40634
 

Подаруй майстер-клас танцю!

Рідкісний шанс вивчити міні-танець в будь-якому стилі: від хіп-хопу до стрип-пластики! Урок відбудеться в індивідуальному форматі, а тренера підберуть з відповідною кваліфікацією. Професіонал познайомить з базовими танцювальними фігурами, а також допоможе створити ритмічну фінальну композицію! Після серії репетицій можна буде виконати постановку під музику. детальніше...

1 люд. 90 хв Використати до 31.03.2019
300 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 996 раз
1 людина
90 хв
Форма одягу - спортивна
Доступно з 4 років
Використати до 31.03.2019

Майстер-клас танцю — що це?

Шанс познайомитися з одним з найпопулярніших танцювальних напрямків — від сучасних House і Hip-Hop до Vogue! Урок проводить досвідчений викладач в індивідуальному форматі, що робить його максимально ефективним як для новачків, так і для профі. Під кінець заняття можна вивчити повноцінну танцювальну композицію та виконати її під музику. Заняття відбудеться в просторому залі з дзеркалами до стелі і потужною аудіосистемою.

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить у студію танцю Art Dream, де його зустріне досвідчений танцюрист і запросить в спеціально обладнаний зал. Потім профі проведе невелику розминку і познайомить учня з базовими рухами, притаманними обраному стилю. Після того, як Щасливчик освоїть основні кроки й повороти, викладач допоможе об'єднати їх в гармонійну композицію у вигляді міні-танцю. Триватиме заняття біля 1,5 години.

Індивідуальний формат заняття

Щасливчик осягатиме мистецтво танцю в компанії досвідченого тренера. Він побудує заняття таким чином, щоб врахувати всі навички гостя і досягти максимального результату з майстер-класу. Новачок зможе навчитися основам правильної розтяжки і базовим танцювальним фігурам, а також вивчить міні-композицію.

Стиль на вибір

Щасливчик освоїть будь-який танцювальний стиль, що сподобається найбільше. Для цього треба лише попередньо узгодити свій вибір з тренером. Пропонуються наступні напрямки:

 • House;
 • Hip-Hop;
 • Lady-style;
 • Jazz-funk;
 • Vogue;
 • Sexy-jazz;
 • Twerk;
 • Booty;
 • Strip plastika;
 • Stretching.

Повноцінна танцювальна композиція

Досвідчений тренер допоможе учневі освоїти невелику танцювальну композицію в обраному заздалегідь стилі. Урок займає 1,5 години, цього вистачає для всіх етапів підготовки. З набутими навичками новоспечений танцюрист зможе спробувати свої сили у компанії близьких або на танцполі!

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Art dream - Студія танцю
вул. Воскресенська (колишня вул. Леніна), 10, 4-й поверх Показати на мапі

7 відгуків

С
София
21 липня 2018
Получила подарочный сертификат на день рождения, была безумно счастлива, когда нашла в списке предложеных Впечатлений танцы! Дооолго я, конечно, выбирала и остановилось на контемпе. Попала на первую тренировку и поняла, что это именно то, что я искала, все такое нежное, плавное. Занимаюсь у весьма милой хореографши Жене, которая не заставляет прыгнуть выше головы) Каждый старается в меру своих...
Получила подарочный сертификат на день рождения, была безумно счастлива, когда нашла в списке предложеных Впечатлений танцы! Дооолго я, конечно, выбирала и остановилось на контемпе. Попала на первую тренировку и поняла, что это именно то, что я искала, все такое нежное, плавное. Занимаюсь у весьма милой хореографши Жене, которая не заставляет прыгнуть выше головы) Каждый старается в меру своих возможностей! Хороший зал и вообще все условия. Большое спасибо компании Bodо и моей дорогой крестной Анджеле за подарочек))

В
Вика
14 січня 2017
Безумно рада своему новогоднему подарку! Давно хотела заняться танцами - и вот, теперь "не отверчусь" буду ходить на занятия и готовиться к лету) Студия классная и хореограф умничка. Правда крепатура жуткая после первого занятия, но что поделать, надо работать!)

С
София
15 вересня 2014
Контемпорари - моя новая любовь. Танцую давно, люблю повторять видеоуроки, выбирать какие-то движения из постановок. Это мое давнее хобби, так что друзья с подарком не прогадали. Свой сертификат я активировала через месяц после получения - проблем никаких не возникло. Хочу написать спасибо за прекрасную тренировку. И получилось, что мы творили вдвоем. Могу сказать, это очень вдохновляет. Хотя я...
Контемпорари - моя новая любовь. Танцую давно, люблю повторять видеоуроки, выбирать какие-то движения из постановок. Это мое давнее хобби, так что друзья с подарком не прогадали. Свой сертификат я активировала через месяц после получения - проблем никаких не возникло. Хочу написать спасибо за прекрасную тренировку. И получилось, что мы творили вдвоем. Могу сказать, это очень вдохновляет. Хотя я настолько обожаю танцевать, что меня вдохновляет все. Даже музыку включать не надо

И
Инга
4 квітня 2014
в "танцуют все" так офигительно раньше гомес танцевал джазфанк, что я заболела... А тут на тебе подарочек от подруги - класс танца. Говорит пойди и попробуй. Ну я и пошла. Если учесть что я никода танцами не занималась, то у меня получалось хорошо.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень