102506
 

Подаруй майстер-клас капкейків!

Навчання кондитерського мистецтва — випічці капкейків. Готуватимуться одразу кілька видів: від шоколадних з солоною карамеллю до морквяних з лимонним кремом. На теорію й практику відведено близько трьох годин. За цей час кондитер розповість про історію тістечок і пройде кожен етап приготування з невеликою групою на практиці. Необхідні продукти, кухонні прилади та фартухи видадуть на місці. детальніше...

1 люд. до 3 годин Використати до 30.06.2018
1 людина
до 3 годин
Все необхідне видається
Проходить у групі
Доступно з 12 років
Використати до 30.06.2018

Майстер-клас капкейків — що це?

Заняття, під час якого можна навчитися готувати популярні тістечка — капкейки. Професійний кондитер розповість про їхню історію та необхідні інгредієнти, після чого запропонує перейти до практики. Щасливчик спробує спекти одразу кілька видів капкейків. А після майстер-класу можна буде насолодитися ніжним кремом і повітряним тістом кексів на дегустації.

Як усе відбувається?

Щасливчик вирушить на груповий майстер-клас у кафе-кондитерську Granaio. Разом з ним осягати науку приготування десертів будуть ще кілька учасників. Шеф розділить усіх на міні-команди до 3-х чоловік і дасть завдання. Протягом трьох годин кожна група буде вимішувати тісто, збивати крем і вираховувати пропорції продуктів. У кафе нададуть усе необхідне для майстер-класу: від продуктів до побутової техніки.

Кілька видів капкейків на одному занятті

Під час майстер-класу Щасливчик навчиться готувати:

  • капкейки брауні з кремом із сиру Філадельфія та солоною начинкою з карамелі з горіхами;
  • ванільні капкейки з апельсиновою начинкою та вершковим кремом;
  • морквяні капкейки з зефірним лимонним кремом;
  • капкейки «Орео».

Дегустація готових тістечок

Після заняття Щасливчик зможе оцінити результат своєї роботи та продегустувати спечені капкейки. Солодкі тістечка приготують в декількох варіаціях, так що навіть гурман залишиться задоволеним підсумком майстер-класу.

Усе необхідне надається

Для комфортного навчання нададуть усе необхідне: продукти, обладнання, фартухи. Шеф-кондитер увесь час буде присутнім на кухні й допомагатиме Щасливчику корисними рекомендаціями.

Місце проведення враження:

Granaio - Кафе-кондитерська
Соборна пл., 9а/1 Показати на мапі

3 відгуки від реальних людей

А
Анастасия
7 грудня 2017
Были с мужем на мастер классе. Все понравилось, наелись капкейков и разных кремов к ним) Кондитер опытный и веселый)))

М
Майя
20 вересня 2017
Побывали на мастер классе по капкейкам тремя поколениями с бабушкой внуками . Остались в восторге , весело,увлекательно и очень полезно ! Угостили капкейкам друзей и соседей ! Спасибо огромное )

И
Инна
27 квітня 2017
Мастер-класс капкейков выбрала сама, давно хотелось научиться чему-то новому в плане кондитерского мастерства. Отлично провела время! Шеф рассказывал все понятно и интересно, так что пироженки у всех в итоге получились суперские! Особенно с соленой карамелью понравились - вообще нечто!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень