102650
 

Майстер-клас бариста для компанії

Дізнатися все про улюблений напій і навчитися його готувати можна під час майстер-класу бариста. Заняття розраховане на 4 людей і триватиме 3 години. За цей час компанія друзів ознайомиться з теорією і практикою: їм доведеться дізнатися про способи збору й обробки кавових зерен, побачити налаштування апарату для подрібнення і самостійно приготувати кілька напоїв на основі еспресо. Працювати доведеться з 2 видами арабіки та 3 блендами. Все необхідне надають на місці. детальніше...

4 люд. 3 години Використати до 28.02.2019
Неактивне враження
4 людини
3 години
Використати до 28.02.2019

Майстер-клас бариста для компанії — що це?

Можливість освоїти ази професії бариста у компанії друзів. Щасливчику та 3 його супутникам належить дізнатися про збір, обробку та калібрування зерен. Потім кожен з них приготує напій під наглядом майстра-кавовара. Він поділиться своїми знаннями та порадами. Тривалість воркшопу — 3 години. Усі необхідні аксесуари видаються на майстер-класі.

Як все відбувається?

Щасливчик і трійка його друзів вирушать до Будинку кави і чаю Teahouse, де вони познайомляться з талановитим бариста. Він влаштує короткий історичний екскурс по напою, що бадьорить, розповість про способи обробки зерен і розтлумачить правила їх обсмажування. Спеціаліст проведе інструктаж по використанню обладнання. Нові знання слід застосувати на практиці: налаштувати апарат для подрібнення бобів, збити молоко та приготувати три види кавових напоїв — еспрессо, капучіно та латте.

Три кавових бленда та два види арабіки

Для роботи компанії надається 2 сорти арабіки — Ефіопія Іргачіф і Гватемала Антигуа, а також 3 види суміші кавових зерен:

  • еспресо 300 (30% арабіки і 70% робусти);
  • еспресо 800 (80% арабіки і 20% робусти);
  • бленд з двох арабік: Гондурас і Колумбія.

Теорія та практика

Програма заняття складається з теоретичної та практичної частин. Це дозволить не тільки дізнатися цікаву інформацію про улюблений напій, а й навчитися готувати каву під керівництвом досвідченого бариста.

Талановитий кавовар

Ділитися знаннями та стежити за процесом приготування напоїв буде бариста — знавець кавової справи. Він легко доведе свою майстерність на практиці та допоможе Щасливчикам освоїти ази професії.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Teahouse - Бутік кави та чаю
ул. Сечевых Стрельцов, 19 Показати на мапі

3 відгуки

С
Сергей
31 липня 2018
Понравилось впечатление. Всегда хотелось побывать по другую сторону стойки, где готовиться кофе. Мастер-класс понравился, отдельная благодарность бариста.

О
Олег
12 липня 2018
Секрет я думаю не раскрою, но всем, кто пользовался услугами BODO, приходит на почту предложение написать отзыв. Что я собственно и делаю. Причём с удовольствием. И за спиной у меня никакой злой Фрекен Бок не стоит, не сидит, тем более не лежит) Только что смотрел, точно нету. Вот написал про "не лежит", проржал, передёрнулся, и теперь этот трэш меня будет бодрить какое-то время)) А может и...
Секрет я думаю не раскрою, но всем, кто пользовался услугами BODO, приходит на почту предложение написать отзыв. Что я собственно и делаю. Причём с удовольствием. И за спиной у меня никакой злой Фрекен Бок не стоит, не сидит, тем более не лежит) Только что смотрел, точно нету. Вот написал про "не лежит", проржал, передёрнулся, и теперь этот трэш меня будет бодрить какое-то время)) А может и не только меня) Но если серьёзно, то очч понравилось. Два часа с профессиональным баристой в хорошей кофейне пролетели быстро. Была и теория, и практика. И кофе напился всякого разного. Масса полезной информации ко мне зашла. Всё в не формальной обстановке. На месте баристы стоял, сам кофе делал. Павел (бариста), ну прям как отец родной. И рассказывал, и показывал, и помогал, и ровнял, если где косячил. При этом кафе работало, посетители были. Ощущения от мастер-класса самые приятные. Как будто меня впустили в некую большую кофейную семью, с многовековыми традициями и историей. Поделились опытом, информацией и атмосферой. Спасибо BODO, спасибо Паше! Рекомендую P. S. Сертификат получил от друзей на Д/Р. Сначала я выбрал троллеи над Днепром, но потом решил в пользу бариста. Для любителей кофе очень рекомендую.

А
Алина
6 листопада 2017
Я большой любитель кофе! Каждое утро как ритуал - выпить чашку горячего эспрессо! Получив такой подарок, была в восторге. Хотела посмотреть на эту кофе-кухню изнутри, как оно все выглядит. Все очень понравилось. Бариста приветливый, отвечал на все вопросы, объяснял подробно. Довольна, спасибо!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень