102774
 

Подаруй майстер-клас гри на фортепіано!

Індивідуальне заняття з гри на одному з найпопулярніших інструментів у світі. Урок триватиме 60 хвилин — за цей час можна опанувати музичну базу й вивчити мелодію відповідно до наявних навичок. Заняття підійде як новачкам, так і профі — досвідчений піаніст поділиться секретами правильного звучання й технікою гри. Юному музикантові він допоможе виробити правильну посадку й постановку рук. Усе необхідне для майстер-класу видадуть на місці: починаючи від інструменту й закінчуючи нотами. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.10.2018
1 людина
60 хвилин
Доступно з 5 років
Використати до 31.10.2018

Майстер-клас гри на фортепіано — що це?

Можливість опанувати базові елементи гри на фортепіано для новачка або поповнити багаж цінних знань для профі. Щасливчик побуває в компанії справжнього професіонала в області фортепіано — він навчить свого студента всім премудростям клавішного інструмента. Педагог знайде особливий підхід і створить індивідуальну програму уроку з урахуванням рівня знань і підготовки. В результаті Щасливчик зможе виконати одну зі своїх улюблених композицій.

Як все відбувається?

Майбутній Шопен вирушить до музичної студії мистецтв ENGAmusic. Тут його зустріне викладач і проведе до зали з фортепіано. Урок почнеться з опрацювання базових елементів: формування правильної посадки, постановки рук, чітких переходів пальців між клавішами та ін. Педагог пояснить ази сольфеджіо — нотну грамоту. Після закінчення 60-хвилинного заняття Щасливчик зможе сольно зіграти улюблену пісню в акустичній варіації.

Не потрібні музичні навички

Для уроку не треба знати все про гру на фортепіано — професійний піаніст пояснить усі тонкощі клавішного інструмента. Однак досвідчені музиканти, які «на ти» і з роялем, і з піаніно, дізнаються багато цікавого під час заняття й відкоригують навик.

Виконання улюбленої композиції

Наставник навчить, як правильно сидіти перед інструментом, тримати руки й натискати на клавіші. Під кінець уроку Щасливчик зможе виконати свою улюблену пісню у спрощеному варіанті.

Індивідуальний урок

Заняття відбудеться у форматі «віч-на-віч». Викладач не стане відволікатися на інших учнів і присвятить всю увагу своєму учневі.

Місце проведення враження:

ENGAmusic - Музична студія мистецтв
вул. Боброва, 1, 4 поверх, ТРЦ "Приозерний" Показати на мапі

1 відгук

О
Ольга
27 березня 2018
Отличный курс! Я никогда раньше не пробовала играть на фортепиано, и тут выпала отличная возможность - спасибо моему мужу) мне очень понравилось. Под конец у меня получилось сыграть мою любимую песню Эллы Фицджеральд, я очень рада))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень