101179
 

Подаруй майстер-клас вокалу!

Знайомство з різними вокальними техніками та виконання улюбленого хіта під мінусовку з мікрофоном. Протягом двох годин досвідчений викладач допоможе розспіватися, поставить дихання та розкладе по поличках всі складні ноти. Для успішного виконання хіта новачку знадобиться мінусовка: її потрібно заздалегідь завантажити на телефон або планшет. Профі навчить не тільки технічним аспектам співу, але й правильним інтонаціям для передачі змісту композиції. детальніше...

1 люд. 2 години Використати до 31.10.2018
1 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 810 раз
1 людина
2 години
Доступно з 5 років
Використати до 31.10.2018

Майстер-клас вокалу — що це?

Навчання вокальним технікам разом з кваліфікованим викладачем. Він допоможе швидко освоїти дихальні вправи для красивого звучання голосу і дасть безліч корисних порад. Починаючий вокаліст дізнається про ази правильного співу, а досвідченому виконавцю запропонують освоїти нові техніки.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає вокальну школу Show Time. З собою необхідно взяти мінусовку улюбленої пісні, щоб влаштувати повноцінну репетицію з викладачем. Незалежно від наявності вокального досвіду, на початку заняття профі запропонує кілька класичних вправ для розспівування і правильного дихання. Потім Щасливчик почне репетирувати обрану пісню. Протягом двох годин майстер допоможе розібрати ноти, підбере зручну тональність, розставить акценти та інтонації. В кінці уроку Щасливчик виконає улюблений хіт абсолютно по-новому.

Двогодинне заняття

Співак-початківець може відвідати двогодинний урок або за бажанням розбити його на два візити до профі за 60 хвилин. В залежності від обраного формату Щасливчику запропонують різну програму.

Індивідуальний підхід

Заняття буде проходити один на один з викладачем. Профі швидко оцінить рівень вокалу новачка і скоректує програму з урахуванням його умінь.

Пісня на вибір

Щасливчик навчиться красиво виконувати будь-яку обрану пісню. Для цього йому потрібно взяти з собою на заняття мінусовку, скинувши її на телефон або планшет. Підготовка аудіофайлу допоможе заощадити час на його пошук під час заняття.

Місце проведення враження:

Show Time - Вокальна школа
пр. Дмитра Яворницького, 97 Показати на мапі

14 відгуків реальних людей

Е
Евгения
3 лютого 2018
Мастер-класс вокала подарила сестра на день рождения.Получила массу ярких и незабываемых впечатлений! Мне как новичку в этой сфере было очень интересно! 2 часа пролетели незаметно. Очень благодарна преподавателю Татьяне - энергичной, живой, талантливой, внимательной девушке, которая вдохновляла все занятие. Мастер-класс проходил в уютной атмосфере вокальной школы ShowTime. Рекомендую всем...
Мастер-класс вокала подарила сестра на день рождения.Получила массу ярких и незабываемых впечатлений! Мне как новичку в этой сфере было очень интересно! 2 часа пролетели незаметно. Очень благодарна преподавателю Татьяне - энергичной, живой, талантливой, внимательной девушке, которая вдохновляла все занятие. Мастер-класс проходил в уютной атмосфере вокальной школы ShowTime. Рекомендую всем желающим попробовать себя в качестве вокалиста, попрактиковать дыхательную гимнастику, улучшить дикцию, получить заряд позитива! Благодарю за драйв!!!

Л
Леся
22 червня 2017
Это просто круто! Дмитрий Савинский, просто классссс! Мой ребенок и мы ее родители просто болдеем от впечатлений! Спасибо за позитив!

М
Мила
1 червня 2017
Подарила своей дочке курс вокала на день рождения. Она вечно разучивает какие-то песни и устраивает на "концерты". Она была просто в восторге. После каждого занятия рассказывает, чем она занималась и я чему научилась. Да и вообще заметно, что петь у нее стало получаться намного лучше. Наверное, после этого курса запишу её на более продвинутые курсы.

6 квітня 2017
Все очень понравилось! теперь хожу туда постоянно

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень