Майстер-клас валяння з вовни

1 людина
до 3 годин
Доступно з 12 років
Використати до 31.05.2019

Майстер-клас валяння з вовни — що це?

Індивідуальний урок по звалюванню вовняного сувеніра в компанії досвідченого професіонала. Це можливість познайомитися з одним із найдавніших видів рукоділля і власноруч змайструвати виріб з вовни   ексклюзивну брошка у вигляді квітки. Всі необхідні матеріали та інструменти надаються клубом.

Як все проходить?

Щасливчик потрапить в клуб «Творці Прекрасного», де він познайомиться з досвідченим майстром. Профі видасть все необхідне для захоплюючого творчості, покаже, як поводитися з інструментарієм і продемонструє основні техніки валяння вовни. Тепер Щасливчик зможе під керівництвом наставника змайструвати власне hand-made виріб. 

3-годинну подорож у світ ручної роботи

Новачок освоїть один з найдавніших видів рукоділля — валяння з вовни. Допомагати йому в цьому буде досвідчений майстер, який знає все про секрети і тонкощі цього мистецтва. Він познайомить з:

  • історією виникнення стародавнього мистецтва
  • основним інструментарієм для валяння
  • головними способами розкладку вовни
  • технікою валяння
  • особливостями нанесення малюнка шерстю

Hand-made виріб з вовни

Отримані навички дозволять новачкові вже на пераом занятті включити стильну брошка у вигляді квітки. В діаметрі вона буде близько 10-12 див. 

Ексклюзивний шедевр на пам'ять

Після заняття можна забрати валяне виріб додому і похвалитися своєю майстерністю перед близькими. Готовий вовняної сувенір стане прекрасним аксесуаром.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

16 відгуків

Анна
13 березня 2018
https://www.facebook.com/100008126470798
Сертификат на мастер класс по валянию получила в подарок. Сам МК прошел на отлично благодаря замечательному мастеру. В итоге получила увлекательный процесс и очаровательный результат.
Екатерина
5 липня 2017
Не очень понравилось ограниченное количество цветов шерсти. Мастер Люба очень талантливая и креативная)))
Лариса
3 квітня 2017
https://www.facebook.com/100003379939842
спасибо за отличную работу
Ольга
15 лютого 2017
Я посетила мастер-класс "Валяние из шерсти", очень осталась довольна полученным знаниям и умениям.Спасибо!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.