Подаруй майстер-клас фігурного катання для двох!

подарували вже 376 рази
2 людини
45 хвилин
Доступно з 3 років
Використати до 31.05.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Індивідуальне заняття відбудеться на ковзанці. Друзям видадуть все необхідне та розкажуть про правила техніки безпеки. Кожному фігуристу допомагатиме свій інструктор.

Учні опанують:

  • основи правильного ковзання;
  • техніки виконання нескладних фігур;
  • правила гальмування та поворотів.

Тих, хто вже стояв на ковзанах, навчать виконувати більш складні елементи.

Чому ми вибрали каток «Мост-Айс»

Ковзанка розташована в торговельно-розважальному комплексі «Мост-Сіті». Відвідати майстер-клас можна в будь-яку пору року, незалежно від погодних умов. Покриття ковзанки оновлюється після кожного заняття. Уроки проводять для дорослих і дітей з 3 років. Попередні навички катання не потрібні.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

8 відгуків

Евгений
28 травня 2018
Спасибо Bodo за предоставленное впечатление! Мы сделали подарок с помощью вас для дочки и ее подруги. Дочка впервые каталась на коньках. Спасибо за очень приятного и грамотного инструктора. Уже не раз делали подарки с помощью вас и могу сказать, что вы на высоте! всегда рекомендовал Bodo своим друзьям и родственникам. Еще раз спасибо за такой подарок и сервис. Удачи вам!
Попова Светлана
11 січня 2017
https://www.facebook.com/100001104289629
Впечатление в подарок принёс детям Дед Мороз под ёлку. Сказать, что это было ШИКАРНО - это не сказать ничего! Понравилось буквально ВСЁ! Начиная от оформления подарка - до послевкусия от времяпровождения! Рекомендую всем!!! Организаторы - большие молодцы!!! Спасибо огромное за праздник!!! :)
Кристина
20 січня 2015
Катаюсь любительски, а сестра не очень умеет. Вот и решила сделать ей такой подарок к Новому году. А она, добрая душа, взяла меня с собой) Итог: сестра уверенно рассекает по льду, а я научилась двигаться в обратную сторону.
Максим
19 січня 2015
http://ok.ru/profile/254710910389
Сервис работает. Претензий нет. Спасибо.
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.