Подаруй майстер-клас скелелазіння!

подарували вже 2 596 разів
1 людина
90 хв.
Доступно з 5 років
Використати до 31.05.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Інструктор зустріне учня у залі та забезпечить усім необхідним — страхувальною системою і спеціальним взуттям. Після цього він покаже, як хапатися за виступи і правильно розподіляти вагу. Опанувавши основні прийоми скелелазіння, новачок спробує самостійно підкорити кілька маршрутів.

Чому ми вибрали скалоцентр La scala

Комплекс знаходиться у центрі міста. Для тренувань є критий і відкритий майданчики. Висота стіни в приміщенні — 4 м. На вулиці є 3 доріжки для скелелазіння 16 метрів заввишки. Перед заняттям можна розігріти м'язи в залі.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

36 відгуків

Зоя
27 квітня 2018
Скалолазание это отлично проведенное время! Яркие эмоции, всплеск адреналина, в общем, все было здорово.
Людмила
17 жовтня 2017
Долго же мы собирались на скалодром и наконец-то дошли, о чем не пожалели на минуту. ходили с ребенком 9-ти лет-дочка в восторге) пообещала ей теперь пару раз в месяц ездить! спасибо большое инструктору Роману -очень внимательный и приятный молодой человек) спасибо и ждите нас еще)))
Василий
10 жовтня 2017
Коллеги подарили сертификат на день рождения. Идея очень понравилась, раньше не занимался этим, но всегда было интересно попробовать. Все сработали четко, забронировали, перезванивали, отвечали на интересующие вопросы. Во время "впечатления" инструкторы были очень вежливы и доброжелательны. Был вместе с женой - ей хоть и понравилось, но она все равно боялась, персонал ее очень хорошо успокоил, и мы вместе получили отличное настроение и незабываемые впечатления. Обязательно пойду ещё.
Яна
4 липня 2017
https://www.facebook.com/100003239160262
Муж сделал нам такой подарок, на наш маленький совместный праздник. Спустя пару месяцев решили пойти. Все было очень круто. Очень драйвовое впечатлени. Особенно хочу отметить работу инструктора Влада, который помогал и подсказывал, есди что-то не получалось.

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.