23770
 

Майстер-клас йоги для двох

Індивідуальне заняття з йоги для жінок від досвідченого майстра. Можливість всього за 1 відвідування навчитися основним поз йоги, техніки правильного дихання та вправ на розтяжку. Заняття покращують кровообіг, зміцнюють мускулатуру, дозволяють досягти глибокого розслаблення. детальніше...

2 люд. 90 хвилин Використати до 31.08.2018
Неактивне враження
2 людини
90 хвилин
Форма одягу - спортивна
Використати до 31.08.2018

Майстер-клас йоги для двох — що це?

Можливість відшукати внутрішню гармонію, поліпшити гнучкість тіла й активізувати потік життєвої енергії. І все це — всього лише за одне тренування з йоги! Досвідчений викладач в індивідуальному порядку навчить гостей виконувати основні асани — спеціальні пози, які допомагають досягти вражаючих результатів. І новачки, і досвідчені послідовники йоги зможуть знайти в тренуванні багато корисного.

Як усе відбувається?

Щасливчики потраплять в елітний фітнес-центр для жінок FC-Anna, де їх буде очікувати досвідчений викладач. Після невеликого знайомства й східного привітання, інструктор буде поетапно демонструвати їм основні асани й розповідати, як правильно дихати під час їх виконання. Він також познайомить Щасливчиків з основами медитації, без якої не обходиться ні одне тренування.

Стародавня східна філософія

Йога — це індійська філософія, прийоми якої націлені на досягнення піднесеного стану. При чому він може бути будь-яким: від неймовірно глибокого релакса до покращення стану здоров'я.

Індивідуальний формат заняття

Учні будуть займатися з досвідченим тренером «один на два». А, значить, ніхто не завадить їм успішно освоїти всі основні асани.

Корисний східний досвід

Всупереч поширеній думці, йога — це не тільки фізичні вправи, але й стан душі. І лише сукупність цих двох «Я» дозволить досягти ефективних результатів. Прийоми, вивчені на майстер-класі можна буде регулярно повторювати вдома. Учні знатимуть:

  • техніку правильного дихання
  • основи медитації
  • правильну розтяжку
  • ключові пози йоги

Місце проведення враження:

Ганна - Фітнес-клуб
вул. Павлова Нірінберга 10 (колишня Баумана) Показати на мапі

22 відгуків реальних людей

Е
Елена
18 листопада 2017
Масса положительных эмоций. И что самое приятное, что они повторяться аж 12 раз. Отличный подарок.

Н
Наталья
11 серпня 2017
Впечатление подарили дети на день рождения. Я поменяла подаренное впечатление на 12 занятий йогой, и не пожалела (давно хотела попробовать!) Испытала действительно новые ощущения, попробовала себя в том, чего ранее, наверное, боялась, или стеснялась...И, надеюсь, это послужит толчком к новой ступеньке саморазвития и самопознания, но что бесследно не пройдет - это точно! Благодарна детям за...
Впечатление подарили дети на день рождения. Я поменяла подаренное впечатление на 12 занятий йогой, и не пожалела (давно хотела попробовать!) Испытала действительно новые ощущения, попробовала себя в том, чего ранее, наверное, боялась, или стеснялась...И, надеюсь, это послужит толчком к новой ступеньке саморазвития и самопознания, но что бесследно не пройдет - это точно! Благодарна детям за подарок, BODO - за классную идею, а тренеру Вике - за доброе отношение! BODO - замечательная идея! Большой выбор впечатлений! И хороший стимул и мотиватор для того, чтобы решиться на что-то новое в своей жизни. Скоро у коллеги день рождения - и мы теперь знаем, что подарить...!!!

21 березня 2017
Получила в день рождения подарок-сертификат на курс йоги в Фитнес-клубе Анна, г. Днепр. Получила массу удовольствия от занятий! Индивидуальный подход администратора к пожеланиям клиента ,возможность выбрать время и занятия ,подходящие именно тебе. Профессионализм и внимательность тренеров. В общем - эмоции только положительные! Спасибо моей сестричке, компании Bodo и Фитнес-клубу Анна за замечательный подарок!

16 грудня 2016
Впечатление очень понравилось, давно хотела сходить на йогу в воздухе и не пожалела)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень