101297
 

Подаруй курс живопису!

Можливість опанувати різноманітні прийоми живопису під час занять з талановитим художником. Курс складається з 5 занять по 2 години. Навчання проходить у невеликій групі до 3 чоловік, а програма підбирається залежно від навичок учнів. Надається можливість освоїти різні техніки малювання — олівцем, аквареллю, пастеллю, олією, а також познайомитися з азами петриківського розпису. Всі необхідні матеріали та інструменти видаються на місці, а готові картини залишаються на пам'ять. детальніше...

1 люд. 5 уроків по 120 хвилин Використати до 31.07.2018
1 людина
5 уроків по 120 хвилин
Доступно з 9 років
Використати до 31.07.2018

Курс живопису — що це?

Повноцінний курс живопису, який складається з 5 занять. В одній групі займається до 3 учнів. Проводить професійний художник, який досконало володіє різноманітними техніками та готовий передати частинку свого солідного досвіду. Унікальна можливість не тільки навчитися малювати олівцем, аквареллю та олією, але й освоїти ази тонкого мистецтва — петриківського розпису. Тривалість одного уроку — 2 години.

Як все відбувається?

Щасливчик опиниться в стінах творчої студії «Майстер-клас», де його зустріне досвідчений художник, який поступово розкриє всі тонкощі образотворчого мистецтва. Перше заняття матиме ознайомчий характер: профі видасть всі необхідні інструменти і матеріали, розповість про основні техніки, а також поцікавиться рівнем навичок свого учня. Виходячи з цього, він зможе скласти індивідуальну програму майбутніх уроків. Під час наступних візитів в творчу студію, Щасливчик буде поетапно осягати всі нюанси живопису, створюючи шедевр за шедевром.

Різноманіття технік живопису

Учня чекає повноцінний курс живопису, який охоплює 5 занять під керівництвом професійного художника. Він навчить різним технікам живопису:

  • олівцями;
  • аквареллю;
  • пастеллю;
  • олійними фарбами;
  • тонкощам петриківського розпису.

Можливість створити кілька картин

Під час занять надаються всі необхідні матеріали та інструменти — як для відпрацювання навичок, так і для створення власних живописних шедеврів. Так, можна буде малювати не тільки на папері, але і на натуральному полотні розміром 30х40 см.

Основи петриківського розпису

Студія «Майстер-клас» надає можливість не тільки освоїти класичні техніки, але й долучитися до традиційного культурного спадку України. Досвідчений художник допоможе освоїти основні штрихи і способи створення об'ємних квіткових орнаментів петриківського розпису, а також розповість про різноманітність композиційних рішень.

Місце проведення враження:

Майстер Клас - Творча студія
вул. Європейська (Миронова), 7а, оф.26 Показати на мапі

34 відгуків реальних людей

С
Светлана
20 грудня 2017
Благодарю за интересно и приятно проведенное время! Уютная атмосфера мастерской располагает к творчеству). Отдельная благодарность Юлии, которая стремится, чтобы каждая работа была написана на высоком уровне! Виден профессиональный подход! За курс живописи я написала две картины очень достойно! Она дает дельные советы, благодаря которым чувствуешь уверенность в своих силах!

Н
Наталия
28 листопада 2017
Огромное спасибо интернет магазину Бодо и творческой студии «Мастер-класс»за массу положительных эмоций, полученных на мастер классе по живописи. Отдельная огромная благодарность двум Юличкам: профессионалу своего дела - художнику Юлии, которая посвящала в мир волшебства и моей любимой дочурке Юличке,которая подарила мне это море позитива! Получила кайф от творческого процесса, настоящая арт-терапия!!! Спасибо за прекрасный подарок!

А
Александр
28 червня 2017
Всем привет! Хочу присоединится ко всем вышесказанным словам о студии Мастер-класс, и отдельно сказать большое спасибо Юлии! На мастер - класс по живописи попал благодаря подаренному сертификату, и в итоге - одни положительные эмоции! Юлия, как истинный профессионал, имея дело с мягко говоря "начинающими художниками", а в основном - с людьми, которые впервые держат кисть в руке, добивается 100%...
Всем привет! Хочу присоединится ко всем вышесказанным словам о студии Мастер-класс, и отдельно сказать большое спасибо Юлии! На мастер - класс по живописи попал благодаря подаренному сертификату, и в итоге - одни положительные эмоции! Юлия, как истинный профессионал, имея дело с мягко говоря "начинающими художниками", а в основном - с людьми, которые впервые держат кисть в руке, добивается 100% результата!!! За два подхода, люди под её чутким руководством пишут картины маслом, получают от этого массу удовольствия, и уходят домой с результатами своего труда, и с кучей мыслей, идей и планов о следующих работах! Вы большие молодцы! P.S. И сервис на уровне! И атмосфера в студии соответствующая!

28 червня 2017
Ооо))) я в восторге! Время пролетело незаметно. Приятный учитель, теплая атмосфера! Впервые держала кисточку в руках . Но у меня все получилось. Обязательно схожу еще разок!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень