102619
 

Подаруй майстер-клас з гончарства для двох!

Індивідуальне заняття для двох познайомить з давнім мистецтвом ліпки з глини, навчить працювати на гончарному крузі та, головне, подарує незабутній досвід створення керамічних виробів. Майстер-клас у творчій студії триває до трьох годин і проходить в кілька етапів: ліплення, чистка, розпис виробу ангобами, утильний випал і випал емаллю. Кожен учень зможе зробити по три вироби та забрати їх з собою через 10-14 днів як пам'ять про дивовижний досвід. детальніше...

2 люд. до 3 годин Використати до 30.04.2018
2 людини
до 3 годин
Все необхідне видається
Доступно з 6 років
Використати до 30.04.2018

Гончарний майстер-клас для двох — що це?

Гончарство здавна вважалося не тільки ремеслом, а й мистецтвом, в якому переплітаються всі природні стихії. Земля дарує глину, вода надає їй форму, а повітря та вогонь допомагають набути міцності. Попрацювати на стародавньому пристрої для формування посуду та освоїти техніку створення керамічних виробів можна на гончарному майстер-класі для двох. Близько трьох годин талановитий фахівець буде допомагати в ліпленні, чищенні та розписі ангобами — фарбою з рідкої глини.

Як все відбувається?

Разом з другом Щасливчик вирушить до творчої студії «Майстер клас», де навчиться мистецтву ліплення на індивідуальному уроці. Спеціаліст надасть глину, інструменти для роботи та фартух. У запасі буде близько трьох годин, щоб попрактикуватися у формуванні виробів на гончарному крузі, дізнатися секрети чистки та розпису глини за допомогою ангобів, а також, як правильно обпалювати матеріал. Вироби після випалу Щасливчик зможе забрати через 10-14 днів.

Підходить і для новачків, і для практикуючих

Воркшоп порадує як початківців, так і тих, хто вже має досвід роботи з глиною. Майстер-клас — це відмінний спосіб познайомитися з різними техніками та розширити свій набір навичок. Погратися з глиною під наглядом досвідченого наставника зможуть і діти з 6 років.

Три вироби за три години

За час майстер-класу, який триває близько 180 хвилин, кожен учень зможе зробити не один, а три глиняних вироби. Всі вони після розпису й обпалення відправляться додому разом зі своїми авторами.

Все видається на місці

Брати з собою не потрібно нічого. Всі необхідні вихідні матеріали та інструменти, які допоможуть розвинути навички гончарства, видаються майстром у студії.

Місце проведення враження:

Майстер Клас - Творча студія
вул. Європейська (Миронова), 7а, оф.26 Показати на мапі

40 відгуків реальних людей

Н
Наталья
7 жовтня 2017
Урок гончарства получила в подарок. С нетерпением ждала занятие. Не зря. Я в восторге. Хочу новых впечатлений. Пишу список...

26 вересня 2017
Отличный мастер класс! Ребята приветливые, Александр все доступно объясняет и показывает. Впечатления самые приятные, к вам хочется возвращаться)

8 серпня 2017
5 Августа посетила мастер класс по гончарству. По началу казалось что 2 часа это очень много, но потом поняли что можно было еще столько же сидеть и творить. Девочка преподаватель была очень вежливая, рассказывала много интересного про гончарство и была внимательная. Осталась очень очень довольна и с нетерпением жду когда можно будет забрать изделия и пользоваться ими))) Спасибо за хорошо проведенное время!

Н
Наталья
9 липня 2017
Сертификат на впечатление подарили друзья на день рождения! Из множества интересных выбрала то, что еще никогда не делала - урок гончарного мастерства! Не пожалела! Это самые положительные эмоции! Внимательные профессиональные преподаватели! Время пролетело слишком быстро! Спасибо Друзьям! Спасибо Bodo и мастерам за подарок!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень