23245
 

Подаруй урок фотомайстерності!

Знайомство з азами професійної зйомки в компанії досвідченого фотографа. Це можливість не просто опанувати функціонал особистої цифрової камери, але й навчитися вибирати вдалий ракурс і правильно виставляти світло. Місце проведення заняття потрібно обрати на свій розсуд — це може бути сучасна студія або ж мальовничий міський куточок.  детальніше...

1 люд. 2 години Використати до 31.05.2018
1 людина
2 години
Доступно з 13 років
Використати до 31.05.2018

Майстер-клас фотографії — що це?

Знайомство зі світом професійного фотомистецтва «з легкої руки» досвідченого викладача. Індивідуальний формат заняття дозволить максимально ефективно опанувати програму як новачкам, так і більш досвідченим учням. Місце навчання залишається на особистий розсуд. Для заняття потрібна особиста фотокамера.

Як все відбувається?

Щасливчик зустрінеться з досвідченим викладачем у престижній фотошколі PhotoRoom або іншому міському куточку. Спочатку профі вивчить фотокамеру учня і допоможе йому розібратися в налаштуваннях. Потім він розповість, як правильно виставляти світло, підбирати ракурс і складати композицію.

Індивідуальний формат заняття

Процес навчання значно полегшить індивідуальний підхід викладача. Спочатку він оцінить рівень підготовки свого учня, а потім підкоригує хід уроку належним чином. Це дозволить здобути необхідні базові навички або вдосконалити вже наявні.

Місце заняття на вибір

Заняття можна провести в будь-якому із запропонованих форматів. Це може бути як сучасна студія, обладнана всією необхідною апаратурою, так і якесь мальовниче містечко під відкритим небом.

Професійні навики

Учень винесе з майстер-класу не тільки приємні враження, але й корисні навички. Досвідчений викладач розповість йому:

  • як поводитися зі студійною апаратурою;
  • як обирати правильний ракурс;
  • як виставляти світло.

Місце проведення враження:

Фотошкола PhotoRoom
пр. Олександра Поля, 28 Показати на мапі

17 відгуків реальних людей

А
Алина
1 листопада 2017
С юности мечтала стать профи в фотографии, но никак не решалась. А потом неожиданно муж подарил Bodo и сказал выбирать фотокурс (он знает, как я болею этим делом). У нас фотоаппарат дома лежал без дела года три, все не было времени заниматься этим. Да и кого фотографировать? Но после курса я поняла, что нужно было пойти на обучение раньше! Все занятия были необходимыми, проходили увлекательно, и...
С юности мечтала стать профи в фотографии, но никак не решалась. А потом неожиданно муж подарил Bodo и сказал выбирать фотокурс (он знает, как я болею этим делом). У нас фотоаппарат дома лежал без дела года три, все не было времени заниматься этим. Да и кого фотографировать? Но после курса я поняла, что нужно было пойти на обучение раньше! Все занятия были необходимыми, проходили увлекательно, и теперь я могу заниматься любимым делом профессионально! Спасибо :)

Г
Галина
23 жовтня 2017
Фотомастерклассом очень довольна. Для полноценного обучения фотомастерству одного занятия очень мало. Но для вдохновения, хорошего настроения замечательно

11 жовтня 2017
Подарила подружке на День Рождения урок фотографии и ретуши, потому как знала ее увлечение. Она осталась в восторге и задумалась над тем, чтобы пройти полный курс в этой фотошколе. Я очень рада, что смогла ей угодить на 100%. Спасибо bodo за то, что даёт возможность подобрать интересные, необычные подарки-эмоции на любой вкус)))

Н
Наталья
10 жовтня 2017
Очень понравился мастер-класс. Хотя я не планирую заниматься фотосъемкой профессионально, но Виталий сделал акцент на фотографировании в принципе и рассказал все то, чего мне до сегодня не хватало для более уверенного пользования зеркалкой.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень