Майстер-клас бариста для двох

2 людини
2 години
Використати до 31.05.2019

Майстер-клас бариста для двох — що це?

Персональний урок для двох Щасливчиків із ароматом кави. Навчати друзів буде досвідчений бариста: він повідає всі теоретичні тонкощі, а після запропонує закріпити результат на практиці. Щасливчики дізнаються, чим відрізняються різні сорти кави, та зерна якої країни вважаються еталонними. Для майстер-класу будуть надані три бленда з арабіки та робусти в різних пропорціях і два види чистої арабіки. Під кінець заняття друзі зрозуміють, для чого потрібні сифон й аеропрес, а також, як готувати еспресо за допомогою пуровера.

Як все відбувається?

Щасливчик у компанії приятеля вирушить до Teahouse. Протягом індивідуального 2-годинного майстер-класу друзі дізнаються про напій усе та навіть більше. Бариста почне урок із 40-хвилинної теорії, у ході якої належить почути про історію кави, а також збір, способи обробки, калібрування й обсмажування зерна. Час, що залишиться, він присвятить практиці. Щасливчики навчаться готувати ідеальний еспресо та інші напої на його основі. Профі покаже друзям особливі машини — з їх допомогою можна створити свої перші ароматні шедеври.

Для майстер-класу нададуть 3 види блендів кавових зерен і 2 сорти арабіки:

  • еспресо 300 (30% арабіки та 70% робусти);
  • еспресо 800 (80% арабіки та 20% робусти);
  • бленд з двох арабік: Гондурас і Колумбія.

Альтернативне заварювання кави

Готувати еспресо можна не тільки в турці або джезві. Щасливчики дізнаються, як заварювати напої за допомогою паперового фільтра, пресингу та вакуумного сифона, а також, які сорти кави для цього підходять.

До 120 хвилин із профі

Бариста поділиться цінним досвідом і відповість на всі запитання. Він навчить визначати якісну вихідну сировина й підкаже, як розбиратися в кавових смаках й ароматах.

Маленькі секрети лате й капучино

Щасливчики дізнаються таємниці приготування ідеального молочно-кавового напою. Вони зрозуміють, як правильно збити вершки, дотримати пропорції та надати смакові необхідний відтінок: кисло-солодкий, гіркий або ніжний.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

3 відгуки

Сергей
31 июля 2018
Понравилось впечатление. Всегда хотелось побывать по другую сторону стойки, где готовиться кофе. Мастер-класс понравился, отдельная благодарность бариста.
Олег
12 июля 2018
Секрет я думаю не раскрою, но всем, кто пользовался услугами BODO, приходит на почту предложение написать отзыв. Что я собственно и делаю. Причём с удовольствием. И за спиной у меня никакой злой Фрекен Бок не стоит, не сидит, тем более не лежит) Только что смотрел, точно нету. Вот написал про "не лежит", проржал, передёрнулся, и теперь этот трэш меня будет бодрить какое-то время)) А может и не только меня) Но если серьёзно, то очч понравилось. Два часа с профессиональным баристой в хорошей кофейне пролетели быстро. Была и теория, и практика. И кофе напился всякого разного. Масса полезной информации ко мне зашла. Всё в не формальной обстановке. На месте баристы стоял, сам кофе делал. Павел (бариста), ну прям как отец родной. И рассказывал, и показывал, и помогал, и ровнял, если где косячил. При этом кафе работало, посетители были. Ощущения от мастер-класса самые приятные. Как будто меня впустили в некую большую кофейную семью, с многовековыми традициями и историей. Поделились опытом, информацией и атмосферой. Спасибо BODO, спасибо Паше! Рекомендую P. S. Сертификат получил от друзей на Д/Р. Сначала я выбрал троллеи над Днепром, но потом решил в пользу бариста. Для любителей кофе очень рекомендую.
Алина
6 ноября 2017
Я большой любитель кофе! Каждое утро как ритуал - выпить чашку горячего эспрессо! Получив такой подарок, была в восторге. Хотела посмотреть на эту кофе-кухню изнутри, как оно все выглядит. Все очень понравилось. Бариста приветливый, отвечал на все вопросы, объяснял подробно. Довольна, спасибо!

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки