101962
 

Подаруй місячний абонемент на йогу!

Місяць йоги або 12 занять у жіночій групі, які можна відвідати в будь-який зручний час згідно з розкладом школи! Це не просто курс, а цілий шлях, що належить пройти: від освоєння базових поз, асан, до практики різних технік дихання і медитацій. Для тренувань можна вибрати будь-який напрямок із запропонованих: загальний курс йоги, йога для схуднення, йогатерапія та йога для жінок. На чому б не зупинилися вподобання, бонус у скарбничку здоров'я буде зарахований — покращиться гнучкість, тонус м'язів, загальне самопочуття і настрій! детальніше...

1 люд. 12 уроків по 90 хвилин Використати до 31.05.2018
450 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 335 раз
1 людина
12 уроків по 90 хвилин
Форма одягу - спортивна
Використати до 31.05.2018

Курс йоги — що це?

Грамотний старт для бажаючих присвятити час плідним тренуванням з йоги! Розуміння філософії цієї древньої практики прийде разом з регулярними заняттями, а всього їх передбачено 12 протягом одного місяця. Можна вибрати будь-який напрямок та відвідувати уроки в зручний для себе час. А результат не змусить себе довго чекати — хороший тонус і душевний спокій стануть повсюдними супутниками.

Як все відбувається?

Всі заняття пройдуть на базі жіночого фітнес-центру FC-Anna. Тут Щасливчик зможе обміняти свій подарунок на клубний абонемент і відвідувати тренування, пред'являючи його перед кожним уроком. Заняття можна буде вибрати в розкладі, при цьому, доступні будь-які напрямки йоги, крім техніки флай. Кваліфіковані інструктори за місяць допоможуть Щасливчику закохатися в те, що він робить. Базові асани — статичні вправи, як силові, так і на розвиток гнучкості, — будуть даватися новачкові поступово. І як декларує східне вчення: фізичний розвиток нерозривно пов'язаний з духовним — без дихальних практик та медитації не обійдеться жоден урок.

Йога-абонемент на 12 занять!

Абонемент дає можливість відвідати цілих 12 тренувань протягом одного місяця. Килимок для йоги буде чекати в залі — залишиться тільки прийти на будь-яке заняття і почати практику.

Напрямок для тренувань на вибір

Згідно з розкладом школи можна вибрати будь-які заняття. Серед напрямків є як базові курси йоги для різного рівня навичок, так і специфічні напрями, наприклад, йога для схуднення або йогатерапія з яскраво вираженим лікувальним ефектом. Також є цілий цикл з полегшеними вправами, розроблений спеціально для жінок. Цей напрям так і називається — йога для жінок.

Комплексний ефект від місяця відвідувань

Місяць, присвячений йозі, однозначно буде мати свої плоди: покращиться гнучкість, м'язи отримають тонус, а тіло — гармонію. Важливе значення для здоров'я мають не тільки фізичні вправи (асани), але і техніки дихання. Їх можна буде повторювати вдома, адже цілющий ефект дихальних вправ не зрівняється з простотою їх виконання.

Місце проведення враження:

Ганна - Фітнес-клуб
вул. Павлова Нірінберга 10 (колишня Баумана) Показати на мапі

21 відгук

Н
Наталья
11 серпня 2017
Впечатление подарили дети на день рождения. Я поменяла подаренное впечатление на 12 занятий йогой, и не пожалела (давно хотела попробовать!) Испытала действительно новые ощущения, попробовала себя в том, чего ранее, наверное, боялась, или стеснялась...И, надеюсь, это послужит толчком к новой ступеньке саморазвития и самопознания, но что бесследно не пройдет - это точно! Благодарна детям за...
Впечатление подарили дети на день рождения. Я поменяла подаренное впечатление на 12 занятий йогой, и не пожалела (давно хотела попробовать!) Испытала действительно новые ощущения, попробовала себя в том, чего ранее, наверное, боялась, или стеснялась...И, надеюсь, это послужит толчком к новой ступеньке саморазвития и самопознания, но что бесследно не пройдет - это точно! Благодарна детям за подарок, BODO - за классную идею, а тренеру Вике - за доброе отношение! BODO - замечательная идея! Большой выбор впечатлений! И хороший стимул и мотиватор для того, чтобы решиться на что-то новое в своей жизни. Скоро у коллеги день рождения - и мы теперь знаем, что подарить...!!!

21 березня 2017
Получила в день рождения подарок-сертификат на курс йоги в Фитнес-клубе Анна, г. Днепр. Получила массу удовольствия от занятий! Индивидуальный подход администратора к пожеланиям клиента ,возможность выбрать время и занятия ,подходящие именно тебе. Профессионализм и внимательность тренеров. В общем - эмоции только положительные! Спасибо моей сестричке, компании Bodo и Фитнес-клубу Анна за замечательный подарок!

16 грудня 2016
Впечатление очень понравилось, давно хотела сходить на йогу в воздухе и не пожалела)

28 жовтня 2015
Спасибо-все отлично!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень