Подаруй майстер-клас TRX для двох!

подарували вже 40 разів
2 людини
60 хв.
Доступно з 10 років
Форма одягу - спортивна
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

TRX — це вид силового тренінгу з використанням підвісних ременів. Вони дозволяють уникнути тиску на хребет. Персональний інструктор складе для новачків індивідуальну програму і навчить користуватися тренажером. Заняття розпочнеться з розминки, після чого можна буде приступити до основного комплексу вправ. Прислухаючись до порад тренера, друзі пропрацюють різні групи м'язів.

Чому ми вибрали TRX-клуб Bezone

Це єдиний спеціалізований TRX-клуб в місті. Він обладнаний оригінальними підвісними системами. У клубі є душова — гель і рушники можна взяти на місці. Тренування підходить спортсменам з будь-яким рівнем підготовки.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Сергей
11 декабря 2017
Впечатление осталось самое позитивное. Спортклуб очень комфортный, компактный, ничего лишнего. Тренировка на TRX петлях отличная, тренер - супер! Единственное, что хотелось порекомендовать выбирающим это впечатление, это то, что оно все-таки предполагает определённый уровень физической подготовленности. Если человек долгое время вообще не занимался физическими упражнениями, то ему будет тяжеловато. Однако для любителей активного отдыха однозначно рекомендую.
Алена
19 июля 2017
Получила от коллег в подарок сертификат Бодо. Из всех впечатлений заинтересовал больше всего TRX, поэтому уже через неделю мы с лучшей подругой пришли в спортклуб. Остались в восторге! Тренер очень внимательный, постоянно следил за пульсом и помогал с упражнениями. Теперь хотим купить абонемент!

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки