102397
 

Подаруй майстер-клас TRX для двох!

Функціональний тренінг для двох під керівництвом персонального інструктора. Під час заняття буде використовуватися спеціальна підвісна система з еластичних петель. Професійний тренер підбере кожному спортсменові комплекс вправ та навчить користуватися тренажером. Заняття триває 60 хвилин. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.05.2018
2 людини
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 10 років
Використати до 31.05.2018

Майстер-клас TRX для двох — що це?

Індивідуальне заняття в спеціалізованому клубі TRX. Сертифікований інструктор познайомить із незвичайним видом спорту й підбере комфортне навантаження. Новачки будуть виконувати вправи у підвішеному стані, протягнувши руки або ноги в тренувальні петлі. Заняття «на вазі» допоможе опрацювати всі групи м'язів, розвинути силу і витривалість.

Як все відбувається?

Щасливчик із другом вирушить у TRX клуб Bezone, де їх зустріне досвідчений тренер. Він оцінить рівень фізичної підготовки спортсменів і покаже, як користуватися петлями. Заняття починається з розминки, після чого можна буде взятися до основного комплексу вправ. Протягом всього тренування, профі буде стежити за самопочуттям Щасливчиків. Всього друзі проведуть у клубі 1 годину.

Безпечний вид спорту

Тренуючись за допомогою TRX, практично неможливо собі нашкодити — підвісна система знімає навантаження на хребет. Тому займатися функціональним тренінгом можна навіть з травмами спини.

Не потрібні спеціальні навички

Досвідчений тренер підбере посильне навантаження для людини з будь-яким рівнем підготовки. Новачкам покаже базові вправи, а досвідченим спортсменам розробить складніший комплекс.

Є все необхідне

Щоб освіжитися після тренування, Щасливчикам не потрібно брати з собою приладдя для лазні. Гель для душу та рушники можна взяти на місці. Також у клубі є зручна роздягальня, де можна залишити речі та перевдягнутися в змінний одяг.

Місце проведення враження:

Bezone - TRX клуб
вул. Набережна Перемоги, 26-Б Показати на мапі

1 відгук

А
Алена
19 липня 2017
Получила от коллег в подарок сертификат Бодо. Из всех впечатлений заинтересовал больше всего TRX, поэтому уже через неделю мы с лучшей подругой пришли в спортклуб. Остались в восторге! Тренер очень внимательный, постоянно следил за пульсом и помогал с упражнениями. Теперь хотим купить абонемент!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень