Подаруй майстер-клас гри на саксофоні!

подарували вже 72 рази
300 грн 1 люд. 60 хв.
1 людина
60 хв.
Доступно від 5 років
Можна привести глядачів
Не вибрано
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

На початку уроку викладач навчить правильно тримати інструмент і розповість про основні принципи гри. Педагог покаже, як брати ноти, після чого учень спробує самостійно зіграти нескладну композицію. Музикант допоможе відпрацювати проблемні моменти і вдосконалити свої вміння.

Чому ми вибрали музичну студію мистецтв ENGAmusic

Школа знаходиться в торгово-розважальному центрі «Приозерний», в пішій доступності від станції метро «Вокзальна». Майстер-класи з гри на саксофоні проводить Станіслав Сичов — музикант, який закінчив консерваторії у Франкфурті і Нюрнберзі. Педагог вчить як новачків, так і більш досвідчених музикантів.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Артур
27 березня 2018
Давно хотел научиться играть на саксофоне, наконец-то моя мечта осуществилась. Родители на день рождения подарили сертификат. Саксофон - это реально крутая штука! Преподаватель все четко рассказал, и я под его руководством смог сам сыграть. ууууух, было супер))) Теперь хочу себе саксофон! Спасибо большое преподавателю за урок, было действительно очень полезно.

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.