Подаруй курс живопису!

подарували вже 96 рази
1 людина
5 занять по 2 години
Доступно від 12 років
Не вибрано
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Майстер допоможе опанувати техніки малюнка аквареллю, вугіллям, гуашшю, пастеллю, маслом та олівцем. Художник покаже, як працювати зі світлом і тінню та створювати композицію витвору. Завдяки порадам і рекомендаціям педагога учень зможе самостійно написати 1-3 картини.

Чому ми вибрали творчу студію «Майстер клас»

Учневі буде неважко дістатися майстерні, оскільки вона розташована в 10 хвилинах ходьби від центру Дніпра. Відвідувати заняття можна не маючи попередніх навичок малювання. Викладачі готові навчати живопису з нуля. У студії видають всі матеріали для занять.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

43 відгуки

Алина
21 листопада 2018
Очень понравилась живопись маслом. Муж подарил на день рождения. Пошли вместе. Юлия великолепный художник все очень доступно и интересно рассказывала и показывала как правильно наносить мазки, работа с мастихином, смешивание цветов.. Не всё сразу получалось, но в итоге понимаешь суть и даже не ожидаешь от себя таких достижений) Оказываеться мы умеем рисовать, ещё и довольно не плохо) Рекомендую всем. Даже кто никогда не рисовал. Уверяю у вас получится!!
Виктория
11 листопада 2018
Мастер класс по живописи очень понравился. Атмосфера студии, преподаватель - все понравилось. Рекомендую
Игорь
12 жовтня 2018
Спасибо студии "Мастер-класс" и шикарному художнику и преподавателю Юлии за крутое занятие по живописи. Теперь я немного умею пользоваться мастихином :) Так же, спасибо очаровательному администратору Надежде за позитивную компанию :)
Валерия
15 вересня 2018
https://www.facebook.com/100000732317773
Побывала в сентябре на трёх часовом мастер классе у прекрасной девушки Юлии. Понравилась атмосфера и как Юлия рассказывает и показывает. Захотелось у нее поучится подольше. Подарок получился на славу. Будет память что я попробывала себя как "художник"))

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.