101357
 

Подаруй майстер-клас катання на роликах для двох!

Індивідуальне заняття з досвідченим ролером для двох. Навчальна програма залежить від рівня майстерності — базовий курс або просунутий. Ціла година самостійного катання мальовничомим парком ім. Лазаря Глоби дозволить «підсумувати» отримані навички. Усе необхідне — ролики, наколінники, налокітники — надається клубом. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.10.2018
250 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 509 раз
2 людини
60 хвилин
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 4 років
Використати до 31.10.2018

Майстер-клас катання на роликах для двох — що це?

Драйвове навчання катанню на роликах у компанії досвідченого інструктора. Програма заняття залежить від рівня підготовки: це може бути базовий курс або просунутий. Після майстер-класу буде надано ще цілу годину катання в парку імені Лазаря Глоби, під час якої слід закріпити нові вміння на практиці.

Як усе відбувається?

Щасливчики потраплять в один з найгарніших парків міста — імені Лазаря Глоби — що й стане їх навчальним «полігоном». Там вони зустрінуться з досвідченим ролером, який підбере кожному все необхідне спорядження. Потім на Щасливчиків чекає захоплююче знайомство з різними роллерскими «штучками» — від простого катання до крутих фінтів. А після — ціла година самостійного катання мальовничими парковими алеями!

Програма уроку підбирається індивідуально

Викладач буде «будувати» програму заняття, ґрунтуючись на рівні навичок учнів. Це може бути базовий курс, який включає основні прийоми — підтримання рівноваги, правила гальмування та прискорення, а також вміння робити чіткі повороти й розвороти. Для більш досвідчених ролерів пропонується ускладнена програма, яка «коригується» в залежності від їх особистих побажань.

Самостійне катання протягом години

Після закінчення захоплюючого навчання, можна насолодитися не менш захоплюючим катанням! При чому, робити це учні будуть самостійно, щоб продемонструвати, наскільки успішно вони засвоїли програму.

Усе включено

Весь необхідний спортивний інвентар буде наданий на місці. Це й ролики необхідного розміру, й захисний комплект — наколінники з налокотниками. 

Місце проведення враження:

Azpirin - Центр прокату
парк імені Лазаря Глоби, вул. Старокозацька, 58 Показати на мапі

15 відгуків реальних людей

4 вересня 2017
Прогулка понравилась, катались втроем, с мужем и ребенком, Тренер хороший, ушли с позитивными эмоциями. Единственный недостаток-это катание под открытым небом, хотелось бы кататься в специальном помещении. Пришли в парк начался дождик, так как пришли с ребенком(ему пообещали кататься-значит домой без катания не уйдешь)-пришлось кататься под мелким дождиком, так как катались первый раз -падали-на...
Прогулка понравилась, катались втроем, с мужем и ребенком, Тренер хороший, ушли с позитивными эмоциями. Единственный недостаток-это катание под открытым небом, хотелось бы кататься в специальном помещении. Пришли в парк начался дождик, так как пришли с ребенком(ему пообещали кататься-значит домой без катания не уйдешь)-пришлось кататься под мелким дождиком, так как катались первый раз -падали-на асфальт больно, если бы прогулка была в специальном помещении с резиновым покрытием пола, и укрытием от дождя -впечатление было-бы на 5

26 липня 2017
Все понравилось! Эмоции позитивные)) впечатление относится к активному отдыху, так что придётся немного попотеть с удовольствием) красивое место, молодой дружный персонал

А
Александра
25 липня 2017
сертификат подарили на работе для ребёнка на День защиты детей ,а так как нам всего 5 лет-решили пойти на ролики.Всё было ново и очень интереснодля сына,инструктор профи-сразу подстроился под настроение ребёнка.Хотим ещё...Обязательно будем пользоваться в будущем.Спасибо вам огромное!!!!

З
Зоя
3 жовтня 2016
Дуже сподобався подарунок, які друзі подарували на день народження BODO. Я обрала мастер клас катання на роликах. Тренер все зайняття розказував як правильно кататися, які я помилки роблю, як їх виправити..і вже під кінець зайняття у мене почало більш менш схоже на катанння ( це було моє перше катання на роликах). Дуже сподобалось..настільки, що вирішила продовжувати зайняття на роликах.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень