Квест віртуальної реальності

4 людини
60 хвилин
Доступно з 10 років
Використати до 31.05.2019

Квест віртуальної реальності — що це?


Сюжетна гра в режимі виживання. Друзям належить пройти складні випробування та виконати завдання, щоб разом перемогти ворога. У розпорядженні друзів кілька фантастичних світів, де їх чекають небезпечні супротивники: зомбі, роботи, інопланетяни або орки. Одягнувши спеціальні окуляри, компанія опиниться де завгодно — в постапокаліптичному майбутньому, на захисті ельфійського міста, біля воріт середньовічного замку чи прямо на полі бою.

Як все відбувається?

Щасливчик разом з 3 друзями відвідає клуб віртуальної реальності CUBE. Тут їм видадуть всі необхідні гаджети — спеціальні окуляри та VR контролери. Компанії запропонують на вибір кілька ігор. В арсеналі клубу — динамічні шутери від першої особи, захоплюючі аркади, симулятори кінця світу та багато іншого. Всього компанія проведе в ігровому просторі до 1 години.

Сучасне обладнання

Для повного занурення в ігрове середовище друзям видадуть гарнітуру віртуальної реальності HTC Vive. Вона відслідковує всі рухи учасників і дозволяє перенестися у фантастичний світ за лічені секунди.

Сюжет на вибір

У друзів буде можливість самостійно вибрати гру з запропонованих віртуальних розваг. В залежності від побажань компанії, їх чекає епіцентр зомбі-апокаліпсису Arizona sunshine, ельфійський світ Elven assassins, інопланетні битви Serious Sam або інші захоплюючі світи.

Командна гра для 4 осіб

Можливості VR обладнання дозволяють одночасно грати чотирьом учасникам. Друзі будуть не тільки бачити і чути один одного, але і взаємодіяти у віртуальному світі.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

4 відгуки

Иван
10 травня 2018
Приятно провели время. Спасибо.
Лика
15 січня 2018
Подарила квест родителям) было очень весело, все троем раскрепостились, объединились) Даже мама, которая не по таким играм стреляла не с меньшим задором!
Рубцова Наталья
10 січня 2018
Подарила это впечатление своим сыновьям на НГ.Так как впечатление подразумевает участие и 4 человек,то пошли мы на мероприятие всей семьей.Сказать что понравилось-ничего не сказать!Мы просто в восторге!!Понравилось очень и очень!!Советую всем !Мы обязательно пойдем еще!Настолько яркие впечатления остались!Спасибо BODO !
Влад
19 липня 2017
Мы с друзьями в восторге, квест очень понравился! Тем, кто никогда не пользовался очками виртуальной реальности - рекомендую! Ведь, что может быть лучше, чем "порешать" зомби после тяжелого рабочего дня :)

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.