101104
 

Подаруй майстер-клас більярда для двох!

Індивідуальне заняття з професійним більярдистом. Це можливість освоїти один з 3-х видів більярду на вибір: російський, пул або снукер. За час заняття новачки отримають основні навички: навчаться правильно тримати кий, розраховувати траєкторію руху кулі та виконувати базові удари. А більш досвідчені більярдісти спробують перейняти пару крутих профі-фішок. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
300 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 860 раз
2 людини
60 хвилин
Доступно з 7 років
Використати до 31.03.2019

Майстер-клас більярду для двох — що це?

Захоплююче знайомство з одним з різновидів більярда — російським, пулом або снукером. Кожен тип гри має загальну мету: загнати всі кулі в лузи за допомогою кия. Заняття проходить під керівництвом досвідченого викладача, який скоректує навчальну програму в індивідуальному порядку. Видається професійний кий.

Як все відбувається?

Щасливчики потраплять в елітну школу більярду Dinaris, де їм доведеться зустрітися з профі-більярдистом. Саме він стане їхнім провідником у світ цього захоплюючого виду спорту. Після того, як Щасливчики визначаться з різновидом більярду, якого вони хотіли б навчитися, досвідчений викладач познайомить їх з правилами гри та профі-прийомами. По закінченні майстер-класу учні зможуть отримати безцінний досвід, зігравши партію-другу з досвідченим більярдистом.

3 види більярду на вибір

Учні зможуть віддати перевагу тому виду більярду, який доведеться більше по душі. На вибір пропонується:

  • більярд — з великою ігровою площею та міні-лунками
  • пул — американський більярд, який відрізняється порівняно великими лунками
  • снукер — вимагає логічного прорахунку на кілька кроків вперед

Навички більярдиста

Всього за 1 заняття учні зможуть придбати навички професійних гравців. Навіть якщо до відвідування майстер-класу вони навіть не пробували грати, по його закінченні, вони зможуть:

  • правильно тримати кий і приймати необхідну стійку
  • розраховувати траєкторію руху кулі
  • виконувати базові удари

Професійне обладнання

Учні зможуть пограти на сучасних більярдних столах, обтягнутих спеціальним сукном. Це сприяє тому, щоб куля ковзала максимально плавно. Професійні киї видаються.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Школа більярду Олександра Рєзніка
вул. Дмитра Донського, 2а Показати на мапі

23 відгуків

Т
Тимур
18 березня 2018
Мастер-класс просто супер, очень понравилось все доступно объяснили и показали. Рассказали все нюансы игры,тактики.

Т
Татьяна
20 листопада 2017
Понравилось) для меня новые впечатления, есть желание продолжить обучение. Наш учитель - мастер своего дела, профессионал. Спасибо за приятное времяпровождение!)

С
Сергей
19 жовтня 2017
Всем доброго времени. Друг подарил сертификат на мастер-класс по скалолазанию на двоих. Приятно был удивлён менеджерами компании Bodo, что его можно разбить на две части, т. к. я один. Из имеющихся впечатлений в г. Днепр выбрал мастер-класс бильярда и скалолазания. Впечатлениями и работой менеджеров компании Bodo остался доволен. Всё прошло оперативно, чётко, слажено, интересно, в точно...
Всем доброго времени. Друг подарил сертификат на мастер-класс по скалолазанию на двоих. Приятно был удивлён менеджерами компании Bodo, что его можно разбить на две части, т. к. я один. Из имеющихся впечатлений в г. Днепр выбрал мастер-класс бильярда и скалолазания. Впечатлениями и работой менеджеров компании Bodo остался доволен. Всё прошло оперативно, чётко, слажено, интересно, в точно оговоренное время. Спасибо Александру из бильярд-клуба Атмосфера за насыщенный мастер-класс и Сергею - инструктору по скалолазанию за терпение и надёжную страховку, а также коллективу компании Bodo за оперативную работу, ну и другу - за то, что подарил хорошие впечатления. ) Желаю коллективу Bodo и в дальнейшем дарить людям приятные, яркие, интересные впечатления, знакомства с новыми людьми - профессионалами своего дела.

Татьяна
3 листопада 2016
Очень понравилось, обязательно по-рекомендую своим знакомым

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень