101268
 

Подаруй курс навчання дайвінгу!

7 занять дайвінгу в індивідуальному форматі. Програма навчання заснована на концепції міжнародної школи IANTD — International Association of Nitrox and Technical Divers — і передбачає теоретичні лекції і серію 1,5-часових занурень в басейні. Відпрацювання базових навичок, таких як техніка дихання, спілкування і пересування під водою, відбувається на оптимальній глибині до 5 м. А все необхідне спорядження та екіпірування для занять надається дайв-клубом. Після закінчення курсу видається міжнародний сертифікат IANTD, який дозволить занурюватися на глибину до 21 м в будь-якій точці світу. детальніше...

1 люд. 10 уроків по 2 години Використати до 31.08.2018
1 людина
10 уроків по 2 години
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 9 років
Використати до 31.08.2018

Курс навчання дайвінгу — що це?

Ефективний курс навчання дайвінгу по програмі Міжнародної асоціації IANTD. Протягом семи занять крок за кроком досвідчений інструктор буде допомагати освоювати ази підводного занурення: від використання спорядження до правил поведінки у непередбачуваних ситуаціях. Він допоможе придбати дайвінг-навички, чергуючи пізнавальну теорію з захоплюючою практикою. Занурення буде проходити в просторому басейні на глибині близько 3-4 метрів. По закінченні курсу видається сертифікат дайвера міжнародного зразка.

Як все відбувається?

Щасливчик буде осягати основи дайвінгу в компанії досвідченого викладача, в приміщенні басейну олімпійського стандарту «Метеор». Перше заняття має вступний характер: профі розповість правила безпеки, підбере спорядження і навчить поводитися з ним. Після цього Щасливчика чекає безпосередньо занурення під воду. Кожний урок будується наступним чином: близько 30 хвилин теорії, а потім — 1,5 години відпрацювання здобутих навичок на практиці. В кінці Щасливчика буде чекати іспит у відкритому водоймищі, що дасть змогу підсумувати його успіхи у дайвінгі. Виїзд на місце занурення оплачується додатково.

Повноцінний курс дайвінгу з 7 занять

7 занять по 2 години кожне — це ідеальний термін для того, щоб осягнути ази занурення під воду і згодом практикувати дайвінг самостійно. Досвідчений інструктор навчить:

  • правилам безпеки у дайвінгі
  • нюансам занурення з кисневим балоном
  • техніці «продування» вух
  • сигнальному «мові» дайверів
  • знаходити вихід з форс-мажорних ситуацій

Навчальна концепція асоціації IANTD

IANTD стала першою в світі сертифікуючою асоціацією, яка навчає новачків. Представниками даного агентства була розроблена ефективна методика, яка включає схему теоретичних і практичних прийомів. Програма адаптована таким чином, щоб зробити занурення максимально простими і комфортними.

Сертифікат дайвера міжнародного зразка

Після закінчення навчання видається сертифікат дайвера по системі IANTD. Такий документ дозволяє здійснювати самостійні занурення на глибину до 21 метра у будь-якому куточку світу.

Місце проведення враження:

DIR-DIVING - Дайвінг клуб
р. Дніпропетровськ, вул. Макарова, 27А Показати на мапі

40 відгуків реальних людей

К
Карина
5 лютого 2018
Все привет) Если в Днепре Вам подарили сертификат BODO с впечатлениями на выбор не сомневайтесь: выбирайте дайвинг! Профессиональный и терпеливый инструктор Андрей Вам преподаст мастер-класс. Лично я осталась очень довольна, теперь хочу пройти весь курс обучения и получить сертификат. Спасибо друзьям за такой чудесный подарок!!!

Е
Елена
15 липня 2017
Урок прошёл замечательно!!! Все очень понравилось!!! Инструктор Андрей просто умничка!!!! Всем советую!!!!

А
Анна
2 червня 2017
Сертификат на урок дайвинга для двоих мне на Новый год подарил муж, поскольку знал, что я мечтала нырнуть с аквалангом. И вот наконец-то это свершилось!!! Результат превзошел ожидания!!! Подробный инструктаж квалифицированного инструктора помог погрузиться без проблем!!! Нам ОООчень понравился урок дайвинга!!! Рекомендую данное впечатление в качестве подарка друзьям, родственникам,коллегам ну, и себе любимым!!!

Д
Дмитрий
29 травня 2017
Очень было здорово!Спасибо большое инструктору Андрею!Рекомендую всем,bodo !!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень