102650
 

Подаруй майстер-клас бариста для компанії!

Дізнатися все про улюблений напій і навчитися його готувати можна під час майстер-класу бариста. Заняття розраховане на 4 людей і триватиме 3 години. За цей час компанія друзів ознайомиться з теорією і практикою: їм доведеться дізнатися про способи збору й обробки кавових зерен, побачити налаштування апарату для подрібнення і самостійно приготувати кілька напоїв на основі еспресо. Працювати доведеться з 2 видами арабіки та 3 блендами. Все необхідне надають на місці. детальніше...

4 люд. 3 години Використати до 31.10.2018
4 людини
3 години
Використати до 31.10.2018

Майстер-клас бариста для компанії — що це?

Можливість освоїти ази професії бариста у компанії друзів. Щасливчику та 3 його супутникам належить дізнатися про збір, обробку та калібрування зерен. Потім кожен з них приготує напій під наглядом майстра-кавовара. Він поділиться своїми знаннями та порадами. Тривалість воркшопу — 3 години. Усі необхідні аксесуари видаються на майстер-класі.

Як все відбувається?

Щасливчик і трійка його друзів вирушать до Будинку кави і чаю Teahouse, де вони познайомляться з талановитим бариста. Він влаштує короткий історичний екскурс по напою, що бадьорить, розповість про способи обробки зерен і розтлумачить правила їх обсмажування. Спеціаліст проведе інструктаж по використанню обладнання. Нові знання слід застосувати на практиці: налаштувати апарат для подрібнення бобів, збити молоко та приготувати три види кавових напоїв — еспрессо, капучіно та латте.

Три кавових бленда та два види арабіки

Для роботи компанії надається 2 сорти арабіки — Ефіопія Іргачіф і Гватемала Антигуа, а також 3 види суміші кавових зерен:

  • еспресо 300 (30% арабіки і 70% робусти);
  • еспресо 800 (80% арабіки і 20% робусти);
  • бленд з двох арабік: Гондурас і Колумбія.

Теорія та практика

Програма заняття складається з теоретичної та практичної частин. Це дозволить не тільки дізнатися цікаву інформацію про улюблений напій, а й навчитися готувати каву під керівництвом досвідченого бариста.

Талановитий кавовар

Ділитися знаннями та стежити за процесом приготування напоїв буде бариста — знавець кавової справи. Він легко доведе свою майстерність на практиці та допоможе Щасливчикам освоїти ази професії.

Місце проведення враження:

Teahouse - Бутік кави та чаю
вул. Писаржевського, 16 Показати на мапі

1 відгук

А
Алина
6 листопада 2017
Я большой любитель кофе! Каждое утро как ритуал - выпить чашку горячего эспрессо! Получив такой подарок, была в восторге. Хотела посмотреть на эту кофе-кухню изнутри, как оно все выглядит. Все очень понравилось. Бариста приветливый, отвечал на все вопросы, объяснял подробно. Довольна, спасибо!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень