100708
 

Подаруй майстер-клас живопису!

Урок малювання олійними фарбами від досвідченого живописця. Він навчить наносити мазки, планувати композицію й навіть писати з натури. Це можливість не тільки освоїти базові тонкощі цього мистецтва, але й написати цілу картину розміром 30х40 см. Її сюжет потрібно обрати на власний розсуд — це може бути натюрморт, пейзаж чи щось інше. Заняття проходить в невеликій групі.  детальніше...

1 люд. 3 години Використати до 31.05.2018
1 людина
3 години
Все необхідне видається
Доступно з 4 років
Використати до 31.05.2018

Майстер-клас живопису — що це?

Захоплюючий урок по створенню олійних картин від професійного художника. Підходить як новачкам, так і досвідченим майстрам. Всі необхідні матеріали та інструменти надаються. Унікальний шанс створити власний твір образотворчого мистецтва. Готова картина залишається на пам'ять. Незважаючи на те, що заняття проходить в невеличкій групі, до кожного учасника індивідуальний підхід.

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить в творчу студію «Мастер-класс». Там його зустріне професійний художник, який надасть все необхідне для уроку. Потім він розповість про секрети використання ооійних фарб і техніках живопису. Після цього Щасливчик зможе обрати сюжет для власної картини й братися до її написання. Досвідчений художник буде стежити за процесом створення полотна, допомагаючи порадами і, за необхідності, пензлем. Після закінчення майстер-класу створений олійний шедевр можна буде забрати з собою.

Знайомство з мистецтвом олійного живопису

На гостя чекає цілих 3 години захоплюючої подорожі по світу живопису! Художник познайомить з:

  • основами композиції
  • різними техніками нанесення олійних фарб
  • азами написання натюрморту з натури

Картина розміром 30х40

Захоплююча можливість намалювати велику барвисту картину розміром 30х40 см! Аби створити шедевр у гостя буде все необхідне. Студія надасть: полотно, олійні фарби, набір пензлів, мастихіни і шпателі.

Готовий шедевр на пам'ять

«Свіжоспечений» шедевр можна буде забрати з собою одразу після майстер-класу. Просто унікальна можливість прикрасити свій будинок ексклюзивним предметом інтер'єру, створеним власноруч!

Місце проведення враження:

Майстер Клас - Творча студія
вул. Європейська (Миронова), 7а, оф.26 Показати на мапі

32 відгуків реальних людей

А
Александр
28 червня 2017
Всем привет! Хочу присоединится ко всем вышесказанным словам о студии Мастер-класс, и отдельно сказать большое спасибо Юлии! На мастер - класс по живописи попал благодаря подаренному сертификату, и в итоге - одни положительные эмоции! Юлия, как истинный профессионал, имея дело с мягко говоря "начинающими художниками", а в основном - с людьми, которые впервые держат кисть в руке, добивается 100%...
Всем привет! Хочу присоединится ко всем вышесказанным словам о студии Мастер-класс, и отдельно сказать большое спасибо Юлии! На мастер - класс по живописи попал благодаря подаренному сертификату, и в итоге - одни положительные эмоции! Юлия, как истинный профессионал, имея дело с мягко говоря "начинающими художниками", а в основном - с людьми, которые впервые держат кисть в руке, добивается 100% результата!!! За два подхода, люди под её чутким руководством пишут картины маслом, получают от этого массу удовольствия, и уходят домой с результатами своего труда, и с кучей мыслей, идей и планов о следующих работах! Вы большие молодцы! P.S. И сервис на уровне! И атмосфера в студии соответствующая!

28 червня 2017
Ооо))) я в восторге! Время пролетело незаметно. Приятный учитель, теплая атмосфера! Впервые держала кисточку в руках . Но у меня все получилось. Обязательно схожу еще разок!

О
Оля
28 червня 2017
Год назад мне подарили сертификат и я пришла на мастер-класс!!! Я была в полном восторге от проведения его и результата. Отдельное спасибо Юле за веру в моё несмелое творчество ))). С тех пор, я являюсь постоянной клиенткой студии, и на данный момент у меня множество своих картин. Спасибо за такой подарок

Ирина
13 червня 2017
Очень довольна! Спасибо Бодо и Юле , обязательно пойду еще!!! Хотелось остановить время...

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень