23137
 

Подаруй майстер-клас управління яхтою!

Персональний урок з управління яхтою у поєднанні з незабутнім відпочинком у компанії близької людини! Проводять заняття професійний капітан та його помічник. Вони навчать працювати зі штурвалом, тримати курс, піднімати й опускати вітрила. Маршрут катання починається в затоці біля Усть-Самарського мосту, а далі напрямок руху судна задає початківець-яхтсмен! Навчання передбачає цілих 4 години практики — прямо на воді! детальніше...

2 люд. 4 години Використати до 28.02.2019
2 000 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 455 раз
2 людини
4 години
Залежить від погоди
Можна привести глядачів
Використати до 28.02.2019

Майстер-клас управління яхтою — що це?

Знайомство з основами управління крейсерською яхтою у супроводі досвідченого капітана. Середня швидкість судна — близько 20 км/год. Водна пригода стартує в акваторії затоки біля Усть-Самарського мосту. Подальший маршрут обирається на власний розсуд. Це можливість не тільки відчути себе в ролі справжнього яхтсмена, але й весело провести час з близькою людиною!

Як все відбувається?

Щасливчик зможе зібрати власний екіпаж, запросивши з собою одного дорослого й одну дитину. Вони зустрінуться з професійним капітаном у лівого берега затоки біля Усть-Самарського мосту. Піднявшись на яхту, інструктор проведе короткий екскурс по судну та розповість про правила безпеки. Після цього капітан покаже, як керувати яхтою, пояснюючи всі нюанси. Потім Щасливчик зможе самостійно взяти в руки штурвал, випробувавши отримані знання на практиці, а друг допоможе йому в цій захоплюючій справі. При бажанні компанія також відвідає каюти яхти та зробить невелику перерву в навчанні.

4 години практики

За час майстер-класу друзі встигнуть не лише відпочити в комфортабельних каютах яхти, але і вдосталь накататися, особисто взявши участь в управлінні. Процес навчання будуть контролювати досвідчений капітан і його помічник — вони допоможуть порадами та будуть стежити за курсом водної прогулянки.

Вітрильна крейсерська яхта

Навчання відбудеться на прогулянковій яхті «Скат». Вона має міцний корпус, що робить судно максимально стійким. Розмір вітрил дозволяє легко маневрувати при будь-якій погоді. Судно відрізняється відносною простотою в управлінні, тому з ним зможуть впоратися навіть початківці.

Корисні навички

Під час майстер-класу кожен бажаючий зможе освоїти:

  • основні навички роботи з шкотами та вітрилами;
  • прийоми управління яхтою;
  • правильну морську термінологію.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Яхти Дніпра - Оренда яхт
м. Дніпро, Яхт-клуб "Дніпро" Показати на мапі

19 відгуків

М
Марк
15 травня 2018
Я всегда хотел попробовать себя в роли капитана (фильмы очень этому способствуют). Это незабываемый опыт. Инструктор очень доступно и понятно все описывает. Но практика - это нечто. Не передать словами. Это чувство свободы

25 вересня 2017
- Что больше всего понравилось? Сам процесс безумно понравился. Капитан отлично выполнял свою работу. Я прошел небольшое обучение хождению на яхте под парусом, а так же мы прогулялись вниз по Днепру до замка Кодак и первых порогов. Отличное впечатление! Почему выбрали именно это впечатление? - Выбирала жена, это её подарок. Как Вы отнеслись к идее подарка-впечатления? - Неплохая идея. Кто подарил подарок? - Жена.

А
Александр
25 серпня 2017
Очень интересный мастер-класс!

М
Максим
16 серпня 2017
Мы очень хорошо провели время. Катились на яхте, купались посреди Днепра. Шкипер Александр обучал управлению яхтой. Жена и дочь остались довольны. Спасибо.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень