101728
 

Подаруй гру в квест-кімнаті для компанії!

Інтелектуальна гра в детективному стилі. Команду з 4-х учасників замикають в кімнаті. Їхня мета — за 1 годину відшукати ключ, долаючи заплутані головоломки, і відчинити двері. Можна взяти підказку з вирахуванням 5-ти хвилин часу за кожну. На вибір пропонується 3 захоплюючих сценарія в кімнатах з тематичним інтер'єром: «Йди за Білим Кроликом», «Посилка з Сан-Дієго», «Кабінет конструктора». детальніше...

4 люд. до 60 хвилин Використати до 31.03.2019
600 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 1 511 раз
4 людини
до 60 хвилин
Доступно з 14 років
Використати до 31.03.2019

Квест-кімната — що це?

Можливість приміряти на себе образ детектива, залишившись з друзями в замкненій кімнаті один на один з численними загадками. Мета — за 1 годину відшукати ключ і відчинити двері. Однак це не так просто, адже на шляху виникне безліч зашифрованих головоломок і потаємних механізмів. При бажанні, можна попросити підказку в организатора. На вибір пропонується 3 кімнати з оригінальними сценаріями.

Як все відбувається?

Щасливчик зможе запросити з собою ще 3-х друзів, щоб зібрати цілу команду детективів. Поринути в атмосферу пригод вони зможуть в 1 з 3 стилізованих кімнат на вибір. Компанію зустрінуть організатори і познайомлять з правилами гри. Після того, як клацне ключ у замку і двері будуть замкнені зовні, — живий квест розпочнеться. Кожна правильно розгадана головоломка буде на крок наближати учасників до перемоги.

Командна гра в реальному часі

Як відомо, одна голова — добре, а дві   ще краще. Так що вже казати про чотири! Тут гори звернути можна, не те що звичайний ключ знайти. Об'єднавши свої зусилля, учасники гри зможуть продемонструвати все, на що вони здатні. Справжній азарт гарантує відмінний настрій.

3 захоплюючих сценарія на вибір

В «арсеналі» організаторів ігор є 3 кімнати на вибір. Кожна з них має стилізований інтер'єр і оснащена безліччю захоплюючих головоломок. «Йди за Білим Кроликом» — це квест, оформлений в стилі знаменитої «Аліси» Льюїса Керролла. Кімната прикрашена казковими графіті, а в центрі красується повністю сервірований для чаювання столик. У «Посилці з Сан-Дієго» можна познайомитися з життям працівників поштового відділення. А у ;«Кабінеті конструктора» останнім часом відбувається щось дивне, з чим і належить розібратися.

Можливість отримати підказку

Якщо учасники гри потраплять в «глухий кут», вони завжди можуть взяти підказку в організаторів, які допоможуть їм пройти далі. Час перебування в кімнаті скорочують на 5 хвилин за кожну підказку.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Замкнені Дніпропетровськ
вул. Рогальова, 9 Показати на мапі

вул. Червона, 13 Показати на мапі

27 відгуків

7 травня 2018
Сертификат на посещение квест-комнаты мне подарили дети на праздник,, что порадовало меня и моих товарищей по квест-комнате. Тему квеста выбирали так: "Алису" исключили, т. к. мы не относимся к поклонникам этого, без сомнения, достойного произведения Льюиса Кэрролла..Из оставшихся выбрали квест "Комната конструктора" практически наугад. Квест в общем понравился. Были интересные заморочки...
Сертификат на посещение квест-комнаты мне подарили дети на праздник,, что порадовало меня и моих товарищей по квест-комнате. Тему квеста выбирали так: "Алису" исключили, т. к. мы не относимся к поклонникам этого, без сомнения, достойного произведения Льюиса Кэрролла..Из оставшихся выбрали квест "Комната конструктора" практически наугад. Квест в общем понравился. Были интересные заморочки. Хорошая сюжетная интрига. Интересный финал. Выбрались за 50 минут. Уровень сложности оцениваю как средний. Рекомендую!

В
Владимир
10 січня 2018
Подарили сертификат Бодо на квесты, ходили в 2 комнаты, потом долго обменивались впечатлениями. СПАСИБО ЗА ХОРОШЕЕ НАСТРОЕНИЕ!

И
Ирина
17 вересня 2017
Квест-рум от Бодо очень понравился!!! нужно было разгадать загадку и все это нужно было делать в команде)) нам было четверо и мы справились только по тому, что каждый был занят своим делом. Для всех нашлась работка) Ребенок был первый раз и в восторге от "Посылки из Сан Диего"

В
Виктория
28 липня 2017
У нашей семьи остались только приятные эмоции от полученных впечатлений. Спасибо bodo)))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень