101356
 

Подаруй майстер-клас катання на роликах!

Захоплююче заняття передбачає годину навчання з тренером і годину самостійного катання! Викладач розробить програму індивідуально: базовий курс для новачків або ж просунутий — для досвідчених ролерів. Залежно від рівня навичок можна навчитися впевнено кататися на роликах або опанувати кілька профі-фінтів. Катання проходить в парку ім. Лазаря Глоби, де є рівні доріжки прямо на свіжому повітрі. А все екіпірування, включаючи ролики, надається клубом. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.08.2018
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 637 раз
1 людина
60 хвилин
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 4 років
Використати до 31.08.2018

Майстер-клас катання на роликах — що це?

Унікальна можливість досягти нових висот у спорті! Це заняття з катання на роликах під керівництвом досвідченого викладача. Урок ґрунтується на індивідуально підібраній програмі, яка «коригується» залежно від рівня навичок. Ідеальним результатом навчання стане ціла година самостійного катання в одному з наймальовничіших куточків міста — парку імені Лазаря Глоби.

Як усе відбувається?

Щасливчик потрапить на територію найстарішого парку Дніпропетровська — імені Лазаря Глоби. Там на нього чекає зустріч з досвідченим інструктором, який видасть йому все необхідне для проходження майстер-класу. Потім профі оцінить рівень навичок Щасливчика й обговорить із ним хід майбутнього заняття. Інструктор присвятить цілу годину навчання різним роллерским прийомам — від простого утримування рівноваги до вміння робити чіткі повороти. Тепер настав час для найцікавішого — самостійного катання!

Індивідуальна програма навчання

Програма навчання залежить від рівня підготовки. Базовий курс для новачка передбачає знайомство з правилами й технікою катання: його навчать тримати рівновагу, «м'яко» гальмувати, контролювати швидкість. Для більш досвідчених ролерів індивідуальна програма буде заснована на особистих побажаннях: можливо, учень захоче опанувати пару-трійку крутих фінтів, а, можливо — удосконалити вже наявні навички.

Ціла година самостійного катання!

По закінченню навчання з інструктором, надається можливість випробувати отримані навички в самостійному катанні. На це в учня буде ціла година!

Видається спортивний інвентар

Ролики не потрібно тягнути з собою — вони будуть видані на місці! В «арсеналі» клубу знайдеться розмір на будь-яку ногу. Крім того, викладач подбає про комфорт під час катання та видасть наколінники з налокотниками.

Місце проведення враження:

Azpirin - Центр прокату
парк імені Лазаря Глоби, вул. Старокозацька, 58 Показати на мапі

15 відгуків реальних людей

4 вересня 2017
Прогулка понравилась, катались втроем, с мужем и ребенком, Тренер хороший, ушли с позитивными эмоциями. Единственный недостаток-это катание под открытым небом, хотелось бы кататься в специальном помещении. Пришли в парк начался дождик, так как пришли с ребенком(ему пообещали кататься-значит домой без катания не уйдешь)-пришлось кататься под мелким дождиком, так как катались первый раз -падали-на...
Прогулка понравилась, катались втроем, с мужем и ребенком, Тренер хороший, ушли с позитивными эмоциями. Единственный недостаток-это катание под открытым небом, хотелось бы кататься в специальном помещении. Пришли в парк начался дождик, так как пришли с ребенком(ему пообещали кататься-значит домой без катания не уйдешь)-пришлось кататься под мелким дождиком, так как катались первый раз -падали-на асфальт больно, если бы прогулка была в специальном помещении с резиновым покрытием пола, и укрытием от дождя -впечатление было-бы на 5

26 липня 2017
Все понравилось! Эмоции позитивные)) впечатление относится к активному отдыху, так что придётся немного попотеть с удовольствием) красивое место, молодой дружный персонал

А
Александра
25 липня 2017
сертификат подарили на работе для ребёнка на День защиты детей ,а так как нам всего 5 лет-решили пойти на ролики.Всё было ново и очень интереснодля сына,инструктор профи-сразу подстроился под настроение ребёнка.Хотим ещё...Обязательно будем пользоваться в будущем.Спасибо вам огромное!!!!

З
Зоя
3 жовтня 2016
Дуже сподобався подарунок, які друзі подарували на день народження BODO. Я обрала мастер клас катання на роликах. Тренер все зайняття розказував як правильно кататися, які я помилки роблю, як їх виправити..і вже під кінець зайняття у мене почало більш менш схоже на катанння ( це було моє перше катання на роликах). Дуже сподобалось..настільки, що вирішила продовжувати зайняття на роликах.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень