102619
 

Подаруй майстер-клас з гончарства для двох!

Індивідуальне заняття для двох познайомить з давнім мистецтвом ліпки з глини, навчить працювати на гончарному крузі та, головне, подарує незабутній досвід створення керамічних виробів. Майстер-клас у творчій студії триває до двох годин і проходить в кілька етапів: ліплення, чистка, розпис виробу, утильний випал і випал емаллю. Кожен учень зможе зробити по три вироби та забрати їх з собою через 14-20 днів як пам'ять про дивовижний досвід. детальніше...

2 люд. до 2 годин Використати до 31.01.2019
2 людини
до 2 годин
Все необхідне видається
Доступно з 6 років
Використати до 31.01.2019

Гончарний майстер-клас для двох — що це?

Гончарство здавна вважалося не тільки ремеслом, а й мистецтвом, в якому переплітаються всі природні стихії. Земля дарує глину, вода надає їй форму, а повітря та вогонь допомагають набути міцності. Попрацювати на стародавньому пристрої для формування посуду та освоїти техніку створення керамічних виробів можна на гончарному майстер-класі для двох. Близько трьох годин талановитий фахівець буде допомагати в ліпленні, чищенні та розписі.

Як все відбувається?

Разом з другом Щасливчик вирушить до творчої студії «Майстер клас», де навчиться мистецтву ліплення на індивідуальному уроці. Спеціаліст надасть глину, інструменти для роботи та фартух. У запасі буде близько двох годин, щоб попрактикуватися у формуванні виробів на гончарному крузі, дізнатися секрети чистки та розпису глини, а також, як правильно обпалювати матеріал. Вироби після випалу Щасливчик зможе забрати через 14-20 днів.

Підходить і для новачків, і для практикуючих

Воркшоп порадує як початківців, так і тих, хто вже має досвід роботи з глиною. Майстер-клас — це відмінний спосіб познайомитися з різними техніками та розширити свій набір навичок. Погратися з глиною під наглядом досвідченого наставника зможуть і діти з 6 років.

Три вироби за три години

За час майстер-класу, який триває близько 180 хвилин, кожен учень зможе зробити не один, а три глиняних вироби. Всі вони після розпису й обпалення відправляться додому разом зі своїми авторами.

Все видається на місці

Брати з собою не потрібно нічого. Всі необхідні вихідні матеріали та інструменти, які допоможуть розвинути навички гончарства, видаються майстром у студії.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Майстер Клас - Творча студія
вул. Європейська (Миронова), 7а, оф.26 Показати на мапі

50 відгуків

К
Ксения
2 липня 2018
Ходила со своим молодым человеком на мастер класс глины на двоих. Понравилось. Сначала мастер немного рассказал о гончарном деле всецело, затем показал, как делать изделия и потом уже помог в изготовлении своего изделия. Единственное что мешало это ногти, и так как у хороший нюх, то немного напрягал запах глины.

Т
Тина
7 червня 2018
Благодаря старому фильму "Приведение" (1990 г.) у меня была мечта с детства попробовать сделать что-то из глины вместе со своей второй половинкой, всегда считала что это романтично. Спасибо bodo, за возможность воплотить мечту).

Д
Демьян
19 лютого 2018
Давно хотел попробовать себя в этом ремесле, а тут подарили сертификат от bodo! И конечно было выбрано « Гончарное мастерство на двоих». Долго описывать не буду. Всё было здорово! Вот ссылка на мою станицу в ФБ, там фото. Заходите смотрите.https://www.facebook.com/profile.php?id=100009186885069

С
Середич Татьяна
19 лютого 2018
Добрый день. Я дарила впечатление "Гончарное ммастерство для двоих" молодому человеку. В идее было просто развлечься, провести хорошее впермя и попробовать что-то новое. С этим нам помог Ваш мастер) Все прошло круто. Это было познавательно, она обьяснила все корректно и давала дельные советы в процессе работы. Что больше всего понравилось, даже не знаю.. в принципе все. Спасибо компании bodo...
Добрый день. Я дарила впечатление "Гончарное ммастерство для двоих" молодому человеку. В идее было просто развлечься, провести хорошее впермя и попробовать что-то новое. С этим нам помог Ваш мастер) Все прошло круто. Это было познавательно, она обьяснила все корректно и давала дельные советы в процессе работы. Что больше всего понравилось, даже не знаю.. в принципе все. Спасибо компании bodo и всем тем, кто имеет отношение к таким вот впечатлениям))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень