Подаруй курс верхової їзди!

подарували вже 36 рази
1 людина
8 занять по 45 хв.
Не залежить від погоди
Обмеження: до 95 кг
Доступно від 7 років
Не вибрано
Використати до 31.05.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Інструктор оцінить навички учня та складе для нього індивідуальну програму занять. Він ознайомить з правилами техніки безпеки та розповість, як правильно управляти конем. Новачок навчиться триматися в сідлі та опанує основні стилі верхової їзди — крок, рись і галоп.

Чому ми вибрали школу верхової їзди Ohmyhorse

Інструктор є кандидатом у майстри спорту з тренерським досвідом більш 15 років. Він видасть учневі все, що необхідно для занять — шолом і страховку. У холодну пору року заняття відбуваються в критому манежі, в теплу — учні катаються на відкритій арені.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

39 відгуків

Елизавета
16 серпня 2018
Очень понравилось. Правда сложно добираться, но это того стоит! Замечательный конь Рубик, очень послушный и добрый. Тренер Даша все очень хорошо объясняет и всегда помогает, отвечает на все вопросы. Рекомендую!
Олеся
16 липня 2018
https://www.facebook.com/100010625295485
Урок верховой езды прошел на ура!!! Очень классно, за 45 минут получила массу впечатлений! Тренер была на высоте, все детально рассказала, постоянно контролировала, рассказывала много интересного. Обязательно приедем еще!!!
Алена
9 травня 2018
Очень понравилось!!! Общение с лошадьми не сравнить ни с какими другими животными! Получили много положительных эмоций. Дети впервые сели на лошадь, до этого никогда не проявляли интереса, остались очень довольны (старшему сыну 18 лет, младшему 11 лет). Сертификат подарили на день рождение младшему сыну, таких подарков у него еще не было. Думаем, что он запомнит именно этот день рождения))
Катя
3 жовтня 2017
Очень понравилось! Всегда мечтала покататься на лошадке, а сделать это под руководством опытного ездока - большое удовольствие. Он показал, как мне нужно взобраться на коня, как им управлять, да и с улыбкой отвечал на все мои вопросы. Лошадь была спокойная, послушная. В общем, довольна очень-очень)

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.