100451
 

Подаруй майстер-клас скрапбукінгу!

Майстер-клас із скрапбукінгу дозволить навчитися основам декорування. Заняття тривалістю майже 3 години проходить індивідуально. На вибір можна навчитися створювати альбом для фото, блокнот для записів або кулінарну книгу. Усі необхідні інструменти та матеріали нададуть на місці, а готовий виріб можна буде забрати з собою. детальніше...

1 люд. до 3 годин Використати до 31.03.2019
500 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 516 раз
1 людина
до 3 годин
Все необхідне видається
Доступно з 12 років
Використати до 31.03.2019

Майстер-клас скрапбукінгу — що це?

Знайомство з основами скрапбукінгу тривалістю приблизно 180 хвилин дозволить навчитися мистецтву декорування паперово-картонних виробів. Навчання проходить індивідуально, всі необхідні інструменти та матеріали для заняття надаються в студії. Готовий виріб можна забрати з собою.

Як все відбувається?

Щасливчик візьме участь в індивідуальному майстер-класі із скрапбукінгу в студії Art-cart. Майстер розповість про основи декорування паперово-картонних виробів, надасть необхідні матеріали та інструменти для творчості. Під час заняття можна створити один з трьох виробів: альбом для фото, блокнот для записів або кулінарну книгу. Також готовий виріб додатково декорують. Взяти участь у майстер-класі може як дорослий, так і дитина доросліша 12 років.

3 години захоплюючого заняття творчістю

Всього за одне заняття майстер із скрапбукінгу навчить Щасливчика головним тонкощам захоплюючого мистецтва. Вміння на практиці застосувати кілька технік скрапбукінгу, розуміння основ декорування виробів та створення єдиного стилю — результат майже 180-хвилинного майстер-класу.

Hand-made виріб на вибір

Надається унікальна можливість відкрити для себе захоплюючий світ творчості та рукоділля! Можна оформити один з виробів на вибір:

  • кулінарну книгу — оригінальний дизайнерський записник для рецептів;
  • альбом для фото — створення альбому та декорування;
  • блокнот у м'якій обкладинці — із застосуванням коптського переплетення та оформленням внутрішніх сторінок.

Готовий шедевр на пам'ять

Результат своєї творчості можна забрати з собою. Виріб стане прикрасою для будинку або чудовим подарунком друзям. Уміння та навички, отримані на майстер-класі, дозволять продовжити заняття скрапбукінгом вдома, а все необхідне для цього можна купити в студії.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Студія Art-cart
пр. Дмитра Яворницького 60Д, ТЦ Галерея, 2пов. Показати на мапі

9 відгуків

3 червня 2016
Все безумно понравилось, сделали классную открыточку

21 червня 2015
Добрый день! Спасибо огромное ребятам bodo! Спасибо за внимание! Спасибо за организацию!!! Мы подарили впечатление нашей десятилетней дочери. Из десяти она выбрала скрапбукинг. И так вышло, что мастер-класс провели для неё одной (хотя это - групповой). Малышка - в восторге!!! Вдохновения Вам и творческих успехов!!!!!!!!

Я
Яна
18 жовтня 2014
Осенью такой подарок - панацея от всевозможных депрессий. Только заходишь в студию сразу хочется творить! Сначала предвкушение, потом вот это вдохновенное настроение, которого так не хватает обычно, и наконец - хорошие воспоминания! Занимаясь таким делом, сразу чувствуешь себя ЖЕНЩИНОЙ. Ощущение настолько полное, что хочется с ним не расставаться каждый день. Спасибо Бодо за такие добрые подарки...
Осенью такой подарок - панацея от всевозможных депрессий. Только заходишь в студию сразу хочется творить! Сначала предвкушение, потом вот это вдохновенное настроение, которого так не хватает обычно, и наконец - хорошие воспоминания! Занимаясь таким делом, сразу чувствуешь себя ЖЕНЩИНОЙ. Ощущение настолько полное, что хочется с ним не расставаться каждый день. Спасибо Бодо за такие добрые подарки. Я обязательно воспользуюсь случаем порадовать подруг.

Л
Лена
2 березня 2014
Красивый фотоальбом - готово! Что и требовалось доказать. Спасибо!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень