23116
 

Подаруй майстер-клас гри в сквош!

Персональне заняття з тренером, який за 60 хвилин навчить основам сквошу та розіграє кілька партій. Це парний вид спорту, який передбачає гру з використанням м'яча та ракеток. Інструктор пояснить правила, а потім зійдеться з новачком у поєдинку. Щоб процес був ще цікавішим, суперники будуть стояти пліч-о-пліч без використання сітки. Урок пройде на спеціальному закритому корті. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.08.2018
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 297 раз
1 людина
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 6 років
Використати до 31.08.2018

Майстер-клас сквошу — що це?

Індивідуальне заняття з досвідченим тренером, який навчить основам сквошу. Це парний вид спорту з використанням ракеток і м'яча, який потрібно по черзі відбивати від стіни або після першого відскоку від підлоги. Урок відбудеться на спеціальному закритому корті, оточеному стінами. Тривалість майстер-класу — одна година.

Як все відбувається?

Щасливчик вирушить у велнес-клуб Pride, де познайомиться з інструктором. Майстер проведе на закритий корт, видасть все необхідне та навчить техніці гри. Він покаже правильну стійку, пояснить правила подачі м'яча та підрахунку балів. Після теоретичної роботи з тренером настане черга зійтися з ним у поєдинку. Суперники не будуть відокремлені один від одного сіткою, а стануть пліч-о-пліч, що зробить заняття ще цікавішим. Після нього можна прийняти душ.

Англійський вид спорту

Сквош з'явився на початку XIX століття у Англії, а тому вважається англійською розвагою. Спершу його називали «рекетс» і лише в 1890 році він отримав нову назву.

Спаринг з професіоналом

Тренер не тільки навчить Щасливчика азам гри, але і складе гідну конкуренцію під час практичної частини заняття.

Робота над тілом

Сквош — це не тільки популярний вид спорту, але й відмінне тренування для м'язів і серцево-судинної системи. Він передбачає активні стрибки, вигини й удари ракеткою. Гра розвиває спритність, покращує координацію і підвищує концентрацію уваги.

Місце проведення враження:

Pride - Спорт-клуб
вул. Сімферопольська, 21 Показати на мапі

21 відгук

П
Павел
2 березня 2018
Прекрасная игра! Сначала думал, не справлюсь - стена сильный оппонент)) но если серьезно, то очень здорово. Нам с девушкой понравилось. Инструктор просто супер. Спасибо!

О
Ольга
4 серпня 2017
Очень шустрая позитивная игра, как оказалось. Даже для нулевого уровня новичка) Из чисто моих тараканов: здорово, что закрытый отдельный корт, только я и тренер — и никто посторонний не ржет с моих неуклюжих попыток попасть по мячику :D

19 липня 2017
Очень понравился мастер-класс сквоша. Место классное, тренер отличный, учил, помогал , подсказывал, терпел :) теперь хотим ходить на сквош, чудесное получилось знакомство с этим спортом

А
Анастасия
18 травня 2017
Сертификат подарили родители, до этого и не знала об этом сервисе. Порадовала возможность выбора и разбиение сертификата на два впечатления, вместо одного. Я долго не могла определиться между прогулкой на лошадках и картингом, в итоге выбрала третий вариант, самостоятельно, на сайте. В сквош играла впервые, но тренер действительно очень хороший и к средине занятия у меня начало получаться! :)...
Сертификат подарили родители, до этого и не знала об этом сервисе. Порадовала возможность выбора и разбиение сертификата на два впечатления, вместо одного. Я долго не могла определиться между прогулкой на лошадках и картингом, в итоге выбрала третий вариант, самостоятельно, на сайте. В сквош играла впервые, но тренер действительно очень хороший и к средине занятия у меня начало получаться! :) Единственное, что хотелось бы добавить: помимо спортивной одежды возьмите с собой воду и полотенце с тапочками для душа (он вам точно понадобиться после игры). Сотрудники bodo милые и вежливые. Очень рекомендую вам это впечатление.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень