101734
 

Подаруй майстер-клас петриківського розпису!

Двогодинне заняття з навчання петриківського розпису. Персональний викладач навчить основним технікам нанесення візерунків і запропонує прикрасити ними виріб на вибір: шкатулку, дощечку, підставку під гаряче або магніт на холодильник. Усі матеріали надасть студія. детальніше...

1 люд. до 2 годин Використати до 31.03.2019
450 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 308 раз
1 людина
до 2 годин
Все необхідне видається
Доступно з 10 років
Використати до 31.03.2019

Майстер-клас петриківського розпису — що це?

Навчання техніці петриківського живопису. Персональний викладач розповість про особливості цього стилю й навчить основних елементів розпису. Після цього їх можна буде об'єднати в красиві візерунки: квіти, гілки калини, ажурне листя.

Як все відбувається?

Щасливчик вирушить у творчу студію для дітей і дорослих «Майстер клас». Тут його зустріне викладач і познайомить з особливостями петриківського розпису. Спочатку всі елементи будуть відпрацьовані на папері, а в другій половині заняття Щасливчик зможе прикрасити візерунками одне із запропонованих виробів. Студія надасть все необхідне для творчості. Тривалість майстер-класу — 2 години.

Усі матеріали та інструменти надаються

У студії нададуть усе необхідне для навчання петриківському розпису. Щасливчикові нададуть пензлі, фарби, папір та основу для майбутнього розпису.

2-годинне заняття

Основну частину майстер-класу становить практика. Спочатку доведеться опанувати нанесення візерунків на папері, а потім самостійно прикрасити, наприклад, тарілку. Щасливчик опанує такі елементи:

 • зернятко;
 • гребінець;
 • бігунок;
 • ягідки.

Виріб на вибір

Прикрасити петриківським розписом можна:

 • підставку під гаряче;
 • магніт на холодильник;
 • дошку;
 • шкатулку.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Майстер Клас - Творча студія
вул. Європейська (Миронова), 7а, оф.26 Показати на мапі

7 відгуків

O
Olha
2 квітня 2018
Получила впечатление в подарок на День рождение. Выбрала мастер класс по Петриковской росписи, так как очень нравится этот вид живописи. Мастер класс в 2,5 часа пролетел совершенно незаметно). Вначале тренируешься выполнять основные элементы а потом рисуешь сам себе шедевр). Все проходит под чутким руководством.

В
Владислава
3 листопада 2016
Урок проходил в студии "Мастер-класс". Очень понравилось попробовать что-то новое)) понравилась творческая атмосфера и доброжелательное отношение)) результат мастер-класса теперь украшает комнату))) спасибо)

З
Зинаида
25 лютого 2016
Творила прекрасное в студии "Мастер-класс"))) Очень красивая петриковская роспись получилась, я довольна. Повешу в коридоре, пусть гости любуются)

30 червня 2015
Очень понравилось. Чем конкретно: - хорошее доброе отношение администратора и ведущей мастер-класса; - богатый опыт мастера; - яркий, незабываемый результат; - полезно для дальнейшего следования за своей мечтой)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень