101654
 

Подаруй курс управління яхтою!

На індивідуальних уроках новачок освоїть ази управління  вітрильною яхтою. На початку заняття капітан проведе інструктаж і виведе судно на воду. Під керівництвом моряка учень навчиться працювати зі шкотами, повертати та йти під вітрилом. Протягом занять капітан буде стежити за успіхами учня та коригувати техніку. детальніше...

1 люд. 3 уроки по 3 години Використати до 31.03.2019
5 400 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
1 людина
3 уроки по 3 години
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 16 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2019

Як відбувається враження

На індивідуальних уроках новачок освоїть ази управління вітрильною яхтою. На початку заняття капітан проведе інструктаж і виведе судно на воду. Під керівництвом моряка учень навчиться працювати зі шкотами, повертати та йти під вітрилом. Протягом занять капітан буде стежити за успіхами учня та коригувати техніку.

Чому ми вибрали прокат яхт і катерів «На воді»

Яхт-клуб знаходиться у центрі міста біля Палацу дітей та юнацтва. Заняття проходить на швидкісний яхті олімпійського класу «Фінн» довжиною 8 метрів. Перед уроком учні можуть залишити особисті речі в камері схову. Після проходження повного навчання видаються сертифікати.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
На воді - Прокат яхт і катерів
вул. Набережна Перемоги, 3а Показати на мапі

4 відгуки

В
Влад
6 вересня 2018
Инструктор внимательный, все объяснял и показывал. Впечатление очень понравилось, получил массу ярких впечатлений. Советую записаться на курс всем, кто увлекается парусным спортом:)

В
Виктор
24 липня 2018
Курс оказался очень познавательным! И даже эффективным как дополнительные физические нагрузки. Я не только освоил основы яхтинга, научился управлять лодкой, но и познакомился с потрясающими людьми. Капитан, который непосредственно проводил занятия, настоящий профи, доброжелательный, веселый. Спасибо моим друзьям и бодо за незабываемый опыт!

А
Антон
14 червня 2015
Благодаря такому неожиданному и приятному подарку, удалось почувствовать себя настоящим олигархом) Управлять яхтой уже умею, осталось только приобрести ее))

Г
Григорий
13 вересня 2014
Никогда не думал, что буду таким заниматься) Спасибо любимой! Мне понравилось, с удовольствием отходил все 3 занятия.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень