Майстер-клас коктейлів

2 людини
до 60 хвилин
Доступно з 18 років
Можна привести глядачів
Все необхідне видається
Використати до 31.05.2019

Майстер-клас коктейлів — що це?

Можливість освоїти класичну рецептуру кількох легендарних коктейлів. Професійний бармен навчить користуватися шейкерами та іншими спеціальними пристосуваннями, а також надавати напоям апетитний вигляд. Готові коктейлі можна оцінити в компанії друга чи подруги.

Як все відбувається?

Двоє Щасливчиків потраплять до бару навчального центру, де їх зустріне представник Дніпропетровської гільдії барменів. Після короткого знайомства він покаже, як користуватися професійним обладнанням — гейзерами, джиггерами, шейкерами і спеціальними ложками, а також розкриє рецептуру найпопулярніших коктейлів сучасності. Потім Щасливчики зможуть втілити хитромудрі напої на практиці і продегустувати те, що вийшло. Навчання та дегустація займуть до 60 хвилин.

Корисні навички

Гостям належить освоїти всі секрети коктейльного мистецтва в компанії справжнього профі! Досвідчений бармен розповість:

  • про історію коктейльного промислу;
  • різновиди коктейлів і способи їх приготування;
  • як користуватися професійним інвентарем.

Смачна дегустація

В кінці вечора новоспечених барменів очікує захоплююча дегустація. З собою можна взяти кращого друга, щоб похвалитися вишуканими коктейлями власного приготування і оцінити їх смак!

Всі матеріали видаються

Щасливчикам видадуть всі необхідні інструменти, які будуть потрібні в процесі приготування їх улюблених напоїв. Вирішити, що саме вони будуть створювати, допоможе методичка з рецептами.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

5 відгуків

Ирина
1 июня 2017
Давно хотела научиться делать разные коктейли, потому что мы часто собираемся с друзьями и иногда хочется угостить их чем-то этаким, а не покупать готовые напитки. Бармен все обстоятельно показал и рассказал. Было весело и информативно.
Виталий
29 января 2015
Получили с братом подарок на Новый год, не долго думая проверили на деле. Реально интересно. Все понравилось. Большая заслуга в этом у нашего гуру. Очень талантливый парень и в дело свое влюблен.
Марина
29 июля 2014
Мастеру большой респект. То что он вытворяет с бутылками дано не каждому. Мы даже приблизительно не смогли повторить. А вот за рецепты коктейлей отдельное спасибо (плюс если хотите узнать как выбрать алкоголь, то вы по адресу - бармен знал об этом кучу всего). Я очень хотела научиться, как делать такие коктейли цветные слоями. Оказалось очень просто - там главное понять, что тяжелее (как сироп), и тогда слои не перемешаются. Нам еще рассказали такую фишку, что если охладить напиток для нижнего слоя, то он точно не расплывется. В общем (вы итак наверно поняли) было классно .
Даша
15 апреля 2014
После этого впечатления устроили дома шумную вечеринку. Закрепили навыки) Спасибо!
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки