на ударних з досвідченим викладачем. Профі підбере вправи, покаже правильну техніку, а також розбере з учнем його улюблені треки. Новачок освоїть базові ритми, а більш досвідчений барабанщик покращить майстерність. Програма складається з 8 уроків по 45 хвилин. детальніше...

1 люд. 8 уроків по 45 хвилин Використати до 31.07.2018
1 200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 63 раз
1 людина
8 уроків по 45 хвилин
Доступно з 5 років
Використати до 31.07.2018

Курс гри на ударних — що це?

Заняття в музичній студії під керівництвом професійного барабанщика. Уроки пройдуть в індивідуальному форматі — Щасливчик зможе задати всі питання наставнику та розібрати з ним складні моменти. Музикант складе програму навчання, в залежності від навичок учня. Новачкові пояснить принцип пристрою ударної установки і розповість, як розвинути почуття ритму, а досвідченому барабанщику допоможе поліпшити звучання.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає музичну студію мистецтв ENGAmusic. Після короткого знайомства з викладачем, новачок відправиться на свій перший урок. Всього його чекає 8 персональних занять по 45 хвилин. За цей час учень опанує правильну постановку рук і ніг, теорію ритміки та основні прийоми звукопобудови. Також профі покаже вправи для пальців та кистей, які Щасливчику належить відпрацьовувати вдома.

Підійде починаючому музиканту

В студії може займатися будь-яка людина, незалежно від віку та рівня підготовки. Щасливчик зможе з нуля освоїти нотну грамоту і знайти власний стиль гри.

Досвідчені викладачі

Всі вчителі ENGAmusic — професійні музиканти, учасники міжнародних фестивалів і конкурсів. Вони активно виступають у складі різних оркестрів та ансамблів.

8 персональних уроків

Щасливчик отримає максимум уваги від викладача. На відміну від групового заняття, наставник не буде відволікатися на інших учнів і зможе виправити помилки на початковому етапі навчання.

Місце проведення враження:

ENGAmusic - Музична студія мистецтв
вул. Боброва, 1, 4 поверх, ТРЦ "Приозерний" Показати на мапі

49 відгуків реальних людей

И
Иван
10 лютого 2018
Урок прошел отлично, впечатлений уйма ! Саша отличный учитель, советую всем это впечатление!

Н
Никита
3 лютого 2018
Александр превосходный учитель игры на ударных, это был незабываемый урок в моей жизни, я не ожидал, что так быстро смогу научится азам и все благодаря Саше, он с легкостью объяснит и покажет то, что казалось для меня темным лесом. Очень советую.

В
Виталий
30 січня 2018
Очень понравилось. Преподаватель очень доходчиво всё объяснял, понял каково это играть на барабанах, попробовал подыграть под несколько песен в конце занятия. Всё было хорошо.

А
Анатолий
27 січня 2018
Урок очень понравился, и был довольно познавательным. Александр явно обладает педагогическим талантом, и с ним просто интересно пообщатся. Рекомндую как для мужчин, так и для девушек, и даже детей, Спасибо, Саша!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень