102397
 

Подаруй майстер-клас TRX для двох!

Функціональний тренінг для двох під керівництвом персонального інструктора. Під час заняття буде використовуватися спеціальна підвісна система з еластичних петель. Професійний тренер підбере кожному спортсменові комплекс вправ та навчить користуватися тренажером. Заняття триває 60 хвилин. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
700 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 39 раз
2 людини
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 10 років
Використати до 31.03.2019

Майстер-клас TRX для двох — що це?

Індивідуальне заняття в спеціалізованому клубі TRX. Сертифікований інструктор познайомить із незвичайним видом спорту й підбере комфортне навантаження. Новачки будуть виконувати вправи у підвішеному стані, протягнувши руки або ноги в тренувальні петлі. Заняття «на вазі» допоможе опрацювати всі групи м'язів, розвинути силу і витривалість.

Як все відбувається?

Щасливчик із другом вирушить у TRX клуб Bezone, де їх зустріне досвідчений тренер. Він оцінить рівень фізичної підготовки спортсменів і покаже, як користуватися петлями. Заняття починається з розминки, після чого можна буде взятися до основного комплексу вправ. Протягом всього тренування, профі буде стежити за самопочуттям Щасливчиків. Всього друзі проведуть у клубі 1 годину.

Безпечний вид спорту

Тренуючись за допомогою TRX, практично неможливо собі нашкодити — підвісна система знімає навантаження на хребет. Тому займатися функціональним тренінгом можна навіть з травмами спини.

Не потрібні спеціальні навички

Досвідчений тренер підбере посильне навантаження для людини з будь-яким рівнем підготовки. Новачкам покаже базові вправи, а досвідченим спортсменам розробить складніший комплекс.

Є все необхідне

Щоб освіжитися після тренування, Щасливчикам не потрібно брати з собою приладдя для лазні. Гель для душу та рушники можна взяти на місці. Також у клубі є зручна роздягальня, де можна залишити речі та перевдягнутися в змінний одяг.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Bezone - TRX клуб
вул. Набережна Перемоги, 26-Б Показати на мапі

2 відгуки

С
Сергей
11 грудня 2017
Впечатление осталось самое позитивное. Спортклуб очень комфортный, компактный, ничего лишнего. Тренировка на TRX петлях отличная, тренер - супер! Единственное, что хотелось порекомендовать выбирающим это впечатление, это то, что оно все-таки предполагает определённый уровень физической подготовленности. Если человек долгое время вообще не занимался физическими упражнениями, то ему будет...
Впечатление осталось самое позитивное. Спортклуб очень комфортный, компактный, ничего лишнего. Тренировка на TRX петлях отличная, тренер - супер! Единственное, что хотелось порекомендовать выбирающим это впечатление, это то, что оно все-таки предполагает определённый уровень физической подготовленности. Если человек долгое время вообще не занимался физическими упражнениями, то ему будет тяжеловато. Однако для любителей активного отдыха однозначно рекомендую.

А
Алена
19 липня 2017
Получила от коллег в подарок сертификат Бодо. Из всех впечатлений заинтересовал больше всего TRX, поэтому уже через неделю мы с лучшей подругой пришли в спортклуб. Остались в восторге! Тренер очень внимательный, постоянно следил за пульсом и помогал с упражнениями. Теперь хотим купить абонемент!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень