101574
 

Подаруй курс верхової їзди!

8 занять з персональним інструктором, які допоможуть впевнено триматися в сідлі. Тренер навчить всьому з нуля: від правильної посадки до поворотів риссю. Вершник-початківець освоїть основні стилі верхової їзди: крок, рись і галоп. А наприкінці курсу настане черга стрибків через невеликі перешкоди. Програма уроків складається індивідуально з урахуванням поточних умінь. Кожне заняття триває 45 хвилин. детальніше...

1 люд. 8 занять по 45 хвилин Використати до 30.06.2018
1 людина
8 занять по 45 хвилин
Не залежить від погоди
Форма одягу - зручна
Обмеження: до 95 кг
Доступно з 7 років
Використати до 30.06.2018

Курс верхової їзди — що це?

Кілька занять, які допоможуть стати впевненим наїзником навіть того, хто ніколи не їздив верхи. Щасливчик буде займатися разом з інструктором, який розповість все про базові елементи керування і допоможе відточити їх на практиці. Початківець навчиться сідлати коня, правильно на нього сідати, подавати команди і пересуватися в кількох стилях. Заняття з кіньми стануть відмінною антистрес-терапією і подарують гарний настрій.

Як все відбувається?

Щасливчик відправиться на заняття верховою їздою в кінний клуб Ohmyhorse. У нього буде 8 уроків, щоб максимально опанувати майстерність наїзника. Перша зустріч почнеться зі знайомства з інструктором та підбору коня. Тренер оцінить існуючі навички і складе індивідуальний план курсу. Щасливчик поступово навчиться ходити кроком, бігати легкою риссю, повертати на коні, а також долати невеликі перешкоди. Кожен урок триває 45 хвилин.

Цілих 8 занять

За цей час Щасливчик може з нуля навчитися впевнено триматися в сідлі, виконувати повороти і навіть перестрибувати невеликі перешкоди. Заняття відбудуться в критому манежі взимку і на відкритому майданчику влітку.

Індивідуальна програма

Допомагати Щасливчикові в освоєнні верхової їзди буде досвідчений інструктор. Він оцінить існуючий рівень і складе оптимальну програму з урахуванням побажань учня.

Не потребує попередньої підготовки

Курс верхової їзди підійде навіть тим, хто ніколи раніше на катався на конях. Наставник проведе інструктаж з техніки безпеки і видасть захисний шолом, навчить правильно сідлати коня і сідати на нього. Він відповість на всі запитання і допоможе подолати будь-який страх.

Місце проведення враження:

Ohmyhorse - Школа верхової їзди
Дніпропетровська обл., сел. Кіровське, вул. Некрасова, 29 Показати на мапі

123 відгуків реальних людей

Д
Дмитрий
13 листопада 2017
Сертификат для катания на лошадях на двоих, жене подарили на работе. Прогулка на природе очень понравилась. Красивые виды вокруг. Очень приятные и профессиональные инструктора. Ребенок был в восторге от катания на пони (Мамай) и еще больше понравилось его кормить. Обязательно сделаем себе еще раз такой подарок.

А
Артур
26 жовтня 2017
Спасибо за организацию прогулки на лошадях.Каталась моя дочь с подружкой.Впечатления от встречи и катания на лошадях на самом высоком уровне.Приехали они с комплектом позитивных эмоций, и погода не подвела. Спасибо Вам, за организацию такого досуга! Поделимся со своими знакомыми.

23 жовтня 2017
Безумно понравилась прогулка на лошади, море позитивных впечатлений. Очень удобный сервис. Спасибо вам большое

М
Мария
23 жовтня 2017
Сертификат получила в подарок на День рождения. На лошадях не каталась с детства, но навыки вспомнились быстро, благодаря очень профессиональным инструкторам. Получила море удовольствия!!! Всем довольна!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень