Подаруйте курс стретчінгу!

подарували вже 21 рази
850 грн 1 люд. 12 занять по 60 хв.
1 людина
12 занять по 60 хв.
Проходить у групі
Доступно з 14 років
Використати до 31.10.2019
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Групові заняття будуть починатися з розминки. Тренер покаже, як розігріти тіло та підготувати його до навантаження. Він продемонструє вправи для різних груп м`язів і простежить за правильною технікою виконання. Заняття допоможуть поліпшити розтяжку та зробити поставу гарною. Комплекс підходить спортсменам з будь-яким рівнем підготовки — елементи виконуються в міру можливостей.

Чому ми вибрали студію розтяжки Top Flex

Клуб знаходиться в центрі міста в ТРК «МОСТ-сіті». У залі є дзеркала на весь зріст і хореографічні верстати. Відвідувачам видаються килимки та спеціальні подушки для розтяжки. Заняття проходять в групах до 15 осіб. Тренер студії — кандидат в майстри спорту з художньої гімнастики з досвідом роботи більше 3 років.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

3 відгуки

Анастасия
29 січня 2019
Тренировки с Настей - это огонь! Она чувствует на сколько можно тянуть каждого, дает ту нагрузку, которая под силу именно тебе. А еще на тренировках никогда не бывает скучно) Я в восторге, спасибо за такой подарок)
Алина
10 січня 2018
Спасибо огромное тренеру за помощь в достижении цели! Давно хотела сесть на шпагат и даже занималась дома, но до идеала не могла дотянуть никак. А за курс занятий с преподавателем, наконец, добилась чего хотела! Огромное спасибо ему, подруге и Бодо за осуществление мечты)
Альбина
26 жовтня 2017
это просто потрясно!! еще немного, и я на шпагат сяду, совсем чуть-чуть осталось! у меня была до того подготовка небольшая, думала, что все бессмысленно, но я узнала реально много новых вещей и поняла какие ошибка допускала. и инструктор прекрасный, спасибо)))))

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.