102564
 

Квест віртуальної реальності

Захоплюючий світ віртуальної реальності для чотирьох друзів. Компанія відвідає сучасний ігровий простір, де вони проведуть 60 хвилин в альтернативному всесвіті. На вибір — фантастичні битви, перестрілки з інопланетянами або військові спецзавдання. Все необхідне друзям видадуть на місці — окуляри віртуальної реальності та 2 контролера. детальніше...

4 люд. 60 хвилин Використати до 31.12.2018
Неактивне враження
4 людини
60 хвилин
Доступно з 10 років
Використати до 31.12.2018

Квест віртуальної реальності — що це?

Сюжетна гра в режимі виживання. Друзям належить пройти складні випробування та виконати завдання, щоб разом перемогти ворога. У розпорядженні друзів кілька фантастичних світів, де їх чекають небезпечні супротивники: зомбі, роботи, інопланетяни або орки. Одягнувши спеціальні окуляри, компанія опиниться де завгодно — в постапокаліптичному майбутньому, на захисті ельфійського міста, біля воріт середньовічного замку чи прямо на полі бою.

Як все відбувається?

Щасливчик разом з 3 друзями відвідає клуб віртуальної реальності CUBE. Тут їм видадуть всі необхідні гаджети — спеціальні окуляри та VR контролери. Компанії запропонують на вибір кілька ігор. В арсеналі клубу — динамічні шутери від першої особи, захоплюючі аркади, симулятори кінця світу та багато іншого. Всього компанія проведе в ігровому просторі до 1 години.

Сучасне обладнання

Для повного занурення в ігрове середовище друзям видадуть гарнітуру віртуальної реальності HTC Vive. Вона відслідковує всі рухи учасників і дозволяє перенестися у фантастичний світ за лічені секунди.

Сюжет на вибір

У друзів буде можливість самостійно вибрати гру з запропонованих віртуальних розваг. В залежності від побажань компанії, їх чекає епіцентр зомбі-апокаліпсису Arizona sunshine, ельфійський світ Elven assassins, інопланетні битви Serious Sam або інші захоплюючі світи.

Командна гра для 4 осіб

Можливості VR обладнання дозволяють одночасно грати чотирьом учасникам. Друзі будуть не тільки бачити і чути один одного, але і взаємодіяти у віртуальному світі.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
CUBE - Віртуальна реальність
вул.Січових Стрільців, 27 Показати на мапі

4 відгуки

И
Иван
10 травня 2018
Приятно провели время. Спасибо.

15 січня 2018
Подарила квест родителям) было очень весело, все троем раскрепостились, объединились) Даже мама, которая не по таким играм стреляла не с меньшим задором!

10 січня 2018
Подарила это впечатление своим сыновьям на НГ.Так как впечатление подразумевает участие и 4 человек,то пошли мы на мероприятие всей семьей.Сказать что понравилось-ничего не сказать!Мы просто в восторге!!Понравилось очень и очень!!Советую всем !Мы обязательно пойдем еще!Настолько яркие впечатления остались!Спасибо BODO !

В
Влад
19 липня 2017
Мы с друзьями в восторге, квест очень понравился! Тем, кто никогда не пользовался очками виртуальной реальности - рекомендую! Ведь, что может быть лучше, чем "порешать" зомби после тяжелого рабочего дня :)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень