Подаруйте масаж в офіс для компанії!

подарували вже 39 рази
4 людини
по 30 хв.
Доступно з 18 років
Використати до 30.11.2019
Не рекомендується вагітним

Як відбувається враження

Заздалегідь погодивши час, майстер приїде з усім необхідним і проведе сеанс прямо в офісі. Кожному співробітнику він приділить однакову кількість часу: визначить проблемні зони, разімне шийно-комірцеву зону та зніме напругу в плечах. Масаж підвищить працездатність і додасть енергії.

Чому ми вибрали офіс-масаж «Амма»

Сертифіковані майстри працюють за авторською методикою масажу, яка поєднує прийоми класичного та східного масажів. Для сеансу не знадобляться особливі умови — процедура проводиться в одязі, без використання масла.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

3 відгуки

Ольга
21 липня 2018
Культурно. Пунктуально. Профессионально.
Наташа
24 березня 2017
Это просто невероятно! Такие подарки самая лучшая мотивация для сотрудников. Очень понравилось, что мастер приезжает к тебе сам (!) в любое удобное время (!!) прямо на работу (!!!) и тебе не нужно никуда ехать. Самое главное, что массажист дал каждому сотруднику рекомендации для улучшения своего состояния. Спасибо вам большое!
Алена
24 березня 2017
Мы с подружкой работаем вместе и День рождения у нас в один день, поэтому на работе нас поздравили таким необычным способом - подарили коробочку с впечатлениями. Мы даже не сомневались, что выбрать, сразу остановились на впечатлении "массаж в офис для двоих". Менеджеры из Бодо все организовали: к нам приехал мастер прямо на работу и провел сеанс у нас в переговорке. Было супер, обязательно повторим:)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.