101628
 

Подаруй майстер-клас танцю на пілоні!

Персональне заняття з хореографом, який познайомить із популярним танцювальним напрямком — pole-dance. Під час годинного уроку тренер допоможе опанувати нескладні обертання біля пілона й розповість про ази незвичайного танцю. Для заняття знадобиться зручний облягаючий одяг. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
250 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 410 раз
1 людина
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Не рекомендується вагітним
Використати до 31.03.2019

Майстер-клас танцю на пілоні — що це?

Урок граційного міксу з акробатики та хореографії. Танець на пілоні — сучасний вид спорту, що вимагає хорошої фізичної підготовки для виконання трюків. Професійний хореограф допоможе опанувати ази й деякі базові елементи pole-dance на спеціальній вертикальній жердині.

Як все відбувається?

Щасливчик приїде в сучасну студію й познайомиться з тренером. Перед заняттям необхідно переодягнутися в зручний спортивний одяг і розігріти м'язи. Хореограф розкаже трохи про види елементів у pole-dance та допоможе опанувати прості обльоти навколо пілона. Майстер-клас проходить в індивідуальному форматі, тому тренер зможе контролювати всі нюанси виконання вправ і стежити за досягненням найкращого результату. Урок триває 60 хвилин.

Індивідуальне заняття

Майстер-клас танцю на пілоні проходить персонально з досвідченим хореографом. Він оцінить фізичну підготовку Щасливчика та підбере оптимальні вправи й трюки.

Ефективне тренування

Під час заняття пілон виступає у ролі тренажера: за нього потрібно чіплятися руками й ногами, утримуючи власний вагу в різних положеннях. Регулярні тренування допомагають розвинути м'язи преса, спини, рук, ніг, а також опрацювати розтяжку та гнучкість.  

Нові танцювальні навички

Pole-dance складається не тільки з завчених трюків, але й із імпровізованих рухів, що вимагають акторської майстерності. Вже на першому занятті вдасться опануваати основи імпровізації й нескладні елементи.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Art studio 3/15
вул. Глінки, 1 (3-й поверх) Показати на мапі

6 відгуків

О
Ольга
7 серпня 2017
Спасибо большое компании BODO за впечатление. Мечты сбываются)) Отдельное спасибо тренеру Марии за качественно и профессионально проведеную тренеровку, вышла из зала уставшая но счастливая!

Т
Таня
13 червня 2017
Очень понравился мастер-класс, эффективная тренировка абсолютно всех групп мышц, большое спасибо тренеру!

Л
Лиза
29 лютого 2016
аааа, я в полном восторге))) жду годовщины свадьбы чтобы станцевать мужу, уже и пилон домой установить заказала))

15 вересня 2015
Мне понравилось ,хорошо проведенные 90 минут) милые и внимательные девочки )

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень