102648
 

Подаруй майстер-клас бариста!

Дві години теорії та практики під час індивідуального заняття з досвідченим бариста. Майстер поділиться своїми знаннями, досвідом і секретами кавоваріння. Він розповість про способи обробки й обсмажування зерен, а також допоможе приготувати справжній еспресо та інші напої на його основі. Це унікальна можливість дізнатися все про створення улюбленого сорту. Під час майстер-класу надаються три кавових бленда та два види арабіки. Все необхідне для навчання видається на воркшоп. детальніше...

1 люд. 2 години Використати до 31.10.2018
1 людина
2 години
Використати до 31.10.2018

Майстер-клас бариста — що це?

Можливість навчитися готувати ароматний ранковий напій під наглядом досвідченого бариста. Персональний воркшоп триває 2 години й охоплює як теорію (40 хвилин), так і практику (1 година 20 хвилин). Щасливчик дізнається про всі етапи підготовки кавових зерен, від збору до обсмажування, і зможе попрацювати зі спеціальним обладнанням. Майстер поділиться своїми ідеальними пропорціями при змішуванні інгредієнтів.

Як все відбувається?

Щасливчику доведеться навчатися у професійного бариста в Будинку кави і чаю Teahouse. Спеціаліст познайомить з історією створення напою, розповість про збір та способи обробки зерен. Також доведеться довідатися про калібрування і обсмажування плодів кавового дерева. Після лекції саме час приступити до короткого стажування: навчитися налаштовувати апарат для подрібнення зерен, правильно збивати молоко ув пишну піну та змішувати його з еспресо. Тривалість усього заняття — 2 години.

Альтернативні методи заварювання

На майстер-класі кавовар розповість і покаже альтернативні методи заварювання:

  • пуровер;
  • аеропрес;
  • сифон.

Індивідуальне заняття з професіоналом

Ніхто не знає стільки про культуру кави, скільки знає досвідчений бариста. На уроці він навчить Щасливчика азам своєї професії і поділиться фірмовими секретами.

Три кавових бленда та два сорти арабіки

Під час майстер-класу Щасливчик буде працювати з 2 видами арабіки — Ефіопія Іргачіф і Гватемала Антигуа, а також з 3 кавовими сумішами:

  • еспресо 300 (30% арабіки і 70% робусти);
  • еспресо 800 (80% арабіки і 20% робусти);
  • бленд з двох арабік: Гондурас і Колумбія.

Місце проведення враження:

Teahouse - Бутік кави та чаю
вул. Писаржевського, 16 Показати на мапі

1 відгук

А
Алина
6 листопада 2017
Я большой любитель кофе! Каждое утро как ритуал - выпить чашку горячего эспрессо! Получив такой подарок, была в восторге. Хотела посмотреть на эту кофе-кухню изнутри, как оно все выглядит. Все очень понравилось. Бариста приветливый, отвечал на все вопросы, объяснял подробно. Довольна, спасибо!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень