101297
 

Подаруй курс живопису!

Можливість опанувати різноманітні прийоми живопису під час занять з талановитим художником. Курс складається з 5 занять по 2 години. Навчання проходить у невеликій групі до 3 чоловік, а програма підбирається залежно від навичок учнів. Надається можливість освоїти різні техніки малювання — олівцем, аквареллю, пастеллю, олією, а також познайомитися з азами петриківського розпису. Всі необхідні матеріали та інструменти видаються на місці, а готові картини залишаються на пам'ять. детальніше...

1 люд. 5 уроків по 120 хвилин Використати до 30.11.2018
1 людина
5 уроків по 120 хвилин
Доступно з 9 років
Використати до 30.11.2018

Курс живопису — що це?

Повноцінний курс живопису, який складається з 5 занять. В одній групі займається до 3 учнів. Проводить професійний художник, який досконало володіє різноманітними техніками та готовий передати частинку свого солідного досвіду. Унікальна можливість не тільки навчитися малювати олівцем, аквареллю та олією, але й освоїти ази тонкого мистецтва — петриківського розпису. Тривалість одного уроку — 2 години.

Як все відбувається?

Щасливчик опиниться в стінах творчої студії «Майстер-клас», де його зустріне досвідчений художник, який поступово розкриє всі тонкощі образотворчого мистецтва. Перше заняття матиме ознайомчий характер: профі видасть всі необхідні інструменти і матеріали, розповість про основні техніки, а також поцікавиться рівнем навичок свого учня. Виходячи з цього, він зможе скласти індивідуальну програму майбутніх уроків. Під час наступних візитів в творчу студію, Щасливчик буде поетапно осягати всі нюанси живопису, створюючи шедевр за шедевром.

Різноманіття технік живопису

Учня чекає повноцінний курс живопису, який охоплює 5 занять під керівництвом професійного художника. Він навчить різним технікам живопису:

  • олівцями;
  • аквареллю;
  • пастеллю;
  • олійними фарбами;
  • тонкощам петриківського розпису.

Можливість створити кілька картин

Під час занять надаються всі необхідні матеріали та інструменти — як для відпрацювання навичок, так і для створення власних живописних шедеврів. Так, можна буде малювати не тільки на папері, але і на натуральному полотні розміром 30х40 см.

Основи петриківського розпису

Студія «Майстер-клас» надає можливість не тільки освоїти класичні техніки, але й долучитися до традиційного культурного спадку України. Досвідчений художник допоможе освоїти основні штрихи і способи створення об'ємних квіткових орнаментів петриківського розпису, а також розповість про різноманітність композиційних рішень.

Місце проведення враження:

Майстер Клас - Творча студія
вул. Європейська (Миронова), 7а, оф.26 Показати на мапі

38 відгуків реальних людей

Н
Надежда
22 березня 2018
Это впечатление мне подарили. Для меня это впечатление оказалось как глоток воздуха в быстротечном темпе жизни и позволило напомнить, что прекрасное может быть рядом. Очень рекомендую!

Л
Людмила
22 березня 2018
Сертификат получила в подарок и немного насторожилась:) Умение рисовать напрочь отсутствует и если честно, то большее удовольствие я получаю от экстрима. Когда бурлит кровь от адреналина, но никак не с кисточкой в руке...... И вот я решилась, подарок ведь. Пришла в мастерскую Счастья, по другому сказать не могу! Меня встретила милая Юля и убедила меня в том, что у меня все получится. И тут...
Сертификат получила в подарок и немного насторожилась:) Умение рисовать напрочь отсутствует и если честно, то большее удовольствие я получаю от экстрима. Когда бурлит кровь от адреналина, но никак не с кисточкой в руке...... И вот я решилась, подарок ведь. Пришла в мастерскую Счастья, по другому сказать не могу! Меня встретила милая Юля и убедила меня в том, что у меня все получится. И тут началось таинство!!! Кисточка как будто волшебная палочка у меня в руках, наносила мазок за мазком и к концу урока холст заполнился рисунком. Это , правда, похоже на рисунок!!! Художница Юля, которая была скорее ассистентом нежели учителем очень мягко давала советы и коментировала происходящее действо! Моя самооценка к концу урока выросла до уровня - начинающий художник:)))) Впереди еще один урок и море впечатлений!!! Думаю, что невероятное впечатление от мастер-класса сложилось из многих составляющих: - место проведения - творческая атмосфера - милый персонал - тихая релаксирующая музыка - художница Юлечка И много, много чего не опишешь, а можешь только ощутить находясь в мастерской! Жду следующий урок, что бы завершить картину. Уже и место ей присмотрела!:) Спасибо за эмоции и послевкусие! Рекомендую!!!

Ю
Юлия
17 березня 2018
Побывала уже на двух занятиях - очень здорово! Первый раз взяла в руки мастихин и масляные краски, кое-что получилось, кое-что не совсем, но ощущение потрясающее. Хочется продолжать творить)

М
Мария
10 березня 2018
Спасибо большое за это чудесное впечатление! Почувствовала себя настоящим художником!)) Картина получилась очень атмосферной и красивой. Спасибо большое Юлии, ее профессиональному подходу, советам и коррекциям. Масса восхищения! Хочется продолжить еще!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень