Подаруй майстер-клас живопису!

подарували вже 845 разів
1 людина
3 години
Доступно з 12 років
Все необхідне видається
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Перш ніж переходити до заняття, професійний художник введе учня в курс справи та видасть олійні фарби та полотно. Новачок самостійно вибере жанр, в якому він буде працювати. Майстер розповість про принципи композиції, допоможе опанувати закони перспективи та основи світлотіні. Під керівництвом педагога учень створить власний витвір. Готову роботу можна буде забрати через декілька днів, після того, як вона повністю висохне.

Чому ми вибрали творчу студію «Майстер клас»

Заняття проводять як для художників з досвідом, так і для тих, хто вперше взяв у руки пензлик. Уроки проходять в невеликих групах, що складаються з трьох осіб. На місці викладач видає все необхідне: полотно, пензлі та фарби. Щоб відвідати студію, не потрібно далеко їхати — вона розташована в 10 хвилинах ходьби від центру.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

42 відгуки

Виктория
11 ноября 2018
Мастер класс по живописи очень понравился. Атмосфера студии, преподаватель - все понравилось. Рекомендую
Игорь
12 октября 2018
Спасибо студии "Мастер-класс" и шикарному художнику и преподавателю Юлии за крутое занятие по живописи. Теперь я немного умею пользоваться мастихином :) Так же, спасибо очаровательному администратору Надежде за позитивную компанию :)
Валерия
15 сентября 2018
https://www.facebook.com/100000732317773
Побывала в сентябре на трёх часовом мастер классе у прекрасной девушки Юлии. Понравилась атмосфера и как Юлия рассказывает и показывает. Захотелось у нее поучится подольше. Подарок получился на славу. Будет память что я попробывала себя как "художник"))
Наталья
17 июля 2018
https://plus.google.com/105518734974438656134
Впечатление в сертификате изначально было другое, но мне стало интересно попробовать то, чего я делать не умею, и то на чтобы я врядли потратила бы свои деньги))) Я выбрала впечатление "Живопись" и не пожалела. 3 часа разбили на 2 урока. Дается достаточно времени на мастер-класс. Конечно, за 2 урока я не стану художником, но новые эмоции уже появились))) Художник Юлия, интересно рассказывает об основах живописи маслом, и уделяет достаточно времени каждому ученику)) рекомендую))

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки