101067
 

Подаруй майстер-клас фокусів!

Можливість відчути себе справжнім чарівником і навчитися деяким елементами магії за 90 хвилин. Досвідчений ілюзіоніст проведе персональний урок і на практиці доведе, що «спритність рук та ніякого шахрайства» здатні творити чудеса. Фокусник покаже від 5 до 10 трюків у залежності від їх складності, після чого попросить повторити все, що зробив раніше. Профі продемонструє найбільш вражаючі прийоми, де задіяні різні речі: починаючи картами й резинками таі закінчуючи підручними предметами. детальніше...

1 люд. 90 хвилин Використати до 31.10.2018
1 400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 45 раз
1 людина
90 хвилин
Доступно з 9 років
Використати до 31.10.2018

Майстер-клас фокусів — що це?

Індивідуальний урок чарів і чаклунства від ілюзіоніста. Учень дізнається про секретні техніки та прийоми, здатні візуально створити магічний ефект. У ході майстер-класу будуть задіяні різні елементи: карти, резинки тощо. Профі навчить Щасливчика не тільки фокусам, а й акторському «гіпнозу». Завдяки грі жестів і міміки легко відвернути увагу аудиторії та змусити її бачити тільки те, що потрібно.

Як все відбувається?

Щасливчик вирушить до антикафе, де на нього вже буде чекати наставник. 90-хвилинний урок почнеться з невеликої теоретичної бесіди. Профі розповість про методи контролю над увагою аудиторії, взаємодії з нею, а також поділиться прийомами акторської майстерності. Залежно від складності, ілюзіоніст продемонструє від 5 до 10 трюків. Після кожного фокуса Щасливчикові запропонують повторити побачене раніше від початку до кінця.

Ефектна ілюзія

Створити магію можна з будь-яких предметів: скріпок, гумок, монет, карт. Для магічного шоу не потрібно закінчувати Гоґвортс. Щасливчик дізнається, як за допомогою різних елементів створити оригінальний фокус, який зможе здивувати глядача.

Навик переконання

У ході уроку буде можливість зрозуміти не тільки принципи трюків, але й навчитися іншим важливим моментам. Головне — це взаємодія з аудиторією. Профі покаже, як завдяки невеликим акторським хитрощам переконати всіх в тому, що розгадки немає — вся справа в магії.

Талановитий чарівник

У компанії досвідченого чарівника Щасливчик опанує мистецтво ілюзії в найкоротші терміни. Профі знайде особливий підхід під час персонального заняття і простежить за точністю виконання кожного фокуса.

Місце проведення враження:

Театр Ілюзій - Школа фокусів - Дніпро
вул. Глінки, 24 Показати на мапі
пр-т Гагаріна, 105б Показати на мапі

5 відгуків реальних людей

С
Сергей
30 січня 2018
Мне очень понравилось на уроке! Прекрасный фокусник, я сначала думал, что у меня так точно не получится. но нет - нужно только немного практики) я даже в блокнот некоторые моменты позаписывал. Очень круто, есть чем удивить)

28 липня 2015
Потрясающее занятие!!! Показанные фокусы выглядят очень эффектно!!! Очень важно что учат работать и общаться с людьми во время показа фокуса. Меня научили работать с несколькими предметами и теперь у моих родных и друзей много вопросов) это занятие просто заставляет поверить в магию, особенно когда в сантиметре от тебя исчезают или меняются предметы! Рекомендую всем, вы не пожалеете!

О
Олег
9 грудня 2014
Я до сих пор под впечатлением! Чувствую себя главным героем фильма "Иллюзионист", только я знаю волшебный секрет!))

Н
Нина
4 травня 2014
Мы подарили сыночку на 12-летие. Ему очень понравилось, весь вечер потом хотил всех удивлял своей "магией") Спасибо Бодо, что вносите частичку волшебства в повседневную жизнь)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень