40638
 

Подаруй майстер-клас стрип-пластики!

Знайомство з новим танцювальним стилем — стрип-пластикою — у рамках індивідуального майстер-класу. Протягом 60 хвилин професійний хореограф буде розкривати секрети спокусливих рухів під музику. Базові елементи та ази акторської майстерності стануть підсумком першого заняття. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
250 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 469 раз
1 людина
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Використати до 31.03.2019

Майстер-клас стрип-пластики — що це?

Індивідуальний урок сучасного танцювального напрямку з професійним хореографом. Він познайомить з основами стрип-пластики, базовими рухами і акторською майстерністю — необхідним елементом спокусливого танцю. Заняття стрип-пластикою вчать володіти своїм тілом і гармонійно рухатися під музику.

Як все відбувається?

Щасливчик приїжджає в сучасну танцювальну студію. Тут він знайомиться з хореографом і розминається перед майстер-класом. Потім починається основна частина уроку, під час якої Щасливчик освоїть базові рухи стрип-пластики і навчиться граціозно рухатися. Тренер допоможе побачити себе з боку, стати впевненішим і розкутим. Він запропонує мікс різних технік, спрямованих на поліпшення фігури і зміцнення здоров'я. Заняття триватиме 60 хвилин.

Персональний тренер

Майстер-клас проходить індивідуально з тренером. Персональне навчання — найпродуктивніше, оскільки дозволяє хореографу підбирати вправи у відповідності з рівнем фізичної підготовки Щасливчика.

Впевненість і внутрішня свобода

Заняття стрип-пластикою допомогають знайти упевненість в собі і розслабитись. Кожен рух тут чуттєвий і граціозний, а танцювальні постановки несуть кращі традиції мистецтва спокуси.

Нові рухи

Вже на першому занятті Щасливчик освоїть базові елементи та ази акторської майстерності для імпровізацій. Його танцювальний арсенал значно поповниться зв'язками з нових оригінальних па.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Art studio 3/15
вул. Глінки, 1 (3-й поверх) Показати на мапі

7 відгуків

Ю
Юлия
20 березня 2018
Было очень здорово, насыщено, позитивно! С Алиной было комфортно взаимодействовать!)) Рекомендую своим знакомым!

Яна
27 лютого 2018
Что больше всего понравилось? :всё, начиная от растяжки, небольшого танца и упражнений в конце Почему выбрали именно это впечатление? : нравятся танцы и очень давно хотелось попробовать такой вид танца =) Как Вы отнеслись к идее подарка-впечатления?: было очень приятно, так как я такие подарки делала, а мне еще не делали до этого Кто подарил подарок?: подруга на день рождения =))

И
Инна
23 серпня 2017
Впечатление "Урок стрип-пластики" мне подарила подруга на День рождения) Давно мечтала научиться танцевать на пилоне, но все путают Pole-dance и Strip-dance! Тренер с легкостью провела для меня занятие на пилоне - осталась очень довольна! Всем советую ;)

12 лютого 2015
Мне очень понравилось)) Для меня это было что-то новое . Тренер уделяла максимум внимания , очень хорошая девочка ) Очень очень понравилось . Спасибо)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень