23137
 

Подаруй майстер-клас управління яхтою!

Персональний урок з управління яхтою в поєднанні з незабутнім відпочинком у компанії близької людини! Проводять заняття професійний капітан та його помічник, які навчать свого гостя поводитися зі штурвалом, тримати курс, піднімати й опускати вітрила. Маршрут катання починається в затоці біля Усть-Самарського мосту, а далі напрямок руху судна задає початківець-яхтсмен! Зверніть увагу, що навчання передбачає цілих 4 години практики — прямо на воді! детальніше...

2 люд. 4 години Використати до 31.10.2018
2 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 375 раз
2 людини
4 години
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Можна привести глядачів
Використати до 31.10.2018

Майстер-клас управління яхтою — що це?

Знайомство з основами управління крейсерською яхтою в супроводі досвідченого капітана. Середня швидкість яхти — близько 20 км/год. Водна пригода стартує в акваторії затоки біля Усть-Самарського мосту. Подальший маршрут обирається на власний розсуд. Це можливість не тільки відчути себе в ролі справжніх яхтсменів, але й весело провести час з близькими на прогулянковому судні!

Як все відбувається?

Щасливчик зможе запросити з собою одного дорослого та одну дитину. Вони зустрінуться з професійним капітаном біля Усть-Самарського мосту. Піднявшись на яхту, інструктор проведе короткий екскурс по судну і розповість про правила безпеки. Після цього капітан покаже, як управляти яхтою, попутно пояснюючи всі нюанси. Потім Щасливчик зможе самостійно взяти в руки штурвал та перевірити отримані знання на практиці! Його друг допоможе в цій цікавій справі. При бажанні компанія також зможе відвідати каюти яхти і зробити невелику перерву в навчанні.

4 години практики

За час майстер-класу гості встигнуть не лише відпочити в комфортабельних каютах яхти, але і вдосталь накататися, особисто взявши участь в управлінні. Процес навчання будуть контролювати досвідчений капітан і його помічник — вони допоможуть порадами та будуть стежити за курсом водної прогулянки.

Вітрильна крейсерська яхта

Навчання відбудеться на прогулянковій яхті «Скат». Яхта має міцний корпус, що робить судно максимально стійким. Розмір вітрил дозволяє яхті легко маневрувати при будь-якій погоді. Судно відрізняється відносною простотою в управлінні, тому з ним зможуть впоратися навіть новачки.

Корисні навички

Під час майстер-класу кожен бажаючий зможе освоїти:

  • основні навички роботи з шкотами і вітрилами;
  • прийоми управління яхтою;
  • правильну морську термінологію.

Місце проведення враження:

Яхти Дніпра - Оренда яхт
Яхт-клуб Дніпро Показати на мапі

18 відгуків реальних людей

25 вересня 2017
- Что больше всего понравилось? Сам процесс безумно понравился. Капитан отлично выполнял свою работу. Я прошел небольшое обучение хождению на яхте под парусом, а так же мы прогулялись вниз по Днепру до замка Кодак и первых порогов. Отличное впечатление! Почему выбрали именно это впечатление? - Выбирала жена, это её подарок. Как Вы отнеслись к идее подарка-впечатления? - Неплохая идея. Кто подарил подарок? - Жена.

А
Александр
25 серпня 2017
Очень интересный мастер-класс!

М
Максим
16 серпня 2017
Мы очень хорошо провели время. Катились на яхте, купались посреди Днепра. Шкипер Александр обучал управлению яхтой. Жена и дочь остались довольны. Спасибо.

И
Иван
3 липня 2017
Мастер-класс очень понравился! Большое спасибо шкиперу Александру, очень приятный в общении и интересный человек, с огромным опытом хождения на судах. Нам повезло с погодой, она была очень разнообразной за те 4 с небольшим часа, когда проходило наше плавание. И солнце, и дождь, и шквал - соответственно, требовалось быстрое реагирование на изменение погоды, ставили и спускали паруса, меняли курс и т.д. Запомним это впечатление надолго!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень