Подаруй майстер-клас петриківського розпису!

подарували вже 326 рази
450 грн 1 люд. до 2 годин
1 людина
до 2 годин
Доступно з 10 років
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Новачку видадуть пензлі, фарби і дерев'яний предмет, який він буде прикрашати. Викладач навчить основним технікам нанесення візерунків і запропонує розфарбувати тарілку, скриньку, браслет або магніт на холодильник. Спочатку учень потренується на папері. Коли він доб'ється бажаного результату на чернетці, можна приступати до розпису предмета. Після закінчення уроку готовий виріб гість забере з собою.

Чому ми вибрали арт-студію «Майстер клас»

Студія знаходиться в 10 хвилинах ходьби від центру міста. Викладачі проводять заняття для дітей і дорослих. Вони видають все необхідне, тому з собою нічого брати не треба. Майстер-клас підходить для будь-якого рівня.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

7 відгуків

Olha
2 квітня 2018
Получила впечатление в подарок на День рождение. Выбрала мастер класс по Петриковской росписи, так как очень нравится этот вид живописи. Мастер класс в 2,5 часа пролетел совершенно незаметно). Вначале тренируешься выполнять основные элементы а потом рисуешь сам себе шедевр). Все проходит под чутким руководством.
Владислава
3 листопада 2016
Урок проходил в студии "Мастер-класс". Очень понравилось попробовать что-то новое)) понравилась творческая атмосфера и доброжелательное отношение)) результат мастер-класса теперь украшает комнату))) спасибо)
Зинаида
25 лютого 2016
Творила прекрасное в студии "Мастер-класс"))) Очень красивая петриковская роспись получилась, я довольна. Повешу в коридоре, пусть гости любуются)
алёна
30 червня 2015
https://www.facebook.com/profile.php?id=100007553948768
Очень понравилось. Чем конкретно: - хорошее доброе отношение администратора и ведущей мастер-класса; - богатый опыт мастера; - яркий, незабываемый результат; - полезно для дальнейшего следования за своей мечтой)
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.