102619
 

Подаруй майстер-клас з гончарства для двох!

Індивідуальне заняття для двох познайомить з давнім мистецтвом ліпки з глини, навчить працювати на гончарному крузі та, головне, подарує незабутній досвід створення керамічних виробів. Майстер-клас у творчій студії триває до трьох годин і проходить в кілька етапів: ліплення, чистка, розпис виробу ангобами, утильний випал і випал емаллю. Кожен учень зможе зробити по три вироби та забрати їх з собою через 10-14 днів як пам'ять про дивовижний досвід. детальніше...

2 люд. до 3 годин Використати до 31.05.2018
2 людини
до 3 годин
Все необхідне видається
Доступно з 6 років
Використати до 31.05.2018

Гончарний майстер-клас для двох — що це?

Гончарство здавна вважалося не тільки ремеслом, а й мистецтвом, в якому переплітаються всі природні стихії. Земля дарує глину, вода надає їй форму, а повітря та вогонь допомагають набути міцності. Попрацювати на стародавньому пристрої для формування посуду та освоїти техніку створення керамічних виробів можна на гончарному майстер-класі для двох. Близько трьох годин талановитий фахівець буде допомагати в ліпленні, чищенні та розписі ангобами — фарбою з рідкої глини.

Як все відбувається?

Разом з другом Щасливчик вирушить до творчої студії «Майстер клас», де навчиться мистецтву ліплення на індивідуальному уроці. Спеціаліст надасть глину, інструменти для роботи та фартух. У запасі буде близько трьох годин, щоб попрактикуватися у формуванні виробів на гончарному крузі, дізнатися секрети чистки та розпису глини за допомогою ангобів, а також, як правильно обпалювати матеріал. Вироби після випалу Щасливчик зможе забрати через 10-14 днів.

Підходить і для новачків, і для практикуючих

Воркшоп порадує як початківців, так і тих, хто вже має досвід роботи з глиною. Майстер-клас — це відмінний спосіб познайомитися з різними техніками та розширити свій набір навичок. Погратися з глиною під наглядом досвідченого наставника зможуть і діти з 6 років.

Три вироби за три години

За час майстер-класу, який триває близько 180 хвилин, кожен учень зможе зробити не один, а три глиняних вироби. Всі вони після розпису й обпалення відправляться додому разом зі своїми авторами.

Все видається на місці

Брати з собою не потрібно нічого. Всі необхідні вихідні матеріали та інструменти, які допоможуть розвинути навички гончарства, видаються майстром у студії.

Місце проведення враження:

Майстер Клас - Творча студія
вул. Європейська (Миронова), 7а, оф.26 Показати на мапі

44 відгуків реальних людей

А
Анна
13 листопада 2017
11го числа были на гончарстве в МК. Все очень понравилось. Спасибо Саше за юмор и доступные объяснения! Скорей бы забрать изделия после обжига:)

6 листопада 2017
Что больше всего понравилось? - Увлеченность во время мастер класса. Атмосфера, доступно объясняли и помогали все время. возможность фантазировать и реализовывать то что хочется. Почему выбрали именно это впечатление? - С детства было интересно попробовать. Как Вы отнеслись к идее подарка-впечатления? - Положительно, главное правильно подобрать!

Е
Елена
24 жовтня 2017
Хотелось попробовать "полепить" глиной. И наконец с помощью сертификата от bodo, который подарила подруга, мне это удалось. Было очень интересно и познавательно. Мне понравилось попробовать себя в гончарстве. Советую это впечатление!

Е
Екатерина
17 жовтня 2017
Я посетила урок гончарного мастерства в августе. Я осталась довольна всем – внимательным отношением мастера, атмосферой, температурой (на улице было слишком жарко), возможностью выбора того, что делать и в каком размере. Мой преподаватель помогала мне на каждом этапе изготовления моих «шедевров». Я не только отлично провела время, но и сейчас дома меня ежедневно радуют небольшая салатница и красивый подсвечник. Всем рекомендую!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень