101574
 

Подаруй курс верхової їзди!

8 занять з персональним інструктором, які допоможуть впевнено триматися в сідлі. Тренер навчить всьому з нуля: від правильної посадки до поворотів риссю. Вершник-початківець освоїть основні стилі верхової їзди: крок, рись і галоп. А наприкінці курсу настане черга стрибків через невеликі перешкоди. Програма уроків складається індивідуально з урахуванням поточних умінь. Кожне заняття триває 45 хвилин. детальніше...

1 люд. 8 занять по 45 хвилин Використати до 31.08.2018
1 людина
8 занять по 45 хвилин
Не залежить від погоди
Форма одягу - зручна
Обмеження: до 95 кг
Доступно з 7 років
Використати до 31.08.2018

Курс верхової їзди — що це?

Кілька занять, які допоможуть стати впевненим наїзником навіть того, хто ніколи не їздив верхи. Щасливчик буде займатися разом з інструктором, який розповість все про базові елементи керування і допоможе відточити їх на практиці. Початківець навчиться сідлати коня, правильно на нього сідати, подавати команди і пересуватися в кількох стилях. Заняття з кіньми стануть відмінною антистрес-терапією і подарують гарний настрій.

Як все відбувається?

Щасливчик відправиться на заняття верховою їздою в кінний клуб Ohmyhorse. У нього буде 8 уроків, щоб максимально опанувати майстерність наїзника. Перша зустріч почнеться зі знайомства з інструктором та підбору коня. Тренер оцінить існуючі навички і складе індивідуальний план курсу. Щасливчик поступово навчиться ходити кроком, бігати легкою риссю, повертати на коні, а також долати невеликі перешкоди. Кожен урок триває 45 хвилин.

Цілих 8 занять

За цей час Щасливчик може з нуля навчитися впевнено триматися в сідлі, виконувати повороти і навіть перестрибувати невеликі перешкоди. Заняття відбудуться в критому манежі взимку і на відкритому майданчику влітку.

Індивідуальна програма

Допомагати Щасливчикові в освоєнні верхової їзди буде досвідчений інструктор. Він оцінить існуючий рівень і складе оптимальну програму з урахуванням побажань учня.

Не потребує попередньої підготовки

Курс верхової їзди підійде навіть тим, хто ніколи раніше на катався на конях. Наставник проведе інструктаж з техніки безпеки і видасть захисний шолом, навчить правильно сідлати коня і сідати на нього. Він відповість на всі запитання і допоможе подолати будь-який страх.

Місце проведення враження:

Ohmyhorse - Школа верхової їзди
Дніпропетровська обл., сел. Кіровське, вул. Некрасова, 29 Показати на мапі

36 відгуків реальних людей

К
Катя
3 жовтня 2017
Очень понравилось! Всегда мечтала покататься на лошадке, а сделать это под руководством опытного ездока - большое удовольствие. Он показал, как мне нужно взобраться на коня, как им управлять, да и с улыбкой отвечал на все мои вопросы. Лошадь была спокойная, послушная. В общем, довольна очень-очень)

1 листопада 2016
Мне подарили подарочный сертификат на работе. Сначала не знал, какую опцию выбрать. Остановился на уроке верховой езды из-за того, что присутствует физическая нагрузка (как оказалось впоследствии, нагрузка существенная) и давно хотелось попробовать покататься верхом. Остался очень доволен впечатлением: хорошие инструкторы, отличная организация впечатления. Результат оказался выше ожиданий. Рекомендую.

23 серпня 2016
Впечатление на лошади получила моя дочка Кристина, она подружилась с инструктором и получила массу приятных эмоций от лошадей. Такой подарок ей сделал одноклассник.

6 березня 2016
Я очень благодарна моим коллегам по работе за такой подарок. Очень люблю верховую езду, брала уроки у разных инструкторов в нашем городе и по Украине, место впечатления уютное, кони ухоженные, правда если вечером прийти уже немного ленятся, инструктору спасибо за его грамотные рекомендации.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень