Подаруй майстер-клас TRX!

подарували вже 214 рази
1 людина
60 хв.
Доступно з 10 років
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

TRX — це вид силових тренувань на петлях, де в якості основного навантаження використовується власна вага. Персональний інструктор пояснить, як користуватися підвісними ременями, і покаже кілька вправ. Потім спортсмен пропрацює різні групи м'язів під наглядом тренера. Заняття допоможе розвинути витривалість і поліпшити гнучкість.

Чому ми вибрали TRX-клуб Bezone

Bezone — єдиний клуб в Дніпрі, який спеціалізується виключно на силових тренуваннях TRX. Спортзал розташований в центрі міста. Відвідувати заняття можуть спортсмени з будь-яким рівнем підготовки. Тренування проводять три сертифікованих інструктора. У спортзалі є роздягальні і душові.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Сергей
11 грудня 2017
Впечатление осталось самое позитивное. Спортклуб очень комфортный, компактный, ничего лишнего. Тренировка на TRX петлях отличная, тренер - супер! Единственное, что хотелось порекомендовать выбирающим это впечатление, это то, что оно все-таки предполагает определённый уровень физической подготовленности. Если человек долгое время вообще не занимался физическими упражнениями, то ему будет тяжеловато. Однако для любителей активного отдыха однозначно рекомендую.
Алена
19 липня 2017
Получила от коллег в подарок сертификат Бодо. Из всех впечатлений заинтересовал больше всего TRX, поэтому уже через неделю мы с лучшей подругой пришли в спортклуб. Остались в восторге! Тренер очень внимательный, постоянно следил за пульсом и помогал с упражнениями. Теперь хотим купить абонемент!

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.