Подаруй курс стретчінгу!

подарували вже 12 разів
850 грн 1 люд. 12 занять по 60 хв.
1 людина
12 занять по 60 хв.
Проходить у групі
Доступно з 14 років
Форма одягу - спортивна
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Групові заняття будуть починатися з розминки. Тренер покаже, як розігріти тіло та підготувати його до навантаження. Він продемонструє вправи для різних груп м'язів і простежить за правильною технікою виконання. Заняття допоможуть поліпшити розтяжку та зробити поставу гарною. Комплекс підходить спортсменам з будь-яким рівнем підготовки — елементи виконуються в міру можливостей.

Чому ми вибрали студію розтяжки Top Flex

Клуб знаходиться в центрі міста в ТРК «МОСТ-сіті». У залі є дзеркала на весь зріст і хореографічні верстати. Відвідувачам видаються килимки та спеціальні подушки для розтяжки. Заняття проходять в групах до 15 осіб. Тренер студії — кандидат в майстри спорту з художньої гімнастики з досвідом роботи більше 3 років.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Алина
10 января 2018
Спасибо огромное тренеру за помощь в достижении цели! Давно хотела сесть на шпагат и даже занималась дома, но до идеала не могла дотянуть никак. А за курс занятий с преподавателем, наконец, добилась чего хотела! Огромное спасибо ему, подруге и Бодо за осуществление мечты)
Альбина
26 октября 2017
это просто потрясно!! еще немного, и я на шпагат сяду, совсем чуть-чуть осталось! у меня была до того подготовка небольшая, думала, что все бессмысленно, но я узнала реально много новых вещей и поняла какие ошибка допускала. и инструктор прекрасный, спасибо)))))

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки