101268
 

Подаруй курс навчання дайвінгу!

7 занять дайвінгу в індивідуальному форматі. Програма навчання заснована на концепції міжнародної школи IANTD — International Association of Nitrox and Technical Divers — і передбачає теоретичні лекції і серію 1,5-часових занурень в басейні. Відпрацювання базових навичок, таких як техніка дихання, спілкування і пересування під водою, відбувається на оптимальній глибині до 5 м. А все необхідне спорядження та екіпірування для занять надається дайв-клубом. Після закінчення курсу видається міжнародний сертифікат IANTD, який дозволить занурюватися на глибину до 21 м в будь-якій точці світу. детальніше...

1 люд. 10 уроків по 2 години Використати до 31.03.2019
1 людина
10 уроків по 2 години
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 9 років
Використати до 31.03.2019

Курс навчання дайвінгу — що це?

Ефективний курс навчання дайвінгу по програмі Міжнародної асоціації IANTD. Протягом семи занять крок за кроком досвідчений інструктор буде допомагати освоювати ази підводного занурення: від використання спорядження до правил поведінки у непередбачуваних ситуаціях. Він допоможе придбати дайвінг-навички, чергуючи пізнавальну теорію з захоплюючою практикою. Занурення буде проходити в просторому басейні на глибині близько 3-4 метрів. По закінченні курсу видається сертифікат дайвера міжнародного зразка.

Як все відбувається?

Щасливчик буде осягати основи дайвінгу в компанії досвідченого викладача, в приміщенні басейну олімпійського стандарту «Метеор». Перше заняття має вступний характер: профі розповість правила безпеки, підбере спорядження і навчить поводитися з ним. Після цього Щасливчика чекає безпосередньо занурення під воду. Кожний урок будується наступним чином: близько 30 хвилин теорії, а потім — 1,5 години відпрацювання здобутих навичок на практиці. В кінці Щасливчика буде чекати іспит у відкритому водоймищі, що дасть змогу підсумувати його успіхи у дайвінгі. Виїзд на місце занурення оплачується додатково.

Повноцінний курс дайвінгу з 7 занять

7 занять по 2 години кожне — це ідеальний термін для того, щоб осягнути ази занурення під воду і згодом практикувати дайвінг самостійно. Досвідчений інструктор навчить:

  • правилам безпеки у дайвінгі
  • нюансам занурення з кисневим балоном
  • техніці «продування» вух
  • сигнальному «мові» дайверів
  • знаходити вихід з форс-мажорних ситуацій

Навчальна концепція асоціації IANTD

IANTD стала першою в світі сертифікуючою асоціацією, яка навчає новачків. Представниками даного агентства була розроблена ефективна методика, яка включає схему теоретичних і практичних прийомів. Програма адаптована таким чином, щоб зробити занурення максимально простими і комфортними.

Сертифікат дайвера міжнародного зразка

Після закінчення навчання видається сертифікат дайвера по системі IANTD. Такий документ дозволяє здійснювати самостійні занурення на глибину до 21 метра у будь-якому куточку світу.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
DIR-DIVING - Дайвінг клуб
р. Дніпропетровськ, вул. Макарова, 27А Показати на мапі

40 відгуків

К
Карина
5 лютого 2018
Все привет) Если в Днепре Вам подарили сертификат BODO с впечатлениями на выбор не сомневайтесь: выбирайте дайвинг! Профессиональный и терпеливый инструктор Андрей Вам преподаст мастер-класс. Лично я осталась очень довольна, теперь хочу пройти весь курс обучения и получить сертификат. Спасибо друзьям за такой чудесный подарок!!!

Е
Елена
15 липня 2017
Урок прошёл замечательно!!! Все очень понравилось!!! Инструктор Андрей просто умничка!!!! Всем советую!!!!

А
Анна
2 червня 2017
Сертификат на урок дайвинга для двоих мне на Новый год подарил муж, поскольку знал, что я мечтала нырнуть с аквалангом. И вот наконец-то это свершилось!!! Результат превзошел ожидания!!! Подробный инструктаж квалифицированного инструктора помог погрузиться без проблем!!! Нам ОООчень понравился урок дайвинга!!! Рекомендую данное впечатление в качестве подарка друзьям, родственникам,коллегам ну, и себе любимым!!!

29 травня 2017
Очень было здорово!Спасибо большое инструктору Андрею!Рекомендую всем,bodo !!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень