101368
 

Подаруй майстер-клас фігурного катання!

Індивідуальний підхід профі-інструктора геть позбавить новачка сумнівів: лід підкориться без труднощів, а катання на ковзанах принесе одне задоволення! Тренер розповість про техніку правильного ковзання, познайомить із основами виконання поворотів і нескладних фігур. Ковзани нададуть прямо на місці, а полем для тренування слугуватиме велика льодова арена! детальніше...

1 люд. 45 хвилин Використати до 31.03.2019
200 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 615 раз
1 людина
45 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 3 років
Використати до 31.03.2019

Майстер-клас фігурного катання — що це?

Можливість долучитися до витонченої «льодової майстерності» в компанії досвідченого фігуриста. Він і ковзани надасть, і навчить всім тонкощам своєї справи. Програма навчання «коригується» в залежності від рівня підготовки. Заняття пройде на сучасній просторій ковзанці.

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить на територію просторої ковзанки «Мост-Айс», де його зустріне досвідчений викладач. Насамперед, він познайомить учнів із правилами безпеки, а потім — допоможе підібрати ковзани потрібного розміру. Далі настає час для самого цікавого: профі навчить Щасливчика балансувати на льоду, гальмувати, робити повороти, а за бажання — нескладним трюкам.

Простора ковзанка

Учень ближче познайомитися з мистецтвом фігурного катання на одному з кращих арен Дніпропетровська! Його основні переваги — це льодова арена розміром 17х28 метрів і високоякісний лід, верхній шар якого оновлюють перед кожним заїздом. А критий формат робить його доступним упродовж цілого року!

Супровід профі-інструктора

Досвідчений інструктор не тільки допоможе підібрати спорядження, але й навчить впевнено почуватися на льоду! Якщо ж учень уже володіє певними навичками, він зможе опанувати кілька цікавих трюків. Це може бути пересування у зворотному напрямку, різкі повороти та нескладні фігури.

Нові навички

Навіть якщо учень ніколи раніше не стояв на ковзанах — не біда! Всього за 1 заняття він опанує:

  • тонкощі правильного ковзання;
  • техніки виконання нескладних фігур;
  • правила гальмування.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

8 відгуків

Е
Евгений
28 травня 2018
Спасибо Bodo за предоставленное впечатление! Мы сделали подарок с помощью вас для дочки и ее подруги. Дочка впервые каталась на коньках. Спасибо за очень приятного и грамотного инструктора. Уже не раз делали подарки с помощью вас и могу сказать, что вы на высоте! всегда рекомендовал Bodo своим друзьям и родственникам. Еще раз спасибо за такой подарок и сервис. Удачи вам!

11 січня 2017
Впечатление в подарок принёс детям Дед Мороз под ёлку. Сказать, что это было ШИКАРНО - это не сказать ничего! Понравилось буквально ВСЁ! Начиная от оформления подарка - до послевкусия от времяпровождения! Рекомендую всем!!! Организаторы - большие молодцы!!! Спасибо огромное за праздник!!! :)

К
Кристина
20 січня 2015
Катаюсь любительски, а сестра не очень умеет. Вот и решила сделать ей такой подарок к Новому году. А она, добрая душа, взяла меня с собой) Итог: сестра уверенно рассекает по льду, а я научилась двигаться в обратную сторону.

19 січня 2015
Сервис работает. Претензий нет. Спасибо.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень