101356
 

Подаруй майстер-клас катання на роликах!

Захоплююче заняття з тренером, який допоможе стати на ролики. Викладач розробить програму індивідуально: для новачків — базовий курс, для досвідчених ролерів — просунутий. Залежно від рівня навичок можна навчитися впевнено кататися на роликах або опанувати кілька профі-фінтів. Тривалість уроку з наставником — 60 хвилин. Після тренування учень зможе кататися самостійно ще годину. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.12.2018
250 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 688 раз
1 людина
60 хвилин
Залежить від погоди
Все необхідне видається
Доступно з 4 років
Використати до 31.12.2018

Майстер-клас катання на роликах — що це?

Унікальна можливість досягти нових висот у спорті під час заняття з катання на роликах з досвідченим викладачем. Урок базується на індивідуально підібраній програмі, яка коригується залежно від рівня навичок. Ідеальним результатом навчання стане ціла година самостійного катання в одному з наймальовничіших куточків міста.

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить на територію найстарішого парку Дніпра — імені Лазаря Глоби. Там на нього чекає зустріч з досвідченим інструктором, який видасть усе необхідне для майстер-класу. Потім профі оцінить рівень навичок Щасливчика й обговорить з ним хід майбутнього заняття. Інструктор присвятить цілу годину навчання різним прийомам — від простого утримування рівноваги до вміння робити чіткі повороти. Після цього настане час для найцікавішого — самостійного катання.

Індивідуальна програма

Програма навчання залежить від рівня підготовки. Базовий курс для новачка передбачає знайомство з правилами й технікою катання: його навчать тримати рівновагу, гальмувати, контролювати швидкість. Для більш досвідчених ролерів індивідуальна програма буде базуватись на особистих побажаннях: можливо, учень захоче опанувати пару-трійку крутих фінтів або вдосконалити вже наявні навички.

Година самостійного катання

Закінчивши навчання, Щасливчик зможе випробувати отримані навички під час самостійного катання. На це у нього буде ціла година.

Видається спортивний інвентар

Ролики не потрібно брати з собою — вони видаються на місці. В «арсеналі» клубу знайдеться будь-який розмір. Крім того, викладач подбає про комфорт під час катання і надасть захисне екіпірування.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Azpirin - Центр прокату
вул. Старокозацкая, 58, парк ім. Лазаря Глоби, Показати на мапі

16 відгуків

М
Мария
14 червня 2018
Вообще никогда в жизни не стояла на роликах, но всегда хотела попробовать! На день рождения крестная подарила мастер-класс катания) Я приехала, познакомилась с инструктором, он мне выдал все необходимое и провел непосредственно занятие. Научил меня кататься, останавливаться и поворачивать. После я смогла сама покататься ) сначала было немного страшно упасть, но со временем страх прошел! ) Получила массу позитивных эмоций!!! Спасибо!!!

4 вересня 2017
Прогулка понравилась, катались втроем, с мужем и ребенком, Тренер хороший, ушли с позитивными эмоциями. Единственный недостаток-это катание под открытым небом, хотелось бы кататься в специальном помещении. Пришли в парк начался дождик, так как пришли с ребенком(ему пообещали кататься-значит домой без катания не уйдешь)-пришлось кататься под мелким дождиком, так как катались первый раз -падали-на...
Прогулка понравилась, катались втроем, с мужем и ребенком, Тренер хороший, ушли с позитивными эмоциями. Единственный недостаток-это катание под открытым небом, хотелось бы кататься в специальном помещении. Пришли в парк начался дождик, так как пришли с ребенком(ему пообещали кататься-значит домой без катания не уйдешь)-пришлось кататься под мелким дождиком, так как катались первый раз -падали-на асфальт больно, если бы прогулка была в специальном помещении с резиновым покрытием пола, и укрытием от дождя -впечатление было-бы на 5

26 липня 2017
Все понравилось! Эмоции позитивные)) впечатление относится к активному отдыху, так что придётся немного попотеть с удовольствием) красивое место, молодой дружный персонал

А
Александра
25 липня 2017
сертификат подарили на работе для ребёнка на День защиты детей ,а так как нам всего 5 лет-решили пойти на ролики.Всё было ново и очень интереснодля сына,инструктор профи-сразу подстроился под настроение ребёнка.Хотим ещё...Обязательно будем пользоваться в будущем.Спасибо вам огромное!!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень