101235
 

Подаруй курс вокалу!

8 уроків вокалу для дорослих і дітей від 5 років. Протягом місяця учень буде займатися з професійним викладачем, який поставить майбутнього артистові голос, навчить триматися на сцені і працювати зі сценічної апаратурою. Новачок сам вибере стиль виконання і пісні, які він хотів би порепетирувати. детальніше...

1 люд. 8 уроків по 60 хвилин Використати до 31.10.2018
2 100 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 22 раз
1 людина
8 уроків по 60 хвилин
Доступно з 5 років
Використати до 31.10.2018

Курс вокалу — що це?

Цілий місяць навчання азам вокальної майстерності в спеціалізованій школі. Навчити правильно співати можна тільки в компанії досвідченого музиканта. Він допоможе Щасливчику розкрити потенціал, дізнатися про можливості свого голосу і через практику знайти упевненість в своїх силах. Програма занять, складена з урахуванням вокальних даних і побажань Щасливчика, допоможе зробити перший крок на шляху до здійснення мрії.

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить у вокальну школу Show Time, яка знаходиться в центральній частині міста, поруч з парком ім. Лазаря Глоби. На кожному 60-хвилинному занятті він буде освоювати все більш складні техніки співу. Урок почнеться з дихальних вправ і розспівування під фортепіано. Щасливчик поділиться своїми очікуваннями від занять і розповість, з якими піснями він хотів би попрацювати. Вчитель оцінить його вихідні дані і визначить «проблемні місця», які потрібно опрацювати в першу чергу. Коли його навчать поводитися з мікрофоном та іншим профоборудованием, Щасливчик зможе виконати розучені пісні за всіма правилами вокальної майстерності.

Індивідуальний підбір музичного матеріалу

Щасливчик сам підбере пісні для розучування. Йому допоможуть вибрати стиль виконання, в якому він зможе показати кращий результат.

Тільки професійне обладнання

На уроках вокалу навчать працювати з мікрофоном, навушниками, колонками і іншою апаратурою, яка необхідна для якісного виступу на сцені.

Розкриття творчого потенціалу

Співак або співачка — це не робота, а покликання. Тому заняття з вокалу доступні для дітей від 5 років. У них буде можливість у ранньому віці почати освоювати цю творчу професію.

Місце проведення враження:

Show Time - Вокальна школа
пр. Дмитра Яворницького, 97 Показати на мапі

14 відгуків реальних людей

Е
Евгения
3 лютого 2018
Мастер-класс вокала подарила сестра на день рождения.Получила массу ярких и незабываемых впечатлений! Мне как новичку в этой сфере было очень интересно! 2 часа пролетели незаметно. Очень благодарна преподавателю Татьяне - энергичной, живой, талантливой, внимательной девушке, которая вдохновляла все занятие. Мастер-класс проходил в уютной атмосфере вокальной школы ShowTime. Рекомендую всем...
Мастер-класс вокала подарила сестра на день рождения.Получила массу ярких и незабываемых впечатлений! Мне как новичку в этой сфере было очень интересно! 2 часа пролетели незаметно. Очень благодарна преподавателю Татьяне - энергичной, живой, талантливой, внимательной девушке, которая вдохновляла все занятие. Мастер-класс проходил в уютной атмосфере вокальной школы ShowTime. Рекомендую всем желающим попробовать себя в качестве вокалиста, попрактиковать дыхательную гимнастику, улучшить дикцию, получить заряд позитива! Благодарю за драйв!!!

Л
Леся
22 червня 2017
Это просто круто! Дмитрий Савинский, просто классссс! Мой ребенок и мы ее родители просто болдеем от впечатлений! Спасибо за позитив!

М
Мила
1 червня 2017
Подарила своей дочке курс вокала на день рождения. Она вечно разучивает какие-то песни и устраивает на "концерты". Она была просто в восторге. После каждого занятия рассказывает, чем она занималась и я чему научилась. Да и вообще заметно, что петь у нее стало получаться намного лучше. Наверное, после этого курса запишу её на более продвинутые курсы.

6 квітня 2017
Все очень понравилось! теперь хожу туда постоянно

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень