101058
 

Подаруй майстер-клас скелелазіння!

Майстер-клас зі скелелазіння від досвідченого інструктора з повністю індивідуальним підходом. Заняття об'єднає і теорію, і практику цього захоплюючого спорту. Гостя скеледрому забезпечать усім необхідним — страхувальними системами і спеціальним взуттям для лазіння. З такою екіпіровкою він легко зможе підкорити штучні скелі різної висоти: 4-метрові підйоми в залі для тренувань або 16-метрові прямо під відкритим небом. детальніше...

1 люд. 90 хвилин Використати до 31.03.2019
200 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 2 518 раз
1 людина
90 хвилин
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 5 років
Використати до 31.03.2019

Майстер-клас скелелазіння — що це?

Унікальна можливість підкорити нові висоти в одному з найбільших скалодромних комплексів міста. В залежності від погодних умов, насолодитися захоплюючим підйомом доведеться на 4-метровій критій стіні або на 16-метровій, яка розташована open air. Кожна з них має свої переваги. В тонкощі скелелазіння присвятить професійний інструктор і видасть необхідну екіпіровку.

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить на територію скалодромного комплексу La scala, де його зустріне досвідчений інструктор. Він видасть спеціальне взуття і підбере надійну страхувальну систему, якщо тренування буде проходити на високій стіні. Після цього він розповість, як робити кроки і правильно розподіляти вагу тіла, щоб впевнено подолати «скелю». Щасливчику залишиться лише вибрати вподобану трасу — і він повністю готовий до захоплюючого підйому.

2 тренажера: в приміщенні і на повітрі

Пропонується випробувати 2 різновиди «скель»: криті та open air. У приміщенні розташована 4-метрова стіна, обладнана спеціальними виступами і особливо комфортна для новачків. Під відкритим небом знайшли своє місце 3 доріжки висотою 16 метрів. В разі підйому на них, надається надійна страхувальна система.

Супровід профі-інструктора

Учень буде освоювати майстерність скелелазіння в компанії досвідченого інструктора. Він розповість, як переносити вагу свого тіла таким чином, щоб легко долати будь-які ділянки маршруту. Він також допоможе підібрати спеціальне взуття відповідного розміру і пояснить, як користуватися страховкою.

Можливість відвідування у будь-яку пору року

В «арсеналі» скеледрому представлена як крита стіна, так і під відкритим небом. Тому погода точно не стане перешкодою процесу підкорення вершин.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Скалоцентр "La scala"
вул. Барикадна, 5/7 Показати на мапі

36 відгуків

З
Зоя
27 квітня 2018
Скалолазание это отлично проведенное время! Яркие эмоции, всплеск адреналина, в общем, все было здорово.

Л
Людмила
17 жовтня 2017
Долго же мы собирались на скалодром и наконец-то дошли, о чем не пожалели на минуту. ходили с ребенком 9-ти лет-дочка в восторге) пообещала ей теперь пару раз в месяц ездить! спасибо большое инструктору Роману -очень внимательный и приятный молодой человек) спасибо и ждите нас еще)))

В
Василий
10 жовтня 2017
Коллеги подарили сертификат на день рождения. Идея очень понравилась, раньше не занимался этим, но всегда было интересно попробовать. Все сработали четко, забронировали, перезванивали, отвечали на интересующие вопросы. Во время "впечатления" инструкторы были очень вежливы и доброжелательны. Был вместе с женой - ей хоть и понравилось, но она все равно боялась, персонал ее очень хорошо успокоил, и...
Коллеги подарили сертификат на день рождения. Идея очень понравилась, раньше не занимался этим, но всегда было интересно попробовать. Все сработали четко, забронировали, перезванивали, отвечали на интересующие вопросы. Во время "впечатления" инструкторы были очень вежливы и доброжелательны. Был вместе с женой - ей хоть и понравилось, но она все равно боялась, персонал ее очень хорошо успокоил, и мы вместе получили отличное настроение и незабываемые впечатления. Обязательно пойду ещё.

4 липня 2017
Муж сделал нам такой подарок, на наш маленький совместный праздник. Спустя пару месяцев решили пойти. Все было очень круто. Очень драйвовое впечатлени. Особенно хочу отметить работу инструктора Влада, который помогал и подсказывал, есди что-то не получалось.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень