102396
 

Подаруй майстер-клас TRX!

Індивідуальне тренування з інструктором за системою Total Body Resistance Exercise. Новачку доведеться займатися на спеціальних підвісних петлях — як обтяження використовується тільки власна вага. Професійний тренер підбере оптимальний комплекс вправ та простежить за технікою виконання. Заняття триває 60 хвилин. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.05.2018
500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 37 раз
1 людина
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 10 років
Використати до 31.05.2018

Майстер-клас TRX — що це?

Заняття з використанням спеціального спортивного інвентарю — підвісних ременів TRX. Еластичні петлі роблять звичні вправи складнішими — працюючи з вагою власного тіла, людина задіює всі м'язи тіла. Також TRX покращує поставу та розвиває гнучкість без прямого навантаження на хребет. Тому займатися функціональним тренінгом можуть люди з будь-яким рівнем фізичної підготовки.

Як все відбувається?

Щасливчик вирушить у спеціалізований TRX клуб Bezone. Тут його зустріне професійний тренер, який проведе зі спортсменом докладний інструктаж і визначить рівень його фізичної підготовки. Після розминки на Щасливчика чекає комплекс вправ на ременях. Протягом всього тренування інструктор буде контролювати навантаження. Майстер-клас займе 60 хвилин.

Для новачків і профі

Майстер-клас TRX підійде людям із різним рівнем підготовки. Початківцям спортсменам тренер покаже, як працювати з петлями та скоректує техніку, а для досвідчених підбере ефективний комплекс вправ.

Індивідуальне заняття

Упродовж всього тренування персональний інструктор буде стежити за технікою вправ і самопочуттям Щасливчика. Якщо необхідно, профі відрегулює висоту петель і підбере комфортне навантаження новачкові.

Спеціалізований клуб TRX

У Bezone є все необхідне для занять — зручна роздягальня, обладнаний зал і душова, де Щасливчик може освіжитися одразу після майстер-класу. Гель для душу та рушники можна взяти на місці.

Місце проведення враження:

Bezone - TRX клуб
вул. Набережна Перемоги, 26-Б Показати на мапі

1 відгук

А
Алена
19 липня 2017
Получила от коллег в подарок сертификат Бодо. Из всех впечатлений заинтересовал больше всего TRX, поэтому уже через неделю мы с лучшей подругой пришли в спортклуб. Остались в восторге! Тренер очень внимательный, постоянно следил за пульсом и помогал с упражнениями. Теперь хотим купить абонемент!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень