Майстер-клас бариста

1 людина
2 години
Використати до 31.05.2019

Майстер-клас бариста — що це?

Можливість навчитися готувати ароматний ранковий напій під наглядом досвідченого бариста. Персональний воркшоп триває 2 години й охоплює як теорію (40 хвилин), так і практику (1 година 20 хвилин). Щасливчик дізнається про всі етапи підготовки кавових зерен, від збору до обсмажування, і зможе попрацювати зі спеціальним обладнанням. Майстер поділиться своїми ідеальними пропорціями при змішуванні інгредієнтів.

Як все відбувається?

Щасливчику доведеться навчатися у професійного бариста в Будинку кави і чаю Teahouse. Спеціаліст познайомить з історією створення напою, розповість про збір та способи обробки зерен. Також доведеться довідатися про калібрування і обсмажування плодів кавового дерева. Після лекції саме час приступити до короткого стажування: навчитися налаштовувати апарат для подрібнення зерен, правильно збивати молоко у пишну піну та змішувати його з еспресо. Тривалість усього заняття — 2 години.

Альтернативні методи заварювання

На майстер-класі кавовар розповість і покаже альтернативні методи заварювання:

  • пуровер;
  • аеропрес;
  • сифон.

Індивідуальне заняття з професіоналом

Ніхто не знає стільки про культуру кави, скільки знає досвідчений бариста. На уроці він навчить Щасливчика азам своєї професії і поділиться фірмовими секретами.

Три кавових бленда та два сорти арабіки

Під час майстер-класу Щасливчик буде працювати з 2 видами арабіки — Ефіопія Іргачіф і Гватемала Антигуа, а також з 3 кавовими сумішами:

  • еспресо 300 (30% арабіки і 70% робусти);
  • еспресо 800 (80% арабіки і 20% робусти);
  • бленд з двох арабік: Гондурас і Колумбія.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

3 відгуки

Сергей
31 липня 2018
Понравилось впечатление. Всегда хотелось побывать по другую сторону стойки, где готовиться кофе. Мастер-класс понравился, отдельная благодарность бариста.
Олег
12 липня 2018
Секрет я думаю не раскрою, но всем, кто пользовался услугами BODO, приходит на почту предложение написать отзыв. Что я собственно и делаю. Причём с удовольствием. И за спиной у меня никакой злой Фрекен Бок не стоит, не сидит, тем более не лежит) Только что смотрел, точно нету. Вот написал про "не лежит", проржал, передёрнулся, и теперь этот трэш меня будет бодрить какое-то время)) А может и не только меня) Но если серьёзно, то очч понравилось. Два часа с профессиональным баристой в хорошей кофейне пролетели быстро. Была и теория, и практика. И кофе напился всякого разного. Масса полезной информации ко мне зашла. Всё в не формальной обстановке. На месте баристы стоял, сам кофе делал. Павел (бариста), ну прям как отец родной. И рассказывал, и показывал, и помогал, и ровнял, если где косячил. При этом кафе работало, посетители были. Ощущения от мастер-класса самые приятные. Как будто меня впустили в некую большую кофейную семью, с многовековыми традициями и историей. Поделились опытом, информацией и атмосферой. Спасибо BODO, спасибо Паше! Рекомендую P. S. Сертификат получил от друзей на Д/Р. Сначала я выбрал троллеи над Днепром, но потом решил в пользу бариста. Для любителей кофе очень рекомендую.
Алина
6 листопада 2017
Я большой любитель кофе! Каждое утро как ритуал - выпить чашку горячего эспрессо! Получив такой подарок, была в восторге. Хотела посмотреть на эту кофе-кухню изнутри, как оно все выглядит. Все очень понравилось. Бариста приветливый, отвечал на все вопросы, объяснял подробно. Довольна, спасибо!

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.