Подаруйте квест у темряві для компанії!

подарували вже 12 рази
4 людини
60 хв.
Доступно з 12 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Друзі опиняться в окремій кімнаті, в якій учасникам в повній темряві необхідно знайти один одного. На це в учасників буде одна година. Перед початком гри кожному видадуть каску, щоб убезпечити від травмування.

Чому ми вибрали квест в реальності XRoom

Квест-кімната знаходиться в центрі міста. За перші три роки роботи кімнату відвідали понад 35 тисяч гравців. Серед гостей — українські музиканти, спортсмени і митці. Компанія продовжує розвиватися і запускати нові проекти.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

3 відгуки

Илья
28 грудня 2018
Как говорил кто-то в фильме "я не трус, но я боюсь") Было очень круто и порой даже жутко. Первые минут 5 вообще не хотелось двигаться в места, потому что не понимал, что ждет в темноте) Но если преодолеть свой страх, можно реально круто развлечься! Всем советую)
Ольга
17 грудня 2018
Это было круто! Сам квест очень интересный, плюс было весело выполнять различные задания, а временами даже страшно! Спасибо Bodo за яркие впечатления. Нам с друзьями все понравилось:)
Катя
21 вересня 2018
я вообще не трусиха, но было реально стремно. притом не скажу, что конкретно меня так сильно пугали, но было довольно жутко) в то же время ты отлично можешь изучить себя и свои эмоции, понимаешь, каково это, когда отбирают одно чувство. я бы еще раз сходила точно. и друзьям тоже понравилось

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.