37943
 

Подаруй майстер-клас більярду!

Тактика і техніка більярду — на персональному уроці з інструктором. Він індивідуально розробить програму майстер-класу, а значить, заняття буде однаково корисним як для новачків, так і для профі. Для навчання можна вибрати будь-який з видів більярду: російський, американський пул або снукер. Професійний кий буде чекати гравця на місці. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
200 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 2 164 раз
1 людина
60 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 7 років
Використати до 31.03.2019

Майстер-клас більярду — що це?

Індивідуальний урок із профі-інструктором з більярду. Принцип гри полягає в тому, щоб загнати кулі в лузи за допомогою спеціального пристосування — кия. Пропонується навчання одного з видів більярду на вибір: російський, американський пул, снукер. Майстер-клас актуальний, як для новачків, так і для досвідчених гравців. Все необхідне видається.

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить до школи більярду Dinaris, де його буде чекати досвідчений інструктор. Учень повинен визначитися з різновидом більярду, який він хоче освоїти. Оцінивши навички Щасливчика, профі складе індивідуальну схему уроку та видасть все необхідне. Після відпрацювання техніки ударів, учень зможе зіграти партію-другу з професіоналом.

Партія в більярд на вибір

Пропонується навчання одного з різновидів більярда на вибір:

  • більярд — з широкою ігровою площиною і маленькими лузами
  • пул — американський більярд з великими лузами
  • снукер — найбільш інтелектуальна варіація більярдного мистецтва, в якій потрібно прораховувати свої дії на кілька кроків вперед

Індивідуальна програма навчання

Інструктор володіє солідним досвідом, тому здатний швидко оцінити рівень навичок учня, щоб скласти індивідуальну програму уроку. Це робить майстер-клас актуальним навіть для тих, хто ніколи не тримав в руках кий. Всього за 1 заняття можна:

  • навчитися базовим вправам для гри
  • освоїти техніку нанесення ударів
  • відпрацювати точність удару

Професійні столи для гри

Щоб сповна відчути всі принади гри, умови майстер-класу максимально повторюють обстановку цього турніру. Навчання кожному виду гри проводиться на спеціальному столі з певним діаметром луз. Столи за всіма правилами обтягнуті зеленим сукном, яке покращує ковзання куль. Видається професійний кий. 

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Школа більярду Олександра Рєзніка
вул. Дмитра Донського, 2а Показати на мапі

23 відгуків

Т
Тимур
18 березня 2018
Мастер-класс просто супер, очень понравилось все доступно объяснили и показали. Рассказали все нюансы игры,тактики.

Т
Татьяна
20 листопада 2017
Понравилось) для меня новые впечатления, есть желание продолжить обучение. Наш учитель - мастер своего дела, профессионал. Спасибо за приятное времяпровождение!)

С
Сергей
19 жовтня 2017
Всем доброго времени. Друг подарил сертификат на мастер-класс по скалолазанию на двоих. Приятно был удивлён менеджерами компании Bodo, что его можно разбить на две части, т. к. я один. Из имеющихся впечатлений в г. Днепр выбрал мастер-класс бильярда и скалолазания. Впечатлениями и работой менеджеров компании Bodo остался доволен. Всё прошло оперативно, чётко, слажено, интересно, в точно...
Всем доброго времени. Друг подарил сертификат на мастер-класс по скалолазанию на двоих. Приятно был удивлён менеджерами компании Bodo, что его можно разбить на две части, т. к. я один. Из имеющихся впечатлений в г. Днепр выбрал мастер-класс бильярда и скалолазания. Впечатлениями и работой менеджеров компании Bodo остался доволен. Всё прошло оперативно, чётко, слажено, интересно, в точно оговоренное время. Спасибо Александру из бильярд-клуба Атмосфера за насыщенный мастер-класс и Сергею - инструктору по скалолазанию за терпение и надёжную страховку, а также коллективу компании Bodo за оперативную работу, ну и другу - за то, что подарил хорошие впечатления. ) Желаю коллективу Bodo и в дальнейшем дарить людям приятные, яркие, интересные впечатления, знакомства с новыми людьми - профессионалами своего дела.

Татьяна
3 листопада 2016
Очень понравилось, обязательно по-рекомендую своим знакомым

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень