Подаруйте курс йоги!

подарували вже 528 рази
1 людина
12 занять по 90 хв.
Проходить у групі
Доступно з 14 років
Використати до 31.10.2019
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Учень відвідає 12 занять протягом 45 днів. Можна вибрати будь-який напрямок йоги із представлених в студії. На тренуваннях інструктор покаже основні асани та простежить за правильністю їхнього виконання. Відвідуючи курс, новачок навчиться концентруватися на диханні, тримати рівновагу та медитувати. Розвивати пластику та гнучкість тіла він буде в групі до 10 осіб. Йогамат видадуть на місці.

Чому ми вибрали студію йоги Dzen Studio

Студія розташована навпроти ТЦ Leto, до неї можна легко дістатися громадським транспортом. У Dzen Studio працює 20 тренерів з йоги, серед них — викладачі, які проводять заняття за методиками А. Сідерського — засновника напрямку YOGA23. У залах є дзеркала на весь зріст, великі вікна та багато рослин. Dzen Studio регулярно проводить майстер-класи та семінари з йоги.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

25 відгуків

Ткаченко Ирина
13 грудня 2018
Добрый день! Благодарю за Ваш ответ,приятно,что есть обратная связь и действительно приняты меры. Прекрасный сервис!
Алена
14 вересня 2018
Очень понравилась йога! Тренер внимательный, следил за техникой выполнения упражнений. Чувствую прилив бодрости, а настроение просто замечательное!)))
Наталья
20 серпня 2018
Благодаря подарочному сертификату воdо, получила новое приятное впечатление на занятиях йоги. Отзывчивый и приятный персонал подсказал как лучше распределить занятия, чтобы получилось посетить 12 занятий за месяц. Уже посетила 4 занятия, тренировки разнообразные, уютная атмосфера, грациозный преподаватель, есть к чему стремиться. На занятиях не только духовная практика, но это ещё и популярный вид фитнеса Планирую купить абонемент на следующий месяц . Спасибо за Ваш сайт.
Елена
18 листопада 2017
https://www.facebook.com/100006945606581
Масса положительных эмоций. И что самое приятное, что они повторяться аж 12 раз. Отличный подарок.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.