102639
 

Подаруй курс стретчінгу!

Дотягнутися пальцями до підлоги або сісти на шпагат — курс стретчінгу допоможе поліпшити гнучкість кожного м'яза. Регулярні тренування відкриють нові можливості тіла. Програма складається з 12 занять по 60 хвилин кожне. Вони відбуваються в невеликих групах у сучасній студії в центрі міста. З собою необхідно взяти змінний одяг, а килимок можна отримати на місці. детальніше...

1 люд. 12 занять по 60 хвилин Використати до 28.02.2019
850 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
1 людина
12 занять по 60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Проходить у групі
Доступно з 14 років
Використати до 28.02.2019

Курс стретчінгу — що це?

12 занять, присвячених одному з найпопулярніших напрямків фітнесу — стретчінгу. Щасливчик разом з невеликою групою буде виконувати різні вправи на поліпшення гнучкості і розтяжки. Для комфорту під час тренувань йому видадуть каремат і необхідний реквізит. Відвідати курс можуть як досвідчені спортсмени, так і ті, хто лише мріє про шпагат.

Як все відбувається?

Щасливчик відправиться до студії розтяжки Top Flex. Йому знадобиться зручний одяг, що не буде перешкоджати вільним рухам. 60-хвилинне заняття по стретчінгу почнеться з розминки. Тренер покаже, як розігріти тіло, а потім продемонструє кілька вправ на гнучкість. Для підвищення їхнього ефекту Щасливчикові потрібно розслабитися і «відпустити» м'язи. Комплекс підходить спортсменам з будь-яким рівнем підготовки — елементи виконуються в міру можливостей.

Невеликі групи

Розвивати свої здібності доведеться в невеликій компанії. Разом зі Щасливчиком відвідувати студію буде колектив до 15 осіб.

Користь для організму

Регулярні заняття повертають рухливість суглобів, уповільнюючи процеси старіння. Вправи допомагають пропрацювати навіть ті м'язи, які не задіяні під час звичайних тренувань в залі.

Зручне розташування

Студія розтяжки знаходиться в самому центрі Дніпра. Добиратися сюди зручно з будь-якої частини міста. Щасливчику не доведеться витрачати багато часу на дорогу.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Top Flex - Студія розтяжки
вул. Європейська, 4 Показати на мапі

2 відгуки

А
Алина
10 січня 2018
Спасибо огромное тренеру за помощь в достижении цели! Давно хотела сесть на шпагат и даже занималась дома, но до идеала не могла дотянуть никак. А за курс занятий с преподавателем, наконец, добилась чего хотела! Огромное спасибо ему, подруге и Бодо за осуществление мечты)

А
Альбина
26 жовтня 2017
это просто потрясно!! еще немного, и я на шпагат сяду, совсем чуть-чуть осталось! у меня была до того подготовка небольшая, думала, что все бессмысленно, но я узнала реально много новых вещей и поняла какие ошибка допускала. и инструктор прекрасный, спасибо)))))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень