102396
 

Подаруй майстер-клас TRX!

Індивідуальне тренування з інструктором за системою Total Body Resistance Exercise. Новачку доведеться займатися на спеціальних підвісних петлях — як обтяження використовується тільки власна вага. Професійний тренер підбере оптимальний комплекс вправ та простежить за технікою виконання. Заняття триває 60 хвилин. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
500 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 200 раз
1 людина
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 10 років
Використати до 31.03.2019

Майстер-клас TRX — що це?

Заняття з використанням спеціального спортивного інвентарю — підвісних ременів TRX. Еластичні петлі роблять звичні вправи складнішими — працюючи з вагою власного тіла, людина задіює всі м'язи тіла. Також TRX покращує поставу та розвиває гнучкість без прямого навантаження на хребет. Тому займатися функціональним тренінгом можуть люди з будь-яким рівнем фізичної підготовки.

Як все відбувається?

Щасливчик вирушить у спеціалізований TRX клуб Bezone. Тут його зустріне професійний тренер, який проведе зі спортсменом докладний інструктаж і визначить рівень його фізичної підготовки. Після розминки на Щасливчика чекає комплекс вправ на ременях. Протягом всього тренування інструктор буде контролювати навантаження. Майстер-клас займе 60 хвилин.

Для новачків і профі

Майстер-клас TRX підійде людям із різним рівнем підготовки. Початківцям спортсменам тренер покаже, як працювати з петлями та скоректує техніку, а для досвідчених підбере ефективний комплекс вправ.

Індивідуальне заняття

Упродовж всього тренування персональний інструктор буде стежити за технікою вправ і самопочуттям Щасливчика. Якщо необхідно, профі відрегулює висоту петель і підбере комфортне навантаження новачкові.

Спеціалізований клуб TRX

У Bezone є все необхідне для занять — зручна роздягальня, обладнаний зал і душова, де Щасливчик може освіжитися одразу після майстер-класу. Гель для душу та рушники можна взяти на місці.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Bezone - TRX клуб
вул. Набережна Перемоги, 26-Б Показати на мапі

2 відгуки

С
Сергей
11 грудня 2017
Впечатление осталось самое позитивное. Спортклуб очень комфортный, компактный, ничего лишнего. Тренировка на TRX петлях отличная, тренер - супер! Единственное, что хотелось порекомендовать выбирающим это впечатление, это то, что оно все-таки предполагает определённый уровень физической подготовленности. Если человек долгое время вообще не занимался физическими упражнениями, то ему будет...
Впечатление осталось самое позитивное. Спортклуб очень комфортный, компактный, ничего лишнего. Тренировка на TRX петлях отличная, тренер - супер! Единственное, что хотелось порекомендовать выбирающим это впечатление, это то, что оно все-таки предполагает определённый уровень физической подготовленности. Если человек долгое время вообще не занимался физическими упражнениями, то ему будет тяжеловато. Однако для любителей активного отдыха однозначно рекомендую.

А
Алена
19 липня 2017
Получила от коллег в подарок сертификат Бодо. Из всех впечатлений заинтересовал больше всего TRX, поэтому уже через неделю мы с лучшей подругой пришли в спортклуб. Остались в восторге! Тренер очень внимательный, постоянно следил за пульсом и помогал с упражнениями. Теперь хотим купить абонемент!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень