102619
 

Подаруй майстер-клас з гончарства для двох!

Індивідуальне заняття для двох познайомить з давнім мистецтвом ліпки з глини, навчить працювати на гончарному крузі та, головне, подарує незабутній досвід створення керамічних виробів. Майстер-клас у творчій студії триває до двох годин і проходить в кілька етапів: ліплення, чистка, розпис виробу, утильний випал і випал емаллю. Кожен учень зможе зробити по три вироби та забрати їх з собою через 14-20 днів як пам'ять про дивовижний досвід. детальніше...

2 люд. до 2 годин Використати до 28.02.2019
2 людини
до 2 годин
Все необхідне видається
Доступно з 6 років
Використати до 28.02.2019

Гончарний майстер-клас для двох — що це?

Гончарство здавна вважалося не тільки ремеслом, а й мистецтвом, в якому переплітаються всі природні стихії. Земля дарує глину, вода надає їй форму, а повітря та вогонь допомагають набути міцності. Попрацювати на стародавньому пристрої для формування посуду та освоїти техніку створення керамічних виробів можна на гончарному майстер-класі для двох. Близько трьох годин талановитий фахівець буде допомагати в ліпленні, чищенні та розписі.

Як все відбувається?

Разом з другом Щасливчик вирушить до творчої студії «Майстер клас», де навчиться мистецтву ліплення на індивідуальному уроці. Спеціаліст надасть глину, інструменти для роботи та фартух. У запасі буде близько двох годин, щоб попрактикуватися у формуванні виробів на гончарному крузі, дізнатися секрети чистки та розпису глини, а також, як правильно обпалювати матеріал. Вироби після випалу Щасливчик зможе забрати через 14-20 днів.

Підходить і для новачків, і для практикуючих

Воркшоп порадує як початківців, так і тих, хто вже має досвід роботи з глиною. Майстер-клас — це відмінний спосіб познайомитися з різними техніками та розширити свій набір навичок. Погратися з глиною під наглядом досвідченого наставника зможуть і діти з 6 років.

Три вироби за три години

За час майстер-класу, який триває близько 180 хвилин, кожен учень зможе зробити не один, а три глиняних вироби. Всі вони після розпису й обпалення відправляться додому разом зі своїми авторами.

Все видається на місці

Брати з собою не потрібно нічого. Всі необхідні вихідні матеріали та інструменти, які допоможуть розвинути навички гончарства, видаються майстром у студії.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Майстер Клас - Творча студія
вул. Європейська (Миронова), 7а, оф.26 Показати на мапі

52 відгуків

О
Ольга
25 липня 2018
Ходила на мастер класс гончарства со своим мужем, всё прошло просто замечательно. Нас встретила администрация студии и показала все комнаты, рассказала процесс создания посуды из глины и другие штуки у них, вроде росписи фарфором, живописи и прочего. Нам выдали фартушки, мастер класс длился два часа. Можно было сделать сколько-угодно работ за это время, но мы сделали по одной, но красивых...
Ходила на мастер класс гончарства со своим мужем, всё прошло просто замечательно. Нас встретила администрация студии и показала все комнаты, рассказала процесс создания посуды из глины и другие штуки у них, вроде росписи фарфором, живописи и прочего. Нам выдали фартушки, мастер класс длился два часа. Можно было сделать сколько-угодно работ за это время, но мы сделали по одной, но красивых :) Мне просто безумно понравилось и я бы хотела продолжить ходить в эту студию, если бы это не было так дорого. Глина просто покорила меня.

Н
Наталья
25 липня 2018
Впечатление от BODO я получила в подарок на день рождения от своих коллег. Меня давно привлекало гончарное искусство и вот представилась возможность попробовать себя в нем. Организационное взаимодействие c BODO было очень комфортным: от выбора места, даты и времени и до атмосферы в мастерской. Два часа пролетели незаметно в созидательном творческом процессе и неспешной беседе с мастером. Впечатление получилось и украсило мой день. Спасибо!

К
Ксения
2 липня 2018
Ходила со своим молодым человеком на мастер класс глины на двоих. Понравилось. Сначала мастер немного рассказал о гончарном деле всецело, затем показал, как делать изделия и потом уже помог в изготовлении своего изделия. Единственное что мешало это ногти, и так как у хороший нюх, то немного напрягал запах глины.

Т
Тина
7 червня 2018
Благодаря старому фильму "Приведение" (1990 г.) у меня была мечта с детства попробовать сделать что-то из глины вместе со своей второй половинкой, всегда считала что это романтично. Спасибо bodo, за возможность воплотить мечту).

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень