101574
 

Подаруй курс верхової їзди!

8 занять з персональним інструктором, які допоможуть впевнено триматися в сідлі. Тренер навчить всьому з нуля: від правильної посадки до поворотів риссю. Вершник-початківець освоїть основні стилі верхової їзди: крок, рись і галоп. А наприкінці курсу настане черга стрибків через невеликі перешкоди. Програма уроків складається індивідуально з урахуванням поточних умінь. Кожне заняття триває 45 хвилин. детальніше...

1 люд. 8 занять по 45 хвилин Використати до 31.03.2019
1 людина
8 занять по 45 хвилин
Не залежить від погоди
Форма одягу - зручна
Обмеження: до 95 кг
Доступно з 7 років
Використати до 31.03.2019

Курс верхової їзди — що це?

Кілька занять, які допоможуть стати впевненим наїзником навіть того, хто ніколи не їздив верхи. Щасливчик буде займатися разом з інструктором, який розповість все про базові елементи керування і допоможе відточити їх на практиці. Початківець навчиться сідлати коня, правильно на нього сідати, подавати команди і пересуватися в кількох стилях. Заняття з кіньми стануть відмінною антистрес-терапією і подарують гарний настрій.

Як все відбувається?

Щасливчик відправиться на заняття верховою їздою в кінний клуб Ohmyhorse. У нього буде 8 уроків, щоб максимально опанувати майстерність наїзника. Перша зустріч почнеться зі знайомства з інструктором та підбору коня. Тренер оцінить існуючі навички і складе індивідуальний план курсу. Щасливчик поступово навчиться ходити кроком, бігати легкою риссю, повертати на коні, а також долати невеликі перешкоди. Кожен урок триває 45 хвилин.

Цілих 8 занять

За цей час Щасливчик може з нуля навчитися впевнено триматися в сідлі, виконувати повороти і навіть перестрибувати невеликі перешкоди. Заняття відбудуться в критому манежі взимку і на відкритому майданчику влітку.

Індивідуальна програма

Допомагати Щасливчикові в освоєнні верхової їзди буде досвідчений інструктор. Він оцінить існуючий рівень і складе оптимальну програму з урахуванням побажань учня.

Не потребує попередньої підготовки

Курс верхової їзди підійде навіть тим, хто ніколи раніше на катався на конях. Наставник проведе інструктаж з техніки безпеки і видасть захисний шолом, навчить правильно сідлати коня і сідати на нього. Він відповість на всі запитання і допоможе подолати будь-який страх.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Ohmyhorse - Школа верхової їзди
Дніпропетровська обл., сел. Кіровське, вул. Некрасова, 29 Показати на мапі

39 відгуків

Е
Елизавета
16 серпня 2018
Очень понравилось. Правда сложно добираться, но это того стоит! Замечательный конь Рубик, очень послушный и добрый. Тренер Даша все очень хорошо объясняет и всегда помогает, отвечает на все вопросы. Рекомендую!

16 липня 2018
Урок верховой езды прошел на ура!!! Очень классно, за 45 минут получила массу впечатлений! Тренер была на высоте, все детально рассказала, постоянно контролировала, рассказывала много интересного. Обязательно приедем еще!!!

А
Алена
9 травня 2018
Очень понравилось!!! Общение с лошадьми не сравнить ни с какими другими животными! Получили много положительных эмоций. Дети впервые сели на лошадь, до этого никогда не проявляли интереса, остались очень довольны (старшему сыну 18 лет, младшему 11 лет). Сертификат подарили на день рождение младшему сыну, таких подарков у него еще не было. Думаем, что он запомнит именно этот день рождения))

К
Катя
3 жовтня 2017
Очень понравилось! Всегда мечтала покататься на лошадке, а сделать это под руководством опытного ездока - большое удовольствие. Он показал, как мне нужно взобраться на коня, как им управлять, да и с улыбкой отвечал на все мои вопросы. Лошадь была спокойная, послушная. В общем, довольна очень-очень)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень