Майстер-клас бачати для двох

2 людини
60 хвилин
Доступно від 8 років
Не вибрано
Використати до 31.05.2019

Майстер-клас бачати для двох — що це?

Заняття в танцювальній школі під керівництвом професійних хореографів. Два тренери проведуть індивідуальний майстер-клас для Щасливчика і його партнера — покажуть базову техніку, виправлять помилки і навчать рухатися синхронно. Заняття підійде як новачкам, так і досвідченим — викладачі скорегують програму залежно від рівня навичок.

Як все відбувається?

Щасливчик з близькою людиною відвідає школу танців Mariposa en el Viento. Тут їх зустріне пара викладачів, які проведуть учнів у просторий танцювальний зал. Після 10-хвилинної розминки, тренери розпочнуть основну частину заняття. Під романтичні мелодії бачати пара відпрацює базові кроки та повороти, а потім спробує поєднати всі рухи в одну послідовну композицію. Всього майстер-клас триватиме 60 хвилин.

Два тренери

З учнями буде займатися пара кваліфікованих хореографів. Вони не тільки покажуть всі рухи на своєму прикладі, але і допоможуть Щасливчику і його партнеру детально опрацювати складні моменти.

Індивідуальний підхід

Танцюристи-початківці зможуть задати всі питання, а просунуті учні не будуть нудьгувати на занятті — тренери складуть програму уроку в залежності від умінь пари. Тому майстер-клас можуть відвідати не тільки дорослі, але і діти старше 8 років.

Студія з усіма зручностями

В школі учні зможуть переодягнутися і залишити свої речі в роздягальні, а також освіжитися після заняття в зручній душовій. Банне приладдя необхідно взяти з собою.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Алина
29 червня 2017
Мне молодой человек сделал подарок на годовщину - урок бачаты. Я очень переживала! Я хоть танцевать люблю, но никогда не занималась с профессиональным хореографом и чувствовала себя очень неуверенно. Но спасибо нашим тренерам - они нам объяснили все буквально на пальцах! Уже к концу урока я перестала себя чувствовать зажатой и танцевала намного лучше! Парень остался тоже доволен, планируем ходить еще!

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.