102649
 

Подаруй майстер-клас бариста для двох!

Індивідуальний майстер-клас від професійного бариста. За 2 години належить дізнатися про каву все: від його історії до технології приготування. Двоє друзів навчаться налаштовувати помол, правильно збивати молоко й створювати різні напої на основі еспресо. Крім того, вони познайомляться з альтернативними методами заварювання: за допомогою пуровера, аеропресу та сифона. Для майстер-класу нададуть 2 сорти арабіки — Ефіопія Іргачіф і Гватемала Антигуа, а також 3 види бленда кавових зерен. детальніше...

2 люд. 2 години Використати до 30.11.2018
2 людини
2 години
Використати до 30.11.2018

Майстер-клас бариста для двох — що це?

Персональний урок для двох Щасливчиків із ароматом кави. Навчати друзів буде досвідчений бариста: він повідає всі теоретичні тонкощі, а після запропонує закріпити результат на практиці. Щасливчики дізнаються, чим відрізняються різні сорти кави, та зерна якої країни вважаються еталонними. Для майстер-класу будуть надані три бленда з арабіки та робусти в різних пропорціях і два види чистої арабіки. Під кінець заняття друзі зрозуміють, для чого потрібні сифон й аеропрес, а також, як готувати еспресо за допомогою пуровера.

Як все відбувається?

Щасливчик у компанії приятеля вирушить до Teahouse. Протягом індивідуального 2-годинного майстер-класу друзі дізнаються про напій усе та навіть більше. Бариста почне урок із 40-хвилинної теорії, у ході якої належить почути про історію кави, а також збір, способи обробки, калібрування й обсмажування зерна. Час, що залишиться, він присвятить практиці. Щасливчики навчаться готувати ідеальний еспресо та інші напої на його основі. Профі покаже друзям особливі машини — з їх допомогою можна створити свої перші ароматні шедеври.

Для майстер-класу нададуть 3 види блендів кавових зерен і 2 сорти арабіки:

  • еспресо 300 (30% арабіки та 70% робусти);
  • еспресо 800 (80% арабіки та 20% робусти);
  • бленд з двох арабік: Гондурас і Колумбія.

Альтернативне заварювання кави

Готувати еспресо можна не тільки в турці або джезві. Щасливчики дізнаються, як заварювати напої за допомогою паперового фільтра, пресингу та вакуумного сифона, а також, які сорти кави для цього підходять.

До 120 хвилин із профі

Бариста поділиться цінним досвідом і відповість на всі запитання. Він навчить визначати якісну вихідну сировина й підкаже, як розбиратися в кавових смаках й ароматах.

Маленькі секрети лате й капучино

Щасливчики дізнаються таємниці приготування ідеального молочно-кавового напою. Вони зрозуміють, як правильно збити вершки, дотримати пропорції та надати смакові необхідний відтінок: кисло-солодкий, гіркий або ніжний.

Місце проведення враження:

Teahouse - Бутік кави та чаю
вул. Писаржевського, 16 Показати на мапі

1 відгук

А
Алина
6 листопада 2017
Я большой любитель кофе! Каждое утро как ритуал - выпить чашку горячего эспрессо! Получив такой подарок, была в восторге. Хотела посмотреть на эту кофе-кухню изнутри, как оно все выглядит. Все очень понравилось. Бариста приветливый, отвечал на все вопросы, объяснял подробно. Довольна, спасибо!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень