Подаруйте майстер-клас живопису!

подарували вже 1 005 разів
1 людина
3 години
Доступно з 12 років
Використати до 30.11.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Перш ніж переходити до заняття, професійний художник введе учня в курс справи та видасть олійні фарби та полотно. Новачок самостійно вибере жанр, в якому він буде працювати. Майстер розповість про принципи композиції, допоможе опанувати закони перспективи та основи світлотіні. Під керівництвом педагога учень створить власний витвір. Готову роботу можна буде забрати через декілька днів, після того, як вона повністю висохне.

Чому ми вибрали творчу студію «Майстер клас»

Заняття проводять як для художників з досвідом, так і для тих, хто вперше взяв у руки пензлик. Уроки проходять в невеликих групах, що складаються з трьох осіб. На місці викладач видає все необхідне: полотно, пензлі та фарби. Щоб відвідати студію, не потрібно далеко їхати — вона розташована в 10 хвилинах ходьби від центру.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

44 відгуки

Оксана
26 грудня 2018
https://www.facebook.com/100002127855328
Эмоции после этого мастер-класса непередаваемые: спокойствие и желание творить! Очень уютная студия, в которой хочется остаться подольше! Юлия - невероятно талантлива и харизматична! С таким человеком веришь, что все возможно! :)
Алина
21 листопада 2018
Очень понравилась живопись маслом. Муж подарил на день рождения. Пошли вместе. Юлия великолепный художник все очень доступно и интересно рассказывала и показывала как правильно наносить мазки, работа с мастихином, смешивание цветов.. Не всё сразу получалось, но в итоге понимаешь суть и даже не ожидаешь от себя таких достижений) Оказываеться мы умеем рисовать, ещё и довольно не плохо) Рекомендую всем. Даже кто никогда не рисовал. Уверяю у вас получится!!
Виктория
11 листопада 2018
Мастер класс по живописи очень понравился. Атмосфера студии, преподаватель - все понравилось. Рекомендую
Игорь
12 жовтня 2018
Спасибо студии "Мастер-класс" и шикарному художнику и преподавателю Юлии за крутое занятие по живописи. Теперь я немного умею пользоваться мастихином :) Так же, спасибо очаровательному администратору Надежде за позитивную компанию :)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.