101369
 

Подаруй майстер-клас фігурного катання для двох!

Індивідуальне навчання основам фігурного катання. Навіть новачок, який раніше не стояв на ковзанах, до кінця заняття буде впевнено розсікати льодом, адже в кожного буде персональний інструктор. Більш досвідчені катальщики зможуть опанувати кілька найпростіших фігур. Почати вчитися ніколи не пізно — нехай навіть влітку! Адже критий каток розміром 17х28 м працює цілий рік. детальніше...

2 люд. 45 хвилин Використати до 31.03.2019
400 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 344 раз
2 людини
45 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 3 років
Використати до 31.03.2019

Майстер-клас фігурного катання для двох — що це?

Можливість «приручити» лід за допомогою пари ковзанів і порад досвідченого викладача. Це захоплююче навчання фігурному катанню, яке підійде як новачкам, так і більш досвідченим прихильникам льодових пригод. Надаються ковзани необхідного розміру. Заняття відбудеться на просторій ковзанці площею 17х28 метрів.

Як все відбувається?

Щасливчики потраплять на територію масштабного льодового катка «Мост-Айс» у самому серці Дніпропетровська! На початку заняття професійний інструктор допоможе учням підібрати необхідне спорядження та розповість про основи техніки безпеки. У кожного Щасливчика буде свій інструктор. Далі найцікавіше — залежно від рівня навичок, кожного Щасливчика навчать впевнено стояти й пересуватися льодом або навіть виконувати нескладні фігури.

Ковзанка працює й взимку, й влітку

Катання пройде на сучасній просторій ковзанці розміром 17х28 метрів. Її візитною карткою є ідеально гладкий лід, який регулярно оновлюють. А завдяки критому приміщенню, покататися можна буде як взимку, так і влітку!

Заняття з персональним інструктором

Урок відбудеться в супроводі досвідчених інструкторів. Вони в індивідуальному порядку познайомлять учнів з усіма секретами цієї майстерності. За бажання навіть навчать фігуристів декільком базовим трюкам.

Корисний досвід

Майстер-клас підходить як новачкам, так і більш досвідченим фігуристам. Учні знатимуть:

  • основи правильного ковзання;
  • техніки виконання нескладних фігур;
  • правила гальмування і поворотів.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

8 відгуків

Е
Евгений
28 травня 2018
Спасибо Bodo за предоставленное впечатление! Мы сделали подарок с помощью вас для дочки и ее подруги. Дочка впервые каталась на коньках. Спасибо за очень приятного и грамотного инструктора. Уже не раз делали подарки с помощью вас и могу сказать, что вы на высоте! всегда рекомендовал Bodo своим друзьям и родственникам. Еще раз спасибо за такой подарок и сервис. Удачи вам!

11 січня 2017
Впечатление в подарок принёс детям Дед Мороз под ёлку. Сказать, что это было ШИКАРНО - это не сказать ничего! Понравилось буквально ВСЁ! Начиная от оформления подарка - до послевкусия от времяпровождения! Рекомендую всем!!! Организаторы - большие молодцы!!! Спасибо огромное за праздник!!! :)

К
Кристина
20 січня 2015
Катаюсь любительски, а сестра не очень умеет. Вот и решила сделать ей такой подарок к Новому году. А она, добрая душа, взяла меня с собой) Итог: сестра уверенно рассекает по льду, а я научилась двигаться в обратную сторону.

19 січня 2015
Сервис работает. Претензий нет. Спасибо.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень