Подаруйте масаж для вагітних!

подарували вже 23 рази
650 грн 1 люд. до 90 хв.
1 людина
до 90 хв.
Використати до 30.11.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Майбутня мама відвідає сеанс розслаблення, який позитивно впливає на фізичний та емоційний стан. Клієнтці видадуть одноразову білизну, капці та рушник. Масажист пропрацює шийно-комірцеву зону, спину та руки, використовуючи тепле масло. Потім майстер розімне гомілки і стопи. Сеанс закінчиться масажем голови.

Чому ми вибрали SPA салон «Акварель»

Процедура доступна вагітним на всіх термінах. У салоні працюють досвідчені фахівці. Масажисти підбирають програму індивідуально для кожної відвідувачки.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Мария
29 березня 2017
Ооо, я такого удовольствия давно не получала, это было нечто! Пожалуй, лучший массаж в моей жизни! Так осторожно и неспеша, а главное, что не только спину массажировали. Я даже не знаю, что понравилось больше - массаж ног или головы! Рекомендую всем будущим мамочкам!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.