Подаруй майстер-клас більярда для двох!

подарували вже 900 разів
2 людини
60 хв.
Доступно з 7 років
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

На учнів чекає персональний майстер-клас, на якому вони опанують техніку одного з напрямів більярду. Викладач покаже, як правильно тримати кий, виконувати удари і розраховувати траєкторію руху кулі. Він допоможе відпрацювати проблемні моменти та простежить за тим, щоб все було виконано правильно.

Чому ми вибрали Школу більярду Олександра Рєзніка

Школа знаходиться в 8 хвилинах ходьби від ст. м. «Вокзальна». Для кожного клієнта педагоги складають індивідуальну програму навчання. Займатися учні будуть на більярдному столі з лузами певного діаметру.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

23 відгуки

Тимур
18 марта 2018
Мастер-класс просто супер, очень понравилось все доступно объяснили и показали. Рассказали все нюансы игры,тактики.
Татьяна
20 ноября 2017
Понравилось) для меня новые впечатления, есть желание продолжить обучение. Наш учитель - мастер своего дела, профессионал. Спасибо за приятное времяпровождение!)
Сергей
19 октября 2017
Всем доброго времени. Друг подарил сертификат на мастер-класс по скалолазанию на двоих. Приятно был удивлён менеджерами компании Bodo, что его можно разбить на две части, т. к. я один. Из имеющихся впечатлений в г. Днепр выбрал мастер-класс бильярда и скалолазания. Впечатлениями и работой менеджеров компании Bodo остался доволен. Всё прошло оперативно, чётко, слажено, интересно, в точно оговоренное время. Спасибо Александру из бильярд-клуба Атмосфера за насыщенный мастер-класс и Сергею - инструктору по скалолазанию за терпение и надёжную страховку, а также коллективу компании Bodo за оперативную работу, ну и другу - за то, что подарил хорошие впечатления. ) Желаю коллективу Bodo и в дальнейшем дарить людям приятные, яркие, интересные впечатления, знакомства с новыми людьми - профессионалами своего дела.
Татьяна
3 ноября 2016
Очень понравилось, обязательно по-рекомендую своим знакомым

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки