100708
 

Подаруй майстер-клас живопису!

Урок малювання олійними фарбами від досвідченого живописця. Він навчить наносити мазки, планувати композицію й навіть писати з натури. Це можливість не тільки освоїти базові тонкощі цього мистецтва, але й написати цілу картину розміром 30х40 см. Її сюжет потрібно обрати на власний розсуд — це може бути натюрморт, пейзаж чи щось інше. Заняття проходить в невеликій групі.  детальніше...

1 люд. 3 години Використати до 31.08.2018
1 людина
3 години
Все необхідне видається
Доступно з 4 років
Використати до 31.08.2018

Майстер-клас живопису — що це?

Захоплюючий урок по створенню олійних картин від професійного художника. Підходить як новачкам, так і досвідченим майстрам. Всі необхідні матеріали та інструменти надаються. Унікальний шанс створити власний твір образотворчого мистецтва. Готова картина залишається на пам'ять. Незважаючи на те, що заняття проходить в невеличкій групі, до кожного учасника індивідуальний підхід.

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить в творчу студію «Мастер-класс». Там його зустріне професійний художник, який надасть все необхідне для уроку. Потім він розповість про секрети використання ооійних фарб і техніках живопису. Після цього Щасливчик зможе обрати сюжет для власної картини й братися до її написання. Досвідчений художник буде стежити за процесом створення полотна, допомагаючи порадами і, за необхідності, пензлем. Після закінчення майстер-класу створений олійний шедевр можна буде забрати з собою.

Знайомство з мистецтвом олійного живопису

На гостя чекає цілих 3 години захоплюючої подорожі по світу живопису! Художник познайомить з:

  • основами композиції
  • різними техніками нанесення олійних фарб
  • азами написання натюрморту з натури

Картина розміром 30х40

Захоплююча можливість намалювати велику барвисту картину розміром 30х40 см! Аби створити шедевр у гостя буде все необхідне. Студія надасть: полотно, олійні фарби, набір пензлів, мастихіни і шпателі.

Готовий шедевр на пам'ять

«Свіжоспечений» шедевр можна буде забрати з собою одразу після майстер-класу. Просто унікальна можливість прикрасити свій будинок ексклюзивним предметом інтер'єру, створеним власноруч!

Місце проведення враження:

Майстер Клас - Творча студія
вул. Європейська (Миронова), 7а, оф.26 Показати на мапі

36 відгуків реальних людей

Ю
Юлия
17 березня 2018
Побывала уже на двух занятиях - очень здорово! Первый раз взяла в руки мастихин и масляные краски, кое-что получилось, кое-что не совсем, но ощущение потрясающее. Хочется продолжать творить)

М
Мария
10 березня 2018
Спасибо большое за это чудесное впечатление! Почувствовала себя настоящим художником!)) Картина получилась очень атмосферной и красивой. Спасибо большое Юлии, ее профессиональному подходу, советам и коррекциям. Масса восхищения! Хочется продолжить еще!

С
Светлана
20 грудня 2017
Благодарю за интересно и приятно проведенное время! Уютная атмосфера мастерской располагает к творчеству). Отдельная благодарность Юлии, которая стремится, чтобы каждая работа была написана на высоком уровне! Виден профессиональный подход! За курс живописи я написала две картины очень достойно! Она дает дельные советы, благодаря которым чувствуешь уверенность в своих силах!

Н
Наталия
28 листопада 2017
Огромное спасибо интернет магазину Бодо и творческой студии «Мастер-класс»за массу положительных эмоций, полученных на мастер классе по живописи. Отдельная огромная благодарность двум Юличкам: профессионалу своего дела - художнику Юлии, которая посвящала в мир волшебства и моей любимой дочурке Юличке,которая подарила мне это море позитива! Получила кайф от творческого процесса, настоящая арт-терапия!!! Спасибо за прекрасный подарок!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень