Подаруйте майстер-клас гри на фортепіано!

подарували вже 76 рази
1 людина
45 хв.
Доступно з 5 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Учень відвідає індивідуальне заняття з викладачем. Спочатку вчитель перевірить навички новачка та складе програму заняття. Урок почнеться з опрацювання базових елементів: формування правильної посадки, постановки кистей, чітких переходів пальців між клавішами. Також педагог розповість про основи нотної грамоти. Після закінчення заняття учень зможе сольно зіграти улюблену пісню в акустичній варіації. Більш досвідчений музикант попрактикується в імпровізації і зіграє в різних техніках.

Чому ми вибрали музичну студію мистецтв ENGAmusic

Студія знаходиться поруч зі станцією метро «Вокзальна» в ТРЦ «Приозерний». Навчання проводить професійний музикант. Заняття підійде людям з різним рівнем навичок.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Ольга
27 березня 2018
Отличный курс! Я никогда раньше не пробовала играть на фортепиано, и тут выпала отличная возможность - спасибо моему мужу) мне очень понравилось. Под конец у меня получилось сыграть мою любимую песню Эллы Фицджеральд, я очень рада))

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.