Майстер-клас dj

1 людина
2 години
Доступно з 9 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Індивідуальне заняття складається з теоретичної та практичної частини. Спершу викладач розповість, як користуватися апаратурою, зводити звукові доріжки і накладати спецефекти на треки. Потім новачок зможе самостійно попрацювати за пультом мікшера. Діджей-початківець закріпить отримані навички, записавши авторський мікс.

Чому ми вибрали школу діджеїнгу AudioSchool PLLL

Викладач — випускник школи Dj Volik. Створенням електронної музики займається з 2012 року. За цей час тричі брав участь у фестивалі Golden Summer і ставав хедлайнером вечірки. Крім діджеїнгу, в школі можна навчитися вокалу, бітбоксом і написання музики.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

9 відгуків

Катя
24 квітня 2018
до Гетты мне, конечно, далеко, но первый урок дал свои плоды) всегда хотелось попробовать свои умения, помиксовать разные треки, и вот получилось! и спасибо преподавателю, он помог быстро разобраться с техникой))
Fausto Leone
31 травня 2017
https://www.facebook.com/100003134835007
Это было невероятно сложно, познавательно и до мурашек приятно, ощущать когда два трека складывается в единую дорожку из звуков, завлекая меня далеко от повседневности, обыденности и серости. Был в восторге от выбора DJ впечатления и от превосходного мастера своего дела Михаила, который увлек в новый мир, доселе мне неизвестный, и воспринимающийся со стороны танц-пола. Теперь осталось всего ничего - выйти на сцену и свести для всех сумасшедший микс из эмоций и любви :) Всем рекомендую!
Александра
28 лютого 2017
https://www.facebook.com/100001729208028
Привет! Подарила любимому подарок-урок диджейского мастерства)он в восторге.! В студенческие годы любил клубы)да и сейчас не против послушать качественную музыку. И этот подарок был самое то) Еще одна его мечта юности исполнилась, спасибо за это Бодо!))) рекомендую)
Максим
28 листопада 2016
Все было супер, все понравилось, получил новые и интересные впечатления

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.