23770
 

Майстер-клас йоги для двох

Індивідуальне заняття з йоги для жінок від досвідченого майстра. Можливість всього за 1 відвідування навчитися основним поз йоги, техніки правильного дихання та вправ на розтяжку. Заняття покращують кровообіг, зміцнюють мускулатуру, дозволяють досягти глибокого розслаблення. детальніше...

2 люд. 90 хвилин Використати до 31.01.2019
Неактивне враження
2 людини
90 хвилин
Форма одягу - спортивна
Використати до 31.01.2019

Майстер-клас йоги для двох — що це?

Можливість відшукати внутрішню гармонію, поліпшити гнучкість тіла й активізувати потік життєвої енергії. І все це — всього лише за одне тренування з йоги! Досвідчений викладач в індивідуальному порядку навчить гостей виконувати основні асани — спеціальні пози, які допомагають досягти вражаючих результатів. І новачки, і досвідчені послідовники йоги зможуть знайти в тренуванні багато корисного.

Як усе відбувається?

Щасливчики потраплять в елітний фітнес-центр для жінок FC-Anna, де їх буде очікувати досвідчений викладач. Після невеликого знайомства й східного привітання, інструктор буде поетапно демонструвати їм основні асани й розповідати, як правильно дихати під час їх виконання. Він також познайомить Щасливчиків з основами медитації, без якої не обходиться ні одне тренування.

Стародавня східна філософія

Йога — це індійська філософія, прийоми якої націлені на досягнення піднесеного стану. При чому він може бути будь-яким: від неймовірно глибокого релакса до покращення стану здоров'я.

Індивідуальний формат заняття

Учні будуть займатися з досвідченим тренером «один на два». А, значить, ніхто не завадить їм успішно освоїти всі основні асани.

Корисний східний досвід

Всупереч поширеній думці, йога — це не тільки фізичні вправи, але й стан душі. І лише сукупність цих двох «Я» дозволить досягти ефективних результатів. Прийоми, вивчені на майстер-класі можна буде регулярно повторювати вдома. Учні знатимуть:

  • техніку правильного дихання
  • основи медитації
  • правильну розтяжку
  • ключові пози йоги

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Ганна - Фітнес-клуб
вул. Павла Нірінберга, 10 (колишня Баумана) Показати на мапі

22 відгуків

Е
Елена
18 листопада 2017
Масса положительных эмоций. И что самое приятное, что они повторяться аж 12 раз. Отличный подарок.

Н
Наталья
11 серпня 2017
Впечатление подарили дети на день рождения. Я поменяла подаренное впечатление на 12 занятий йогой, и не пожалела (давно хотела попробовать!) Испытала действительно новые ощущения, попробовала себя в том, чего ранее, наверное, боялась, или стеснялась...И, надеюсь, это послужит толчком к новой ступеньке саморазвития и самопознания, но что бесследно не пройдет - это точно! Благодарна детям за...
Впечатление подарили дети на день рождения. Я поменяла подаренное впечатление на 12 занятий йогой, и не пожалела (давно хотела попробовать!) Испытала действительно новые ощущения, попробовала себя в том, чего ранее, наверное, боялась, или стеснялась...И, надеюсь, это послужит толчком к новой ступеньке саморазвития и самопознания, но что бесследно не пройдет - это точно! Благодарна детям за подарок, BODO - за классную идею, а тренеру Вике - за доброе отношение! BODO - замечательная идея! Большой выбор впечатлений! И хороший стимул и мотиватор для того, чтобы решиться на что-то новое в своей жизни. Скоро у коллеги день рождения - и мы теперь знаем, что подарить...!!!

21 березня 2017
Получила в день рождения подарок-сертификат на курс йоги в Фитнес-клубе Анна, г. Днепр. Получила массу удовольствия от занятий! Индивидуальный подход администратора к пожеланиям клиента ,возможность выбрать время и занятия ,подходящие именно тебе. Профессионализм и внимательность тренеров. В общем - эмоции только положительные! Спасибо моей сестричке, компании Bodo и Фитнес-клубу Анна за замечательный подарок!

16 грудня 2016
Впечатление очень понравилось, давно хотела сходить на йогу в воздухе и не пожалела)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень