23116
 

Подаруй майстер-клас гри в сквош!

Персональне заняття з тренером, який за 60 хвилин навчить основам сквошу та розіграє кілька партій. Це парний вид спорту, який передбачає гру з використанням м'яча та ракеток. Інструктор пояснить правила, а потім зійдеться з новачком у поєдинку. Щоб процес був ще цікавішим, суперники будуть стояти пліч-о-пліч без використання сітки. Урок пройде на спеціальному закритому корті. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
400 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 346 раз
1 людина
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 6 років
Використати до 31.03.2019

Майстер-клас сквошу — що це?

Індивідуальне заняття з досвідченим тренером, який навчить основам сквошу. Це парний вид спорту з використанням ракеток і м'яча, який потрібно по черзі відбивати від стіни або після першого відскоку від підлоги. Урок відбудеться на спеціальному закритому корті, оточеному стінами. Тривалість майстер-класу — одна година.

Як все відбувається?

Щасливчик вирушить у велнес-клуб Pride, де познайомиться з інструктором. Майстер проведе на закритий корт, видасть все необхідне та навчить техніці гри. Він покаже правильну стійку, пояснить правила подачі м'яча та підрахунку балів. Після теоретичної роботи з тренером настане черга зійтися з ним у поєдинку. Суперники не будуть відокремлені один від одного сіткою, а стануть пліч-о-пліч, що зробить заняття ще цікавішим. Після нього можна прийняти душ.

Англійський вид спорту

Сквош з'явився на початку XIX століття у Англії, а тому вважається англійською розвагою. Спершу його називали «рекетс» і лише в 1890 році він отримав нову назву.

Спаринг з професіоналом

Тренер не тільки навчить Щасливчика азам гри, але і складе гідну конкуренцію під час практичної частини заняття.

Робота над тілом

Сквош — це не тільки популярний вид спорту, але й відмінне тренування для м'язів і серцево-судинної системи. Він передбачає активні стрибки, вигини й удари ракеткою. Гра розвиває спритність, покращує координацію і підвищує концентрацію уваги.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Pride - Спорт-клуб
вул. Сімферопольська, 21 Показати на мапі

22 відгуків

L
Lubov
2 квітня 2018
Незабываемый подарок и невероятно позитивные впечатления от сквоша

П
Павел
2 березня 2018
Прекрасная игра! Сначала думал, не справлюсь - стена сильный оппонент)) но если серьезно, то очень здорово. Нам с девушкой понравилось. Инструктор просто супер. Спасибо!

4 серпня 2017
Очень шустрая позитивная игра, как оказалось. Даже для нулевого уровня новичка) Из чисто моих тараканов: здорово, что закрытый отдельный корт, только я и тренер — и никто посторонний не ржет с моих неуклюжих попыток попасть по мячику :D

19 липня 2017
Очень понравился мастер-класс сквоша. Место классное, тренер отличный, учил, помогал , подсказывал, терпел :) теперь хотим ходить на сквош, чудесное получилось знакомство с этим спортом

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень