101962
 

Подаруй курс йоги!

Місяць йоги або 12 занять у жіночій групі, які можна відвідати в будь-який зручний час згідно з розкладом школи! Це не просто курс, а цілий шлях, що належить пройти: від освоєння базових поз, асан, до практики різних технік дихання і медитацій. Для тренувань можна вибрати будь-який напрямок із запропонованих: загальний курс йоги, йога для схуднення, йогатерапія та йога для жінок. На чому б не зупинилися вподобання, бонус у скарбничку здоров'я буде зарахований — покращиться гнучкість, тонус м'язів, загальне самопочуття і настрій! детальніше...

1 люд. 12 уроків по 90 хвилин Використати до 28.02.2019
1 людина
12 уроків по 90 хвилин
Форма одягу - спортивна
Використати до 28.02.2019

Курс йоги — що це?

Грамотний старт для бажаючих присвятити час плідним тренуванням з йоги! Розуміння філософії цієї древньої практики прийде разом з регулярними заняттями, а всього їх передбачено 12 протягом одного місяця. Можна вибрати будь-який напрямок та відвідувати уроки в зручний для себе час. А результат не змусить себе довго чекати — хороший тонус і душевний спокій стануть повсюдними супутниками.

Як все відбувається?

Всі заняття пройдуть на базі жіночого фітнес-центру FC-Anna. Тут Щасливчик зможе обміняти свій подарунок на клубний абонемент і відвідувати тренування, пред'являючи його перед кожним уроком. Заняття можна буде вибрати в розкладі, при цьому, доступні будь-які напрямки йоги, крім техніки флай. Кваліфіковані інструктори за місяць допоможуть Щасливчику закохатися в те, що він робить. Базові асани — статичні вправи, як силові, так і на розвиток гнучкості, — будуть даватися новачкові поступово. І як декларує східне вчення: фізичний розвиток нерозривно пов'язаний з духовним — без дихальних практик та медитації не обійдеться жоден урок.

Йога-абонемент на 12 занять!

Абонемент дає можливість відвідати цілих 12 тренувань протягом одного місяця. Килимок для йоги буде чекати в залі — залишиться тільки прийти на будь-яке заняття і почати практику.

Напрямок для тренувань на вибір

Згідно з розкладом школи можна вибрати будь-які заняття. Серед напрямків є як базові курси йоги для різного рівня навичок, так і специфічні напрями, наприклад, йога для схуднення або йогатерапія з яскраво вираженим лікувальним ефектом. Також є цілий цикл з полегшеними вправами, розроблений спеціально для жінок. Цей напрям так і називається — йога для жінок.

Комплексний ефект від місяця відвідувань

Місяць, присвячений йозі, однозначно буде мати свої плоди: покращиться гнучкість, м'язи отримають тонус, а тіло — гармонію. Важливе значення для здоров'я мають не тільки фізичні вправи (асани), але і техніки дихання. Їх можна буде повторювати вдома, адже цілющий ефект дихальних вправ не зрівняється з простотою їх виконання.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Ганна - Фітнес-клуб
вул. Павла Нірінберга, 10 (колишня Баумана) Показати на мапі

53 відгуків

10 липня 2018
Сертификат на йогу мне подарила дочь, которая знала, что мама давно хочет посетить тренировку по йоге, но у нее, как всегда, нет на это времени. С сертификатом от Bodo и дочери время на тренировку нашлось! Занятие по йоге понравилось и впечатлило. Спасибо Bodo и моей дочери!

Y
Yana
26 червня 2018
Сертификат ждал своего часа с Нового года :)) Флай-йога - действительно крутое впечатление! Мне очень понравилось, хотя поначалу было немного страшновато :))

Т
Таня
4 червня 2018
Йога в воздухе очень понравилась,я под впечатлением приятным!!!

В
Виктория
5 квітня 2018
Мне на день рождение дочь подарила сертификат от bodo на занятия по Fly йоге. Для меня это было что то новое, получила новые впечатления. Занятие и ощущения от упражнений в гамаке зарядили бодростью. Тренер в фитнес-клубе "Анна" подробно и понятно все объясняет и показывает, уделяет внимание каждому на тренировке. Очень понравился сервис bodo, спасибо. Всё организовано на высшем уровне: за...
Мне на день рождение дочь подарила сертификат от bodo на занятия по Fly йоге. Для меня это было что то новое, получила новые впечатления. Занятие и ощущения от упражнений в гамаке зарядили бодростью. Тренер в фитнес-клубе "Анна" подробно и понятно все объясняет и показывает, уделяет внимание каждому на тренировке. Очень понравился сервис bodo, спасибо. Всё организовано на высшем уровне: за клиента всегда помнят, подберут максимально удобный график, перезвонят, проконсультируют, поинтересуются все ли прошло хорошо.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень