101179
 

Подаруй майстер-клас вокалу!

Знайомство з різними вокальними техніками та виконання улюбленого хіта під мінусовку з мікрофоном. Протягом двох годин досвідчений викладач допоможе розспіватися, поставить дихання та розкладе по поличках всі складні ноти. Для успішного виконання хіта новачку знадобиться мінусовка: її потрібно заздалегідь завантажити на телефон або планшет. Профі навчить не тільки технічним аспектам співу, але й правильним інтонаціям для передачі змісту композиції. детальніше...

1 люд. 2 години Використати до 28.02.2019
1 000 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 838 раз
1 людина
2 години
Доступно з 5 років
Використати до 28.02.2019

Майстер-клас вокалу — що це?

Навчання вокальним технікам разом з кваліфікованим викладачем. Він допоможе швидко освоїти дихальні вправи для красивого звучання голосу і дасть безліч корисних порад. Починаючий вокаліст дізнається про ази правильного співу, а досвідченому виконавцю запропонують освоїти нові техніки.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає вокальну школу Show Time. З собою необхідно взяти мінусовку улюбленої пісні, щоб влаштувати повноцінну репетицію з викладачем. Незалежно від наявності вокального досвіду, на початку заняття профі запропонує кілька класичних вправ для розспівування і правильного дихання. Потім Щасливчик почне репетирувати обрану пісню. Протягом двох годин майстер допоможе розібрати ноти, підбере зручну тональність, розставить акценти та інтонації. В кінці уроку Щасливчик виконає улюблений хіт абсолютно по-новому.

Двогодинне заняття

Співак-початківець може відвідати двогодинний урок або за бажанням розбити його на два візити до профі за 60 хвилин. В залежності від обраного формату Щасливчику запропонують різну програму.

Індивідуальний підхід

Заняття буде проходити один на один з викладачем. Профі швидко оцінить рівень вокалу новачка і скоректує програму з урахуванням його умінь.

Пісня на вибір

Щасливчик навчиться красиво виконувати будь-яку обрану пісню. Для цього йому потрібно взяти з собою на заняття мінусовку, скинувши її на телефон або планшет. Підготовка аудіофайлу допоможе заощадити час на його пошук під час заняття.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Show Time - Вокальна школа
пр. Дмитра Яворницького, 97 Показати на мапі

14 відгуків

Е
Евгения
3 лютого 2018
Мастер-класс вокала подарила сестра на день рождения.Получила массу ярких и незабываемых впечатлений! Мне как новичку в этой сфере было очень интересно! 2 часа пролетели незаметно. Очень благодарна преподавателю Татьяне - энергичной, живой, талантливой, внимательной девушке, которая вдохновляла все занятие. Мастер-класс проходил в уютной атмосфере вокальной школы ShowTime. Рекомендую всем...
Мастер-класс вокала подарила сестра на день рождения.Получила массу ярких и незабываемых впечатлений! Мне как новичку в этой сфере было очень интересно! 2 часа пролетели незаметно. Очень благодарна преподавателю Татьяне - энергичной, живой, талантливой, внимательной девушке, которая вдохновляла все занятие. Мастер-класс проходил в уютной атмосфере вокальной школы ShowTime. Рекомендую всем желающим попробовать себя в качестве вокалиста, попрактиковать дыхательную гимнастику, улучшить дикцию, получить заряд позитива! Благодарю за драйв!!!

Л
Леся
22 червня 2017
Это просто круто! Дмитрий Савинский, просто классссс! Мой ребенок и мы ее родители просто болдеем от впечатлений! Спасибо за позитив!

М
Мила
1 червня 2017
Подарила своей дочке курс вокала на день рождения. Она вечно разучивает какие-то песни и устраивает на "концерты". Она была просто в восторге. После каждого занятия рассказывает, чем она занималась и я чему научилась. Да и вообще заметно, что петь у нее стало получаться намного лучше. Наверное, после этого курса запишу её на более продвинутые курсы.

6 квітня 2017
Все очень понравилось! теперь хожу туда постоянно

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень