101297
 

Подаруй курс живопису!

Можливість опанувати різноманітні прийоми живопису під час занять з талановитим художником. Курс складається з 5 занять по 2 години. Навчання проходить у невеликій групі до 3 чоловік, а програма підбирається залежно від навичок учнів. Надається можливість освоїти різні техніки малювання — олівцем, аквареллю, пастеллю, олією, а також познайомитися з азами петриківського розпису. Всі необхідні матеріали та інструменти видаються на місці, а готові картини залишаються на пам'ять. детальніше...

1 люд. 5 уроків по 120 хвилин Використати до 31.03.2019
1 людина
5 уроків по 120 хвилин
Доступно з 12 років
Використати до 31.03.2019

Курс живопису — що це?

Повноцінний курс живопису, який складається з 5 занять. В одній групі займається до 3 учнів. Проводить професійний художник, який досконало володіє різноманітними техніками та готовий передати частинку свого солідного досвіду. Унікальна можливість не тільки навчитися малювати олівцем, аквареллю та олією, але й освоїти ази тонкого мистецтва — петриківського розпису. Тривалість одного уроку — 2 години.

Як все відбувається?

Щасливчик опиниться в стінах творчої студії «Майстер-клас», де його зустріне досвідчений художник, який поступово розкриє всі тонкощі образотворчого мистецтва. Перше заняття матиме ознайомчий характер: профі видасть всі необхідні інструменти і матеріали, розповість про основні техніки, а також поцікавиться рівнем навичок свого учня. Виходячи з цього, він зможе скласти індивідуальну програму майбутніх уроків. Під час наступних візитів в творчу студію, Щасливчик буде поетапно осягати всі нюанси живопису, створюючи шедевр за шедевром.

Різноманіття технік живопису

Учня чекає повноцінний курс живопису, який охоплює 5 занять під керівництвом професійного художника. Він навчить різним технікам живопису:

  • олівцями;
  • аквареллю;
  • пастеллю;
  • олійними фарбами;
  • тонкощам петриківського розпису.

Можливість створити кілька картин

Під час занять надаються всі необхідні матеріали та інструменти — як для відпрацювання навичок, так і для створення власних живописних шедеврів. Так, можна буде малювати не тільки на папері, але і на натуральному полотні розміром 30х40 см.

Основи петриківського розпису

Студія «Майстер-клас» надає можливість не тільки освоїти класичні техніки, але й долучитися до традиційного культурного спадку України. Досвідчений художник допоможе освоїти основні штрихи і способи створення об'ємних квіткових орнаментів петриківського розпису, а також розповість про різноманітність композиційних рішень.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Майстер Клас - Творча студія
вул. Європейська (Миронова), 7а, оф.26 Показати на мапі

41 відгук

И
Игорь
12 жовтня 2018
Спасибо студии "Мастер-класс" и шикарному художнику и преподавателю Юлии за крутое занятие по живописи. Теперь я немного умею пользоваться мастихином :) Так же, спасибо очаровательному администратору Надежде за позитивную компанию :)

15 вересня 2018
Побывала в сентябре на трёх часовом мастер классе у прекрасной девушки Юлии. Понравилась атмосфера и как Юлия рассказывает и показывает. Захотелось у нее поучится подольше. Подарок получился на славу. Будет память что я попробывала себя как "художник"))

17 липня 2018
Впечатление в сертификате изначально было другое, но мне стало интересно попробовать то, чего я делать не умею, и то на чтобы я врядли потратила бы свои деньги))) Я выбрала впечатление "Живопись" и не пожалела. 3 часа разбили на 2 урока. Дается достаточно времени на мастер-класс. Конечно, за 2 урока я не стану художником, но новые эмоции уже появились))) Художник Юлия, интересно рассказывает об...
Впечатление в сертификате изначально было другое, но мне стало интересно попробовать то, чего я делать не умею, и то на чтобы я врядли потратила бы свои деньги))) Я выбрала впечатление "Живопись" и не пожалела. 3 часа разбили на 2 урока. Дается достаточно времени на мастер-класс. Конечно, за 2 урока я не стану художником, но новые эмоции уже появились))) Художник Юлия, интересно рассказывает об основах живописи маслом, и уделяет достаточно времени каждому ученику)) рекомендую))

Н
Надежда
22 березня 2018
Это впечатление мне подарили. Для меня это впечатление оказалось как глоток воздуха в быстротечном темпе жизни и позволило напомнить, что прекрасное может быть рядом. Очень рекомендую!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень