101104
 

Подаруй майстер-клас більярда для двох!

Індивідуальне заняття з професійним більярдистом. Це можливість освоїти один з 3-х видів більярду на вибір: російський, пул або снукер. За час заняття новачки отримають основні навички: навчаться правильно тримати кий, розраховувати траєкторію руху кулі та виконувати базові удари. А більш досвідчені більярдісти спробують перейняти пару крутих профі-фішок. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.10.2018
300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 773 раз
2 людини
60 хвилин
Доступно з 7 років
Використати до 31.10.2018

Майстер-клас більярду для двох — що це?

Захоплююче знайомство з одним з різновидів більярда — російським, пулом або снукером. Кожен тип гри має загальну мету: загнати всі кулі в лузи за допомогою кия. Заняття проходить під керівництвом досвідченого викладача, який скоректує навчальну програму в індивідуальному порядку. Видається професійний кий.

Як все відбувається?

Щасливчики потраплять в елітну школу більярду Dinaris, де їм доведеться зустрітися з профі-більярдистом. Саме він стане їхнім провідником у світ цього захоплюючого виду спорту. Після того, як Щасливчики визначаться з різновидом більярду, якого вони хотіли б навчитися, досвідчений викладач познайомить їх з правилами гри та профі-прийомами. По закінченні майстер-класу учні зможуть отримати безцінний досвід, зігравши партію-другу з досвідченим більярдистом.

3 види більярду на вибір

Учні зможуть віддати перевагу тому виду більярду, який доведеться більше по душі. На вибір пропонується:

  • більярд — з великою ігровою площею та міні-лунками
  • пул — американський більярд, який відрізняється порівняно великими лунками
  • снукер — вимагає логічного прорахунку на кілька кроків вперед

Навички більярдиста

Всього за 1 заняття учні зможуть придбати навички професійних гравців. Навіть якщо до відвідування майстер-класу вони навіть не пробували грати, по його закінченні, вони зможуть:

  • правильно тримати кий і приймати необхідну стійку
  • розраховувати траєкторію руху кулі
  • виконувати базові удари

Професійне обладнання

Учні зможуть пограти на сучасних більярдних столах, обтягнутих спеціальним сукном. Це сприяє тому, щоб куля ковзала максимально плавно. Професійні киї видаються.

Місце проведення враження:

Школа більярду Олександра Рєзніка
вул. Дмитра Донського, 2а Показати на мапі

23 відгуків реальних людей

Т
Тимур
18 березня 2018
Мастер-класс просто супер, очень понравилось все доступно объяснили и показали. Рассказали все нюансы игры,тактики.

Т
Татьяна
20 листопада 2017
Понравилось) для меня новые впечатления, есть желание продолжить обучение. Наш учитель - мастер своего дела, профессионал. Спасибо за приятное времяпровождение!)

С
Сергей
19 жовтня 2017
Всем доброго времени. Друг подарил сертификат на мастер-класс по скалолазанию на двоих. Приятно был удивлён менеджерами компании Bodo, что его можно разбить на две части, т. к. я один. Из имеющихся впечатлений в г. Днепр выбрал мастер-класс бильярда и скалолазания. Впечатлениями и работой менеджеров компании Bodo остался доволен. Всё прошло оперативно, чётко, слажено, интересно, в точно...
Всем доброго времени. Друг подарил сертификат на мастер-класс по скалолазанию на двоих. Приятно был удивлён менеджерами компании Bodo, что его можно разбить на две части, т. к. я один. Из имеющихся впечатлений в г. Днепр выбрал мастер-класс бильярда и скалолазания. Впечатлениями и работой менеджеров компании Bodo остался доволен. Всё прошло оперативно, чётко, слажено, интересно, в точно оговоренное время. Спасибо Александру из бильярд-клуба Атмосфера за насыщенный мастер-класс и Сергею - инструктору по скалолазанию за терпение и надёжную страховку, а также коллективу компании Bodo за оперативную работу, ну и другу - за то, что подарил хорошие впечатления. ) Желаю коллективу Bodo и в дальнейшем дарить людям приятные, яркие, интересные впечатления, знакомства с новыми людьми - профессионалами своего дела.

3 листопада 2016
Очень понравилось, обязательно по-рекомендую своим знакомым

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень