101067
 

Подаруй майстер-клас фокусів!

Можливість відчути себе справжнім чарівником і навчитися деяким елементами магії за 90 хвилин. Досвідчений ілюзіоніст проведе персональний урок і на практиці доведе, що «спритність рук та ніякого шахрайства» здатні творити чудеса. Фокусник покаже від 5 до 10 трюків у залежності від їх складності, після чого попросить повторити все, що зробив раніше. Профі продемонструє найбільш вражаючі прийоми, де задіяні різні речі: починаючи картами й резинками таі закінчуючи підручними предметами. детальніше...

1 люд. 90 хвилин Використати до 31.03.2019
1 400 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 53 раз
1 людина
90 хвилин
Доступно з 9 років
Використати до 31.03.2019

Майстер-клас фокусів — що це?

Індивідуальний урок чарів і чаклунства від ілюзіоніста. Учень дізнається про секретні техніки та прийоми, здатні візуально створити магічний ефект. У ході майстер-класу будуть задіяні різні елементи: карти, резинки тощо. Профі навчить Щасливчика не тільки фокусам, а й акторському «гіпнозу». Завдяки грі жестів і міміки легко відвернути увагу аудиторії та змусити її бачити тільки те, що потрібно.

Як все відбувається?

Щасливчик вирушить до антикафе, де на нього вже буде чекати наставник. 90-хвилинний урок почнеться з невеликої теоретичної бесіди. Профі розповість про методи контролю над увагою аудиторії, взаємодії з нею, а також поділиться прийомами акторської майстерності. Залежно від складності, ілюзіоніст продемонструє від 5 до 10 трюків. Після кожного фокуса Щасливчикові запропонують повторити побачене раніше від початку до кінця.

Ефектна ілюзія

Створити магію можна з будь-яких предметів: скріпок, гумок, монет, карт. Для магічного шоу не потрібно закінчувати Гоґвортс. Щасливчик дізнається, як за допомогою різних елементів створити оригінальний фокус, який зможе здивувати глядача.

Навик переконання

У ході уроку буде можливість зрозуміти не тільки принципи трюків, але й навчитися іншим важливим моментам. Головне — це взаємодія з аудиторією. Профі покаже, як завдяки невеликим акторським хитрощам переконати всіх в тому, що розгадки немає — вся справа в магії.

Талановитий чарівник

У компанії досвідченого чарівника Щасливчик опанує мистецтво ілюзії в найкоротші терміни. Профі знайде особливий підхід під час персонального заняття і простежить за точністю виконання кожного фокуса.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Театр Ілюзій - Школа фокусів - Дніпро
вул. Глінки, 24 Показати на мапі

пр-т Гагаріна, 105б Показати на мапі

5 відгуків

С
Сергей
30 січня 2018
Мне очень понравилось на уроке! Прекрасный фокусник, я сначала думал, что у меня так точно не получится. но нет - нужно только немного практики) я даже в блокнот некоторые моменты позаписывал. Очень круто, есть чем удивить)

28 липня 2015
Потрясающее занятие!!! Показанные фокусы выглядят очень эффектно!!! Очень важно что учат работать и общаться с людьми во время показа фокуса. Меня научили работать с несколькими предметами и теперь у моих родных и друзей много вопросов) это занятие просто заставляет поверить в магию, особенно когда в сантиметре от тебя исчезают или меняются предметы! Рекомендую всем, вы не пожалеете!

О
Олег
9 грудня 2014
Я до сих пор под впечатлением! Чувствую себя главным героем фильма "Иллюзионист", только я знаю волшебный секрет!))

Н
Нина
4 травня 2014
Мы подарили сыночку на 12-летие. Ему очень понравилось, весь вечер потом хотил всех удивлял своей "магией") Спасибо Бодо, что вносите частичку волшебства в повседневную жизнь)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень