Майстер-клас стрип-пластики

1 людина
60 хв.
Використати до 31.10.2019
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Стрип-пластика — це напрям, який об'єднує різні танцювальні техніки й акторську майстерність. На індивідуальному занятті хореограф навчить його основам і підкаже, як побороти сором'язливість. Вивчені рухи перетворяться на невелику зв'язку, яку потрібно повторити під музику.

Чому ми вибрали танцювальну школу Art studio 3/15

Відвідувати студію можна в будь-який зручний день. Є ранкові, обідні та вечірні заняття. Викладачі стрип-пластики:

  • Катерина Овсяникова — співзасновник і керівник студії, фіналістка та призер чемпіонатів з танцю на пілоні, дипломований тренер;
  • Аліна Ваврушкова — учасниця і переможець чемпіонатів з pole dance, сертифікований тренер з акробатики на пілоні.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

7 відгуків

Юлия
20 березня 2018
Было очень здорово, насыщено, позитивно! С Алиной было комфортно взаимодействовать!)) Рекомендую своим знакомым!
Яна
27 лютого 2018
Что больше всего понравилось? :всё, начиная от растяжки, небольшого танца и упражнений в конце Почему выбрали именно это впечатление? : нравятся танцы и очень давно хотелось попробовать такой вид танца =) Как Вы отнеслись к идее подарка-впечатления?: было очень приятно, так как я такие подарки делала, а мне еще не делали до этого Кто подарил подарок?: подруга на день рождения =))
Инна
23 серпня 2017
Впечатление "Урок стрип-пластики" мне подарила подруга на День рождения) Давно мечтала научиться танцевать на пилоне, но все путают Pole-dance и Strip-dance! Тренер с легкостью провела для меня занятие на пилоне - осталась очень довольна! Всем советую ;)
Анастасия
12 лютого 2015
https://www.facebook.com/100007164706806
Мне очень понравилось)) Для меня это было что-то новое . Тренер уделяла максимум внимания , очень хорошая девочка ) Очень очень понравилось . Спасибо)
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.