40634
 

Подаруй майстер-клас танцю!

Рідкісний шанс вивчити міні-танець в будь-якому стилі: від хіп-хопу до стрип-пластики! Урок відбудеться в індивідуальному форматі, а тренера підберуть з відповідною кваліфікацією. Професіонал познайомить з базовими танцювальними фігурами, а також допоможе створити ритмічну фінальну композицію! Після серії репетицій можна буде виконати постановку під музику. детальніше...

1 люд. 90 хв Використати до 31.07.2018
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 915 раз
1 людина
90 хв
Форма одягу - спортивна
Доступно з 4 років
Використати до 31.07.2018

Майстер-клас танцю — що це?

Шанс познайомитися з одним з найпопулярніших танцювальних напрямків — від сучасних House і Hip-Hop до Vogue! Урок проводить досвідчений викладач в індивідуальному форматі, що робить його максимально ефективним як для новачків, так і для профі. Під кінець заняття можна вивчити повноцінну танцювальну композицію та виконати її під музику. Заняття відбудеться в просторому залі з дзеркалами до стелі і потужною аудіосистемою.

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить у студію танцю Art Dream, де його зустріне досвідчений танцюрист і запросить в спеціально обладнаний зал. Потім профі проведе невелику розминку і познайомить учня з базовими рухами, притаманними обраному стилю. Після того, як Щасливчик освоїть основні кроки й повороти, викладач допоможе об'єднати їх в гармонійну композицію у вигляді міні-танцю. Триватиме заняття біля 1,5 години.

Індивідуальний формат заняття

Щасливчик осягатиме мистецтво танцю в компанії досвідченого тренера. Він побудує заняття таким чином, щоб врахувати всі навички гостя і досягти максимального результату з майстер-класу. Новачок зможе навчитися основам правильної розтяжки і базовим танцювальним фігурам, а також вивчить міні-композицію.

Стиль на вибір

Щасливчик освоїть будь-який танцювальний стиль, що сподобається найбільше. Для цього треба лише попередньо узгодити свій вибір з тренером. Пропонуються наступні напрямки:

 • House;
 • Hip-Hop;
 • Lady-style;
 • Jazz-funk;
 • Vogue;
 • Sexy-jazz;
 • Twerk;
 • Booty;
 • Strip plastika;
 • Stretching.

Повноцінна танцювальна композиція

Досвідчений тренер допоможе учневі освоїти невелику танцювальну композицію в обраному заздалегідь стилі. Урок займає 1,5 години, цього вистачає для всіх етапів підготовки. З набутими навичками новоспечений танцюрист зможе спробувати свої сили у компанії близьких або на танцполі!

Місце проведення враження:

Студія танцю Art dream
вул. Воскресенська (колишня вул. Леніна), 10, 4-й поверх Показати на мапі

6 відгуків реальних людей

В
Вика
14 січня 2017
Безумно рада своему новогоднему подарку! Давно хотела заняться танцами - и вот, теперь "не отверчусь" буду ходить на занятия и готовиться к лету) Студия классная и хореограф умничка. Правда крепатура жуткая после первого занятия, но что поделать, надо работать!)

С
София
15 вересня 2014
Контемпорари - моя новая любовь. Танцую давно, люблю повторять видеоуроки, выбирать какие-то движения из постановок. Это мое давнее хобби, так что друзья с подарком не прогадали. Свой сертификат я активировала через месяц после получения - проблем никаких не возникло. Хочу написать спасибо за прекрасную тренировку. И получилось, что мы творили вдвоем. Могу сказать, это очень вдохновляет. Хотя я...
Контемпорари - моя новая любовь. Танцую давно, люблю повторять видеоуроки, выбирать какие-то движения из постановок. Это мое давнее хобби, так что друзья с подарком не прогадали. Свой сертификат я активировала через месяц после получения - проблем никаких не возникло. Хочу написать спасибо за прекрасную тренировку. И получилось, что мы творили вдвоем. Могу сказать, это очень вдохновляет. Хотя я настолько обожаю танцевать, что меня вдохновляет все. Даже музыку включать не надо

И
Инга
4 квітня 2014
в "танцуют все" так офигительно раньше гомес танцевал джазфанк, что я заболела... А тут на тебе подарочек от подруги - класс танца. Говорит пойди и попробуй. Ну я и пошла. Если учесть что я никода танцами не занималась, то у меня получалось хорошо.

Л
Лиля
1 жовтня 2013
На мастер-классе изучали основы!) Не все сразу получалось, но тренер добилась от меня своего. Выучили под конец небольшой танец)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень