Подаруй масаж в офіс для компанії!

подарували вже 32 разів
4 людини
за 30 хв.
Не рекомендується вагітним
Доступно з 18 років
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Заздалегідь погодивши час, майстер приїде з усім необхідним і проведе сеанс прямо в офісі. Кожному співробітнику він приділить однакову кількість часу: визначить проблемні зони, разімне шийно-комірцеву зону та зніме напругу в плечах. Масаж підвищить працездатність і додасть енергії.

Чому ми вибрали офіс-масаж «Амма»

Сертифіковані майстри працюють за авторською методикою масажу, яка поєднує прийоми класичного та східного масажів. Для сеансу не знадобляться особливі умови — процедура проводиться в одязі, без використання масла.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

3 відгуки

Ольга
21 июля 2018
Культурно. Пунктуально. Профессионально.
Наташа
24 марта 2017
Это просто невероятно! Такие подарки самая лучшая мотивация для сотрудников. Очень понравилось, что мастер приезжает к тебе сам (!) в любое удобное время (!!) прямо на работу (!!!) и тебе не нужно никуда ехать. Самое главное, что массажист дал каждому сотруднику рекомендации для улучшения своего состояния. Спасибо вам большое!
Алена
24 марта 2017
Мы с подружкой работаем вместе и День рождения у нас в один день, поэтому на работе нас поздравили таким необычным способом - подарили коробочку с впечатлениями. Мы даже не сомневались, что выбрать, сразу остановились на впечатлении "массаж в офис для двоих". Менеджеры из Бодо все организовали: к нам приехал мастер прямо на работу и провел сеанс у нас в переговорке. Было супер, обязательно повторим:)

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки