Подаруйте масаж в офіс для компанії!

подарували вже 36 рази
4 людини
по 30 хв.
Доступно з 18 років
Використати до 31.05.2019
Не рекомендується вагітним

Як відбувається враження

Заздалегідь погодивши час, майстер приїде з усім необхідним і проведе сеанс прямо в офісі. Кожному співробітнику він приділить однакову кількість часу: визначить проблемні зони, разімне шийно-комірцеву зону та зніме напругу в плечах. Масаж підвищить працездатність і додасть енергії.

Чому ми вибрали офіс-масаж «Амма»

Сертифіковані майстри працюють за авторською методикою масажу, яка поєднує прийоми класичного та східного масажів. Для сеансу не знадобляться особливі умови — процедура проводиться в одязі, без використання масла.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

3 відгуки

Ольга
21 липня 2018
Культурно. Пунктуально. Профессионально.
Наташа
24 березня 2017
Это просто невероятно! Такие подарки самая лучшая мотивация для сотрудников. Очень понравилось, что мастер приезжает к тебе сам (!) в любое удобное время (!!) прямо на работу (!!!) и тебе не нужно никуда ехать. Самое главное, что массажист дал каждому сотруднику рекомендации для улучшения своего состояния. Спасибо вам большое!
Алена
24 березня 2017
Мы с подружкой работаем вместе и День рождения у нас в один день, поэтому на работе нас поздравили таким необычным способом - подарили коробочку с впечатлениями. Мы даже не сомневались, что выбрать, сразу остановились на впечатлении "массаж в офис для двоих". Менеджеры из Бодо все организовали: к нам приехал мастер прямо на работу и провел сеанс у нас в переговорке. Было супер, обязательно повторим:)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.