Подаруйте майстер-клас фокусів!

подарували вже 65 рази
1400 грн 1 люд. 90 хв.
1 людина
90 хв.
Доступно з 9 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Заняття розпочнеться з теорії. Ілюзіоніст поділиться техніками акторської майстерності, які допоможуть контролювати увагу публіки. Потім він покаже від 5 до 10 трюків залежно від їхньої складності, а також відкриє секрети виконання. Новачок буде повторювати всі рухи за майстром, поки не опанує фокус. Вивченим він вважається в тому випадку, якщо учень зможе повторити його самостійно від початку й до кінця.

Чому ми обрали школу фокусів «Театр Ілюзій»

Навчання проходить в індивідуальному форматі. Фокусник покаже трюки з використанням підручних засобів, які учень зможе повторити вдома самостійно. Опанувати їх можуть як дорослі, так і діти від 9 років.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

5 відгуків

Сергей
30 січня 2018
Мне очень понравилось на уроке! Прекрасный фокусник, я сначала думал, что у меня так точно не получится. но нет - нужно только немного практики) я даже в блокнот некоторые моменты позаписывал. Очень круто, есть чем удивить)
Дарья
28 липня 2015
https://www.facebook.com/daria.komarova.94
Потрясающее занятие!!! Показанные фокусы выглядят очень эффектно!!! Очень важно что учат работать и общаться с людьми во время показа фокуса. Меня научили работать с несколькими предметами и теперь у моих родных и друзей много вопросов) это занятие просто заставляет поверить в магию, особенно когда в сантиметре от тебя исчезают или меняются предметы! Рекомендую всем, вы не пожалеете!
Олег
9 грудня 2014
Я до сих пор под впечатлением! Чувствую себя главным героем фильма "Иллюзионист", только я знаю волшебный секрет!))
Нина
4 травня 2014
Мы подарили сыночку на 12-летие. Ему очень понравилось, весь вечер потом хотил всех удивлял своей "магией") Спасибо Бодо, что вносите частичку волшебства в повседневную жизнь)
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.