40638
 

Подаруй майстер-клас стрип-пластики!

Знайомство з новим танцювальним стилем — стрип-пластикою — у рамках індивідуального майстер-класу. Протягом 60 хвилин професійний хореограф буде розкривати секрети спокусливих рухів під музику. Базові елементи та ази акторської майстерності стануть підсумком першого заняття. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.07.2018
250 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 405 раз
1 людина
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Використати до 31.07.2018

Майстер-клас стрип-пластики — що це?

Індивідуальний урок сучасного танцювального напрямку з професійним хореографом. Він познайомить з основами стрип-пластики, базовими рухами і акторською майстерністю — необхідним елементом спокусливого танцю. Заняття стрип-пластикою вчать володіти своїм тілом і гармонійно рухатися під музику.

Як все відбувається?

Щасливчик приїжджає в сучасну танцювальну студію. Тут він знайомиться з хореографом і розминається перед майстер-класом. Потім починається основна частина уроку, під час якої Щасливчик освоїть базові рухи стрип-пластики і навчиться граціозно рухатися. Тренер допоможе побачити себе з боку, стати впевненішим і розкутим. Він запропонує мікс різних технік, спрямованих на поліпшення фігури і зміцнення здоров'я. Заняття триватиме 60 хвилин.

Персональний тренер

Майстер-клас проходить індивідуально з тренером. Персональне навчання — найпродуктивніше, оскільки дозволяє хореографу підбирати вправи у відповідності з рівнем фізичної підготовки Щасливчика.

Впевненість і внутрішня свобода

Заняття стрип-пластикою допомогають знайти упевненість в собі і розслабитись. Кожен рух тут чуттєвий і граціозний, а танцювальні постановки несуть кращі традиції мистецтва спокуси.

Нові рухи

Вже на першому занятті Щасливчик освоїть базові елементи та ази акторської майстерності для імпровізацій. Його танцювальний арсенал значно поповниться зв'язками з нових оригінальних па.

Місце проведення враження:

Art studio 3/15
вул. Глінки, 1 (3-й поверх) Показати на мапі

5 відгуків реальних людей

И
Инна
23 серпня 2017
Впечатление "Урок стрип-пластики" мне подарила подруга на День рождения) Давно мечтала научиться танцевать на пилоне, но все путают Pole-dance и Strip-dance! Тренер с легкостью провела для меня занятие на пилоне - осталась очень довольна! Всем советую ;)

12 лютого 2015
Мне очень понравилось)) Для меня это было что-то новое . Тренер уделяла максимум внимания , очень хорошая девочка ) Очень очень понравилось . Спасибо)

К
Кристина
8 жовтня 2013
Этот подарок получила от парня) Сначала восприняла как подвох, но занятие развеяло мои опасения. В этом искусстве нет ничего вульгарного, все построено на пластичных движениях. Думаю, каждая девушка должна научиться этому искусству!

Н
Надежда
10 вересня 2013
Последний раз занималась танцами еще в школе) Захотелось попробовать себя в этом популярном на сегодня направлении) В первую очередь, здорово, что занятие индивидуальное - тренер уделял мне каждую секунду своего времени, моментально исправляя все ошибки. Взяла для себя много нового!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень