101962
 

Подаруй курс йоги!

Місяць йоги або 12 занять у жіночій групі, які можна відвідати в будь-який зручний час згідно з розкладом школи! Це не просто курс, а цілий шлях, що належить пройти: від освоєння базових поз, асан, до практики різних технік дихання і медитацій. Для тренувань можна вибрати будь-який напрямок із запропонованих: загальний курс йоги, йога для схуднення, йогатерапія та йога для жінок. На чому б не зупинилися вподобання, бонус у скарбничку здоров'я буде зарахований — покращиться гнучкість, тонус м'язів, загальне самопочуття і настрій! детальніше...

1 люд. 12 уроків по 90 хвилин Використати до 31.08.2018
1 людина
12 уроків по 90 хвилин
Форма одягу - спортивна
Використати до 31.08.2018

Курс йоги — що це?

Грамотний старт для бажаючих присвятити час плідним тренуванням з йоги! Розуміння філософії цієї древньої практики прийде разом з регулярними заняттями, а всього їх передбачено 12 протягом одного місяця. Можна вибрати будь-який напрямок та відвідувати уроки в зручний для себе час. А результат не змусить себе довго чекати — хороший тонус і душевний спокій стануть повсюдними супутниками.

Як все відбувається?

Всі заняття пройдуть на базі жіночого фітнес-центру FC-Anna. Тут Щасливчик зможе обміняти свій подарунок на клубний абонемент і відвідувати тренування, пред'являючи його перед кожним уроком. Заняття можна буде вибрати в розкладі, при цьому, доступні будь-які напрямки йоги, крім техніки флай. Кваліфіковані інструктори за місяць допоможуть Щасливчику закохатися в те, що він робить. Базові асани — статичні вправи, як силові, так і на розвиток гнучкості, — будуть даватися новачкові поступово. І як декларує східне вчення: фізичний розвиток нерозривно пов'язаний з духовним — без дихальних практик та медитації не обійдеться жоден урок.

Йога-абонемент на 12 занять!

Абонемент дає можливість відвідати цілих 12 тренувань протягом одного місяця. Килимок для йоги буде чекати в залі — залишиться тільки прийти на будь-яке заняття і почати практику.

Напрямок для тренувань на вибір

Згідно з розкладом школи можна вибрати будь-які заняття. Серед напрямків є як базові курси йоги для різного рівня навичок, так і специфічні напрями, наприклад, йога для схуднення або йогатерапія з яскраво вираженим лікувальним ефектом. Також є цілий цикл з полегшеними вправами, розроблений спеціально для жінок. Цей напрям так і називається — йога для жінок.

Комплексний ефект від місяця відвідувань

Місяць, присвячений йозі, однозначно буде мати свої плоди: покращиться гнучкість, м'язи отримають тонус, а тіло — гармонію. Важливе значення для здоров'я мають не тільки фізичні вправи (асани), але і техніки дихання. Їх можна буде повторювати вдома, адже цілющий ефект дихальних вправ не зрівняється з простотою їх виконання.

Місце проведення враження:

Ганна - Фітнес-клуб
вул. Павлова Нірінберга 10 (колишня Баумана) Показати на мапі

48 відгуків реальних людей

Ю
Юлия
28 листопада 2017
Посетили с сестрой по подарочному сертификату флай йогу!Долго не могли определится с развлечение и не жалеем что выбрали именно флай йогу!Очень довольны!!!!Под впечатлением от не обычной тренировки!Тренер внимательно относится к новичкам!Всем рекомендую!!! Сертификат bodo отличная идея подарка,конечно очень тяжело определится с выбором развлечения))потому что хочется попробовать многое!

Ю
Юлия
27 листопада 2017
Посетили с сестрой по подарочному сертификату флай йогу!Долго не могли определится с развлечение и не жалеем что выбрали именно флай йогу!Очень довольны!!!!Под впечатлением от не обычной тренировки!Тренер внимательно относится к новичкам!Всем рекомендую!!!

Е
Елена
18 листопада 2017
Масса положительных эмоций. И что самое приятное, что они повторяться аж 12 раз. Отличный подарок.

8 листопада 2017
На флай- йогу мы ходили с дочерью нам очень понравилось.Мы получили массу удовольствия. Большое спасибо тренеру Ане и конечно бодо.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень