100763
 

Подаруй курс візажу!

Дізнатися про всі секрети правильного нанесення макіяжу та тонкощі підбору косметики можна у школі професійного макіяжу Інни Буянської. За 6 уроків, кожен з яких триває по 2 години, належить навчитися декількома рухами пензля підкреслювати всі переваги та приховувати недоліки. Уроки візажу будуть відбуватися в індивідуальному порядку та в зручний час. Професійна косметика надається студією. детальніше...

1 люд. 6 уроків по 2 години Використати до 31.03.2019
2 400 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 36 раз
1 людина
6 уроків по 2 години
Використати до 31.03.2019

Курс візажу — що це?

Можливість пізнати тонкощі мистецтва нанесення макіяжу за шість уроків. Протягом кожного заняття Щасливчик буде відточувати свою майстерність на практиці. Школа надасть весь необхідний арсенал косметики. У ході курсу належить дізнатися, як правильно наносити макіяж, чому важливо відрізняти денний мейк-ап від вечірнього, та як навчитися фарбуватися швидко й красиво. З кожним заняттям Щасливчик буде ставати ближче до свого унікального образу.

Як все відбувається?

Щасливчик зустрінеться з професійним майстром візажу в школі професійного макіяжу Інни Буянської. Заняття розбиті на 6 уроків тривалістю по 2 години щодня. За цей час Щасливчик пізнає такі важливі аспекти макіяжу, як:

  • визначення свого типу зовнішності;
  • підбір косметики та її колірної гами;
  • підбір та нанесення пудри й тонального крему;
  • відмінності в нанесенні олівця й підводки;
  • корекція обличчя.

Якісна косметика

Для навчання студія краси надасть Щасливчикові всю необхідну косметику: пудру, тональний крем, палетку тіней і помад і багато іншого.

Індивідуальні заняття

Майстер зосередить всю увагу на своєму учневі та буде працювати з ним один на один. Профі відповість на всі запитання й допоможе Щасливчикові знайти свій ідеальний образ.

12 годин візажу

6 занять по 2 години кожне — за цей час можна навчитися всім тонкощам вибору косметики, нанесення макіяжу та формування унікального вигляду. Після закінчення курсу Щасливчик зможе використовувати свої знання для реалізації власних неповторних ідей.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Школа професійного макіяжу Інни Буянської
вул. Короленка, 10А Показати на мапі

29 відгуків

S
Sofia
15 липня 2018
Подарок очень необычный. Очень переживала как все пройдет,но два часа прошли как две минуты в дружеской комфортной обстановке. Мастеру по 5-тибальной шкале твердая 5.Все расмотрели,что надо записали. Я осталась довольна.

M
Mary
28 червня 2018
В восторге от подарка - мастер-класс визажа. За два часа успела задать все волнующие меня вопросы и накрасить меня с советами мастера. Отличный подарок. Подарили на новый год как тайный санта на работе.

Ю
Юлия
20 червня 2018
Мне очень понравился мастер-класс!) Все рассказали, показали и дали попробовать) Я в восторге!)

О
Оксана
22 травня 2018
Мастер-классом я очень довольна! Все проходило в тёплой, дружеской обстановке. Время пролетело незаметно. Достаточно много интересных фактов услышала про себя о которых говорили мои черты лица. Собираюсь ещё пойти на занятие, очень интересно и познавательно!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень