Подаруй майстер-клас з гончарства для двох!

подарували вже 188 разів
900 грн 2 люд. до 2 годин
2 людини
до 2 годин
Доступно з 6 років
Все необхідне видається
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Учні вирушать на індивідуальне заняття, де опанують один зі старовинних видів мистецтва. Спочатку їм видадуть необхідні матеріали та фартухи. Новачки зможуть зробити по 3 вироби на вибір. На уроці викладач розповість про техніку роботи з глиною та навчить надавати їй потрібну форму руками та на гончарному крузі. В кінці майстер-класу майстер покаже, як обробити вироби утильним методом і випалюванням емаллю. Готові роботи можна забрати через 10-14 днів.

Чому ми вибрали творчу студію «Майстер клас»

Відвідати заняття можна в центрі міста. У студії працюють досвідчені майстри і художники. Вироби пройдуть процедуру випалу, тому потім їх можна буде використовувати в побуті. Заняття доступні для дорослих і дітей.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Ольга
25 июля 2018
Ходила на мастер класс гончарства со своим мужем, всё прошло просто замечательно. Нас встретила администрация студии и показала все комнаты, рассказала процесс создания посуды из глины и другие штуки у них, вроде росписи фарфором, живописи и прочего. Нам выдали фартушки, мастер класс длился два часа. Можно было сделать сколько-угодно работ за это время, но мы сделали по одной, но красивых :) Мне просто безумно понравилось и я бы хотела продолжить ходить в эту студию, если бы это не было так дорого. Глина просто покорила меня.

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки