102776
 

Подаруй майстер-клас гри на саксофоні!

Індивідуальний 45-хвилинний урок, який дозволить відчути себе справжнім музикантом. Спочатку досвідчений викладач введе в курс справи, дасть коротку теорію і навчить тримати інструмент. Після цього педагог виконає кілька популярних композицій і приступить безпосередньо до навчання. Заняття підходить як новачкам, як і тим, хто вже має досвід гри на саксофоні. Педагог проконтролює всі процеси і скоординує хід заняття. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
300 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 42 раз
1 людина
60 хвилин
Доступно з 5 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2019

Майстер-клас гри на саксофоні — що це?

Заняття, на якому Щасливчик навчиться виконувати мелодію на духовому інструменті. Знайомство з саксофоном почнеться з короткої теорії, в ході якої викладач розповість про нотний стан та навчить правильно користуватися інструментом. Потім педагог продемонструє свою гру і розучить зі Щасливчиком нескладну мелодію. Для заняття не потрібна додаткова підготовка.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає музичну студію мистецтв ENGAmusic. Там він познайомиться з викладачем, який видасть йому інструмент і проведе короткий екскурс в теорію. Педагог навчить Щасливчика правильно тримати саксофон, а також познайомить його з нотами. Потім музикант сам виконає кілька популярних композицій. Після цього йде найцікавіша частина — вивчення простої мелодії. Якщо Щасливчик вже вміє грати, викладач скорегує його виконання та допоможе відпрацювати проблемні моменти. За 45 хвилин заняття можна освоїти ази гри на популярному джазовому інструменті та порадувати своїх близьких новими вміннями.

Підходить для новачків

Щасливчик навчиться грати улюблену мелодію, навіть якщо він ніколи раніше не тримав в руках інструмент. Майстер-клас підходить і для тих, хто вже має попередню підготовку.

Теорія та практика

5 хвилин уроку знадобиться для того, щоб освоїти принцип звучання, а також ознайомитися з нотним станом. Розучувати мелодію Щасливчик буде протягом 40 хвилин.

Особистий приклад

Досвідчений педагог продемонструє власну гру на саксофоні. Щасливчик зможе поспостерігати за технікою виконання і взяти щось на озброєння.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
ENGAmusic - Музична студія мистецтв
вул. Боброва, 1, 4 поверх, ТРЦ "Приозерний" Показати на мапі

1 відгук

А
Артур
27 березня 2018
Давно хотел научиться играть на саксофоне, наконец-то моя мечта осуществилась. Родители на день рождения подарили сертификат. Саксофон - это реально крутая штука! Преподаватель все четко рассказал, и я под его руководством смог сам сыграть. ууууух, было супер))) Теперь хочу себе саксофон! Спасибо большое преподавателю за урок, было действительно очень полезно.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень