101707
 

Майстер-клас бачати для двох

Індивідуальний урок запальної бачати для двох. З танцюристами-початківцями буде працювати пара професіоналів. Вони навчать новачків основним крокам і базовим фігурам. У ході майстер-класу учні вивчать невелику композицію з 5-6 вісімок — вона стане фінальним акордом 60-хвилинного заняття. Для комфортного навчання рекомендується взяти змінний одяг та зручне взуття. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
2 людини
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 8 років
Використати до 31.03.2019

Майстер-клас бачати для двох — що це?

Заняття в танцювальній школі під керівництвом професійних хореографів. Два тренери проведуть індивідуальний майстер-клас для Щасливчика і його партнера — покажуть базову техніку, виправлять помилки і навчать рухатися синхронно. Заняття підійде як новачкам, так і досвідченим — викладачі скорегують програму залежно від рівня навичок.

Як все відбувається?

Щасливчик з близькою людиною відвідає школу танців Mariposa en el Viento. Тут їх зустріне пара викладачів, які проведуть учнів у просторий танцювальний зал. Після 10-хвилинної розминки, тренери розпочнуть основну частину заняття. Під романтичні мелодії бачати пара відпрацює базові кроки та повороти, а потім спробує поєднати всі рухи в одну послідовну композицію. Всього майстер-клас триватиме 60 хвилин.

Два тренери

З учнями буде займатися пара кваліфікованих хореографів. Вони не тільки покажуть всі рухи на своєму прикладі, але і допоможуть Щасливчику і його партнеру детально опрацювати складні моменти.

Індивідуальний підхід

Танцюристи-початківці зможуть задати всі питання, а просунуті учні не будуть нудьгувати на занятті — тренери складуть програму уроку в залежності від умінь пари. Тому майстер-клас можуть відвідати не тільки дорослі, але і діти старше 8 років.

Студія з усіма зручностями

В школі учні зможуть переодягнутися і залишити свої речі в роздягальні, а також освіжитися після заняття в зручній душовій. Банне приладдя необхідно взяти з собою.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Mariposa en el Viento - Школа танців
вул. Магдебурзького права, 4а (вул. Гопнера) Показати на мапі

1 відгук

А
Алина
29 червня 2017
Мне молодой человек сделал подарок на годовщину - урок бачаты. Я очень переживала! Я хоть танцевать люблю, но никогда не занималась с профессиональным хореографом и чувствовала себя очень неуверенно. Но спасибо нашим тренерам - они нам объяснили все буквально на пальцах! Уже к концу урока я перестала себя чувствовать зажатой и танцевала намного лучше! Парень остался тоже доволен, планируем ходить еще!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень