101235
 

Подаруй курс вокалу!

8 уроків вокалу для дорослих і дітей від 5 років. Протягом місяця учень буде займатися з професійним викладачем, який поставить майбутнього артистові голос, навчить триматися на сцені і працювати зі сценічної апаратурою. Новачок сам вибере стиль виконання і пісні, які він хотів би порепетирувати. детальніше...

1 люд. 8 уроків по 60 хвилин Використати до 28.02.2019
2 100 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 23 раз
1 людина
8 уроків по 60 хвилин
Доступно з 5 років
Використати до 28.02.2019

Курс вокалу — що це?

Цілий місяць навчання азам вокальної майстерності в спеціалізованій школі. Навчити правильно співати можна тільки в компанії досвідченого музиканта. Він допоможе Щасливчику розкрити потенціал, дізнатися про можливості свого голосу і через практику знайти упевненість в своїх силах. Програма занять, складена з урахуванням вокальних даних і побажань Щасливчика, допоможе зробити перший крок на шляху до здійснення мрії.

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить у вокальну школу Show Time, яка знаходиться в центральній частині міста, поруч з парком ім. Лазаря Глоби. На кожному 60-хвилинному занятті він буде освоювати все більш складні техніки співу. Урок почнеться з дихальних вправ і розспівування під фортепіано. Щасливчик поділиться своїми очікуваннями від занять і розповість, з якими піснями він хотів би попрацювати. Вчитель оцінить його вихідні дані і визначить «проблемні місця», які потрібно опрацювати в першу чергу. Коли його навчать поводитися з мікрофоном та іншим профоборудованием, Щасливчик зможе виконати розучені пісні за всіма правилами вокальної майстерності.

Індивідуальний підбір музичного матеріалу

Щасливчик сам підбере пісні для розучування. Йому допоможуть вибрати стиль виконання, в якому він зможе показати кращий результат.

Тільки професійне обладнання

На уроках вокалу навчать працювати з мікрофоном, навушниками, колонками і іншою апаратурою, яка необхідна для якісного виступу на сцені.

Розкриття творчого потенціалу

Співак або співачка — це не робота, а покликання. Тому заняття з вокалу доступні для дітей від 5 років. У них буде можливість у ранньому віці почати освоювати цю творчу професію.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Show Time - Вокальна школа
пр. Дмитра Яворницького, 97 Показати на мапі

14 відгуків

Е
Евгения
3 лютого 2018
Мастер-класс вокала подарила сестра на день рождения.Получила массу ярких и незабываемых впечатлений! Мне как новичку в этой сфере было очень интересно! 2 часа пролетели незаметно. Очень благодарна преподавателю Татьяне - энергичной, живой, талантливой, внимательной девушке, которая вдохновляла все занятие. Мастер-класс проходил в уютной атмосфере вокальной школы ShowTime. Рекомендую всем...
Мастер-класс вокала подарила сестра на день рождения.Получила массу ярких и незабываемых впечатлений! Мне как новичку в этой сфере было очень интересно! 2 часа пролетели незаметно. Очень благодарна преподавателю Татьяне - энергичной, живой, талантливой, внимательной девушке, которая вдохновляла все занятие. Мастер-класс проходил в уютной атмосфере вокальной школы ShowTime. Рекомендую всем желающим попробовать себя в качестве вокалиста, попрактиковать дыхательную гимнастику, улучшить дикцию, получить заряд позитива! Благодарю за драйв!!!

Л
Леся
22 червня 2017
Это просто круто! Дмитрий Савинский, просто классссс! Мой ребенок и мы ее родители просто болдеем от впечатлений! Спасибо за позитив!

М
Мила
1 червня 2017
Подарила своей дочке курс вокала на день рождения. Она вечно разучивает какие-то песни и устраивает на "концерты". Она была просто в восторге. После каждого занятия рассказывает, чем она занималась и я чему научилась. Да и вообще заметно, что петь у нее стало получаться намного лучше. Наверное, после этого курса запишу её на более продвинутые курсы.

6 квітня 2017
Все очень понравилось! теперь хожу туда постоянно

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень