100459
 

Майстер-клас з флористики

Цікавий урок із створення флористичної композиції з живих квітів та різноманітних елементів декору. Досвідчений флорист не тільки познайомить з усіма тонкощами цього декоративного мистецтва, але й допоможе в розробці авторського дизайну композиції. Готовий квітковий шедевр можна буде забрати з собою та ефектно прикрасити ним домашній інтер'єр. детальніше...

1 люд. до 1,5 годин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
1 людина
до 1,5 годин
Все необхідне видається
Доступно з 12 років
Використати до 31.03.2019

Майстер-клас з флористики — що це?

Досвідчений флорист познайомить із основами витонченого мистецтва та допоможе створити власну унікальну квіткову композицію. Для майстер-класу будуть використовуватися місцеві та імпортні квіти. Щасливчик обере один із трьох варіантів створення композиції з живих квітів: в основі може бути каркас з лози, ваза або box, а флорист надасть необхідні матеріали та інструменти. Ексклюзивний квітковий шедевр стане ефектним доповненням будь-якого інтер'єру.

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить в одну з кращих студій флористики міста Дніпро— «Jardin», де його зустріне професійний флорист. Він надасть усі матеріали та інструменти для захоплюючого заняття, після чого розповість про особливості створення квіткових композицій. У процесі майстер-класу Щасливчик зрозуміє принципи комбінування квітів та на практиці вивчить основи декоративного мистецтва. Потім під керівництвом майстра він створить ексклюзивну флористичну композицію. Заняття тривалістю до 90 хвилин проведуть індивідуально для дорослого або дитини доросліше 12 років. Результат творчості можна забрати з собою як сувенір.

Композиція з живих квітів

Досвідчений флорист підкаже, як створити унікальний букет своїми руками. На майстер-класі будуть використовувати тільки живі квіти, що дозволить оцінити аромат та створити оригінальну квіткову композицію.

Ексклюзивна флористична композиція

Щасливчику належить власноруч зібрати флористичну композицію з живих квітів. Він може самостійно обрати, що буде лежати в основі:

  • каркас з лози;
  • ваза;
  • box.

Мастер розповість про принципи поєднування квітів та покаже, як все зробити правильно.

Видаються необхідні матеріали

Для заняття майстер підготує потрібні матеріали: від різноманітних живих квітів та елементів декору до спеціальних інструментів. Після завершення майстер-класу ексклюзивна флористична композиція залишається на пам'ять. З її допомогою можна прикрасити інтер'єр або презентувати близьким.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Студія флористики JARDIN
вул.шевченка, 22 Показати на мапі

7 відгуків

Ю
Юлия
22 травня 2018
Мастер класс очень понравился ! Получила незабываемый опыт и чудесные впечатления;) Спасибо огромное!

В
Валерия
31 жовтня 2017
Опытные флористы все с удовольствием рассказали и показали) Получила огромное удовольствие от процесса, а букет в боксе теперь радует глаз дома.

30 серпня 2015
Безумно понравился мастер-класс. Всего за час я сделала чудесную композицию, которая радовала глаз всем окружающим. Компанию обеспечила очень приятная женщина, профессионал в своем деле. Советую попробовать себя в создании маленьких шедевров.

К
Ксюша
21 вересня 2014
Мне очень понравилось!!! Я теперь буду дарить исключительно такие "букеты" в виде цветочных корзинок=)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень