102774
 

Подаруй майстер-клас гри на фортепіано!

Індивідуальне заняття з гри на одному з найпопулярніших інструментів у світі. Урок триватиме 45 хвилин — за цей час можна опанувати музичну базу й вивчити мелодію відповідно до наявних навичок. Ще 15 хвилин спеціаліст присвятить налаштуванню інструменту та складанню програми. Заняття підійде як новачкам, так і профі — досвідчений піаніст поділиться секретами правильного звучання й технікою гри. Юному музикантові він допоможе виробити правильну посадку й постановку рук. Усе необхідне для майстер-класу видадуть на місці: починаючи від інструменту й закінчуючи нотами. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
300 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 34 раз
1 людина
60 хвилин
Доступно з 5 років
Використати до 31.03.2019

Майстер-клас гри на фортепіано — що це?

Можливість опанувати базові елементи гри на фортепіано для новачка або поповнити багаж цінних знань для профі. Щасливчик побуває в компанії справжнього професіонала в області фортепіано — він навчить свого студента всім премудростям клавішного інструмента. Педагог знайде особливий підхід і створить індивідуальну програму уроку з урахуванням рівня знань і підготовки. В результаті Щасливчик зможе виконати одну зі своїх улюблених композицій.

Як все відбувається?

Майбутній Шопен вирушить до музичної студії мистецтв ENGAmusic. Тут його зустріне викладач і проведе до зали з фортепіано. Наставник оцінить наявні навички і складе програму заняття. На це піде приблизно 15 хвилин. Урок почнеться з опрацювання базових елементів: формування правильної посадки, постановки рук, чітких переходів пальців між клавішами та ін. Педагог пояснить ази сольфеджіо — нотну грамоту. Після закінчення 45-хвилинного заняття Щасливчик зможе сольно зіграти улюблену пісню в акустичній варіації.

Не потрібні музичні навички

Для уроку не треба знати все про гру на фортепіано — професійний піаніст пояснить усі тонкощі клавішного інструмента. Однак досвідчені музиканти, які «на ти» і з роялем, і з піаніно, дізнаються багато цікавого під час заняття й відкоригують навик.

Виконання улюбленої композиції

Наставник навчить, як правильно сидіти перед інструментом, тримати руки й натискати на клавіші. Під кінець уроку Щасливчик зможе виконати свою улюблену пісню у спрощеному варіанті.

Індивідуальний урок

Заняття відбудеться у форматі «віч-на-віч». Викладач не стане відволікатися на інших учнів і присвятить всю увагу своєму учневі.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
ENGAmusic - Музична студія мистецтв
вул. Боброва, 1, 4 поверх, ТРЦ "Приозерний" Показати на мапі

1 відгук

О
Ольга
27 березня 2018
Отличный курс! Я никогда раньше не пробовала играть на фортепиано, и тут выпала отличная возможность - спасибо моему мужу) мне очень понравилось. Под конец у меня получилось сыграть мою любимую песню Эллы Фицджеральд, я очень рада))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень