Подаруй майстер-клас скелелазіння для двох!

подарували вже 1 400 разів
2 людини
90 хв.
Доступно від 5 років
Не вибрано
Використати до 31.05.2019
Актуально весь рік

Як проходить враження

Під керівництвом тренера друзі освоять основи скелелазіння і спробують підкорити кілька трас. Інструктор підбере кожному страхувальну систему і спеціальне взуття, а потім навчить базовим прийомам. Новачки дізнаються, як триматися за виступи і правильно розподіляти вагу. Після цього вони зможуть приступити до підйому.

Чому ми вибрали скалоцентр La scala

Це один із найбільших комплексів міста. Він розташований у центрі Дніпра. У розпорядженні відвідувачів опиняться одразу дві штучні скелі різної висоти: 4-метровий стенд в залі і 16-метровий під відкритим небом. Вони мають різну кількість доріжок і рівнів складності.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

36 відгуків

Зоя
27 квітня 2018
Скалолазание это отлично проведенное время! Яркие эмоции, всплеск адреналина, в общем, все было здорово.
Людмила
17 жовтня 2017
Долго же мы собирались на скалодром и наконец-то дошли, о чем не пожалели на минуту. ходили с ребенком 9-ти лет-дочка в восторге) пообещала ей теперь пару раз в месяц ездить! спасибо большое инструктору Роману -очень внимательный и приятный молодой человек) спасибо и ждите нас еще)))
Василий
10 жовтня 2017
Коллеги подарили сертификат на день рождения. Идея очень понравилась, раньше не занимался этим, но всегда было интересно попробовать. Все сработали четко, забронировали, перезванивали, отвечали на интересующие вопросы. Во время "впечатления" инструкторы были очень вежливы и доброжелательны. Был вместе с женой - ей хоть и понравилось, но она все равно боялась, персонал ее очень хорошо успокоил, и мы вместе получили отличное настроение и незабываемые впечатления. Обязательно пойду ещё.
Яна
4 липня 2017
https://www.facebook.com/100003239160262
Муж сделал нам такой подарок, на наш маленький совместный праздник. Спустя пару месяцев решили пойти. Все было очень круто. Очень драйвовое впечатлени. Особенно хочу отметить работу инструктора Влада, который помогал и подсказывал, есди что-то не получалось.

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.